Maybelline nagų lakai “Colorama”

written by Živilė 2013-11-17

Prieš porą savaičių užsukus į parduotuvę, už akių užkliuvo didžiulis stendas su įvairių spalvų nagų lakais. Kolekcija pasirodė tokia intriguojanti, kad negalėjau praeiti pro šalį.

Colorama

Maybelline “Colorama” – 50 spalvų kiekvieno skoniui ir džiaugsmui. Žavu tai, kad atspalvių paletė gana vykusi. Nors asmeniškai, pasigedau daugiau pastelinių, kiek neutralesnių spalvų.

Nepaisant šio priekaišto ir didelio pasirinkimo beveik iškarto išsirinkau dvi spalvas – sodriai violetinę (104 nr.) bei raudonai-oranžinę (100 nr.).. ir nulėkiau namo išbandyti!

Free image: Red Nail Polish

Pirmos mintys atidarius buteliuką – masė pernelyg tanki ir klampi. Tačiau pradėjus lakuoti nagus, supratau, kad situacija ne tokia jau ir bloga. Taip, tepasi kiek storiau nei man patinka, bet būna ir blogiau. Bet kuriuo atveju nagas pasidengė gražiai, nors iki tobulo lygumo tikrai reikia dviejų sluoksnių. Baigus lakuoti antrą ranką savo nuostabai ir džiaugsmui pamačiau, kad pirmoji jau išdžiūvo. Taigi, didžiausias “Color Show” privalumas – žaibiškas stingimo laikas.

Žinoma, kokybiškas dengimas dar ne viskas, ko norime iš nagų laiko. Labai svarbus ir laikymo laikas. Asmeniškai man, tai ypatingai jautrus klausimas, nes ant nagų, atrodo, nesilaiko niekas ir niekad. Panašu, kad “Color show” – išimtis, nors tik iš dalies. Raudonas atspalvis išsilaiko vos dieną ar dvi, tuo tarpu violetinė spalva su lengvais “touch ups” pakenčiamai atrodo keturias – penkias dienas.

Verdiktas: nors lako konsistencija galėtų būtų malonesnė, ji greitai džiūna. Be to, turime puikų spalvų pasirinkimą už tikrai nedidelę kainą. Tuo tarpu laikymo laikas, matyt, priklauso nuo sėkmės, kuri lydi kiekvieną atskirą “Color show” buteliuką.

Įsigyti galima Drogas, Lookfantastic ir kitur.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

0 komentaras

emilimac 2014-04-07 - 16:46

Sveika!
As turiu trejus buteliukus siu coloramos – man jie patinka, tinka, ir kaip minejai – greit dziusta – tai laaaabai didelis pliusas!!! 🙂

Reply
Živilė 2014-04-13 - 23:02

Tikrai puikūs:) Aš jau mąstau papildyti Colorama nagų lakų atsargas keliais naujais atspalviais.

Reply
emilimac 2014-04-14 - 00:07

as taip pat apie tai jau ir mastau..;)

Reply
Agne 2014-05-29 - 12:43

Man irgi šis nagų lakas super, svarbiausia, kad tikrai ilgai laiko. Turėjau mėtinės spalvos – išbuvo visą savaitę, nors namus tvarkiau ir indus ploviau be jokių pirštinių. O dėl raudonos spalvos – matyt jau tiek jie telaiko, nes man irgi max. 2 dienas atlaiko..

Reply
Mėnesio mėgstamiausi #4: liepa | Kosmetikos užrašai 2014-08-10 - 19:54

[…] Maybelline Colorama nagų lakas (31). Apie nagų lakus galėčiau sekti panašią istoriją, kaip ir lūpų dažus. Kuklioje kolekcijoje laikau kokius tik nori atspalvius, tik ne tinkančius “kiekvienai progai”. Ir visgi į oficialesnį susitikimą su žydru manikiūru neisi, o raudoni atspalviai reikalauja daugiau priežiūros, nei norisi skirti tingiomis vasaros dienomis. Colorama kaip visada palieka gerą įspūdį – lengvai dengiasi ir greitai džiūsta. Laiko nestebuklingai, nors palyginus padoriai. Didžiausias minusas – būtinybė tepti kelis sluoksnius iki norimo ryškumo. Kad ir kaip ten būtų atspalvis ant mano nagų gyvena jau mėnesį ir tikiu užsibus dar vieną. […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Maybelline Color Tattoo kreminiai šešėliai

Visada smagu rasti kokybiškus kreminius šešėlius, - tai greitas ir neskausmingas būdas pasidaryti nepriekaištingą akių makiažą skubant į paskaitas arba...

Close