Maybelline Color Tattoo kreminiai šešėliai

written by Živilė 2013-11-12

Visada smagu rasti kokybiškus kreminius šešėlius, – tai greitas ir neskausmingas būdas pasidaryti nepriekaištingą akių makiažą skubant į paskaitas arba atsiradus neplanuotam kvietimui į vakarėlį. Kelis kartus per voką ir aš jau pasiruošusi dienai.

Maybelline ColorTatoo

Maybelline Color Tattoo

Maybelline Color Tattoo įsigyjau prisiklausius apie jų panašumą su MAC paint pot. Nuskubėjus į artimiausią kosmetikos parduotuvę prigriebiau labiausiai patikusius atspalvius – žaismingą bronzinę bei romantišką rausvąIr išties, žmonės žino ką šneka. MAC ir Maybelline kreminių šešėlių tekstūra ir padengimas akivaizdžiai panašūs.

Bet juk ne panašume džiaugsmas. Svarbiau kokybė. O apie ją yra ką pasakyti. Visų pirma, dengimas. Geriausias būdas, kurį priėjau – piršai, jei noriu intensyvios, lygiai paskirstytos spalvos ir blending šepetėlis, jei siekiu vos pastebimo blizgesio. Pirmuoju atveju, nereiktų persistengti, užtenka labai nedidelio kiekio. Svarbiausia – gerai ir greitai paskirstyti spalvą, mat jei ji sustingsta, sustingsta ilgam. Čia priėjome prie antro svarbaus aspekto – laikymo laiko. Maybelline iškilmingai skelbia, jog šešėliai ant vokų išliks net 24h. Išlikti gal ir išliks, bet kaip jie atrodys – kitas klausimas. Mano patirtis rodo, kad po ~ 6 h šešėliai praranda savo tobulą išvaizdą, nors mano galva ir toks laikas visai neblogas. Ypatingai, kad ir išgirtieji MAC paint pot ant mano vokų laikosi ne ką ilgiau.

Apibendrinant, galiu tik viltis, jog Maybelline pasiūlys daugiau nešiojamų, neutralių, o dar geriau matinių spalvų. Nes jų violetinė, žydra, oranžinė ir kitos rėkiančios spalvos tinka nebent spalvingam vakarėliui.

Kaina: 7.04. Įsigyti galima ČIA.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

0 komentaras

Kelionių džiaugsmas ir perkrauta kosmetinė | Kosmetikos užrašai 2014-06-20 - 18:01

[…] Maybelline Color Tattoo. Kreminiai šešėliai, jei tik įmanoma – dar greitesnė alternatyva. Laikomi šiltoje aplinkoje išlaiko lengvai dengiamą konsistenciją, gražiai atrodo ir ilgai išlieka. Apžvalga […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Stila akių šešėlių paletė “In the Know”

Amerikietišia makiažo linija Stila Lietuvoje džiaugtis dar negalime, bet susidomėjus įmanoma užsisakyti internetu (siuntimas nemokamas). Pati apie Stila produktus išgirdau intensyviai...

Close