Maybelline nagų lakai “Colorama”

written by Živilė 2013-11-17

Prieš porą savaičių užsukus į parduotuvę, už akių užkliuvo didžiulis stendas su įvairių spalvų nagų lakais. Kolekcija pasirodė tokia intriguojanti, kad negalėjau praeiti pro šalį.

Colorama

Maybelline “Colorama” – 50 spalvų kiekvieno skoniui ir džiaugsmui. Žavu tai, kad atspalvių paletė gana vykusi. Nors asmeniškai, pasigedau daugiau pastelinių, kiek neutralesnių spalvų.

Nepaisant šio priekaišto ir didelio pasirinkimo beveik iškarto išsirinkau dvi spalvas – sodriai violetinę (104 nr.) bei raudonai-oranžinę (100 nr.).. ir nulėkiau namo išbandyti!

Free image: Red Nail Polish

Pirmos mintys atidarius buteliuką – masė pernelyg tanki ir klampi. Tačiau pradėjus lakuoti nagus, supratau, kad situacija ne tokia jau ir bloga. Taip, tepasi kiek storiau nei man patinka, bet būna ir blogiau. Bet kuriuo atveju nagas pasidengė gražiai, nors iki tobulo lygumo tikrai reikia dviejų sluoksnių. Baigus lakuoti antrą ranką savo nuostabai ir džiaugsmui pamačiau, kad pirmoji jau išdžiūvo. Taigi, didžiausias “Color Show” privalumas – žaibiškas stingimo laikas.

Žinoma, kokybiškas dengimas dar ne viskas, ko norime iš nagų laiko. Labai svarbus ir laikymo laikas. Asmeniškai man, tai ypatingai jautrus klausimas, nes ant nagų, atrodo, nesilaiko niekas ir niekad. Panašu, kad “Color show” – išimtis, nors tik iš dalies. Raudonas atspalvis išsilaiko vos dieną ar dvi, tuo tarpu violetinė spalva su lengvais “touch ups” pakenčiamai atrodo keturias – penkias dienas.

Verdiktas: nors lako konsistencija galėtų būtų malonesnė, ji greitai džiūna. Be to, turime puikų spalvų pasirinkimą už tikrai nedidelę kainą. Tuo tarpu laikymo laikas, matyt, priklauso nuo sėkmės, kuri lydi kiekvieną atskirą “Color show” buteliuką.

Įsigyti galima Drogas, Lookfantastic ir kitur.

0 comment

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Maybelline Color Tattoo kreminiai šešėliai

Visada smagu rasti kokybiškus kreminius šešėlius, - tai greitas ir neskausmingas būdas pasidaryti nepriekaištingą akių makiažą skubant į paskaitas arba...

Close