L’oreal Paris akių makiažo valiklis – vandeniui atspariam makiažui įveikti

written by Živilė 2013-12-29

L’oreal Paris “Eye & Lip make-up remover” – švelnus valiklis, tinkamas vandeniui atsparaus makiažo pašalinimui.

Šį produktą pirmą kartą išbandžiau prieš kelis metus, pradėjus naudoti Isadora blakstienų tušą built up extra volume. Jei kada turėjote gerą vandeniui atsparų tušą, žinote, kaip smagu atsibudus ryte veidrodyje išvysti ne savo veidą, o pandos paakius. Susidūrus su tokia problema, paprastas valiklis čia bejėgis. Deja, mano akys (kaip ir visa oda), pasižymi ypatingu jautrumu. Todėl suskubau ieškoti ne tik gerai veikiančio, bet ir švelnaus valiklio. Ar L’oreal Paris “Eye & Lip make-up remover” atitiko mano lūkesčius? Pažiūrėkime.

Privalumai

  • Greitai ir efektyviai pašalina bet kokius makiažo likučius, net ir vandeniui atsparias, ilgalaikes priemones.
  • Patogu naudoti. Nereikia trinti, bružinti ar kitaip kankinti jautrios paakių odos. Užtenka ant vatos pagalvėlių užpilti kelis lašus produkto ir švelniai prispaudus prie akių, palaikyti minutę.
  • Nedirgina akių.

Trūkumai

  • Riebumas. Produktas palieka jaučiamą riebų pėdsaką. Nors nėra toks erzinantis kaip kitų panašių produktų, mano akių odai, jis per sunkus.
  • Nepatogus normuoklis, su kuriuo išpilu trigubai daugiau nei norėčiau.
  • Mažas skalsumas – 125 ml užtenka vos mėnesiui, taupant gal du. Blogiausia, jog kai produkto lieka visai nedaug, jis nustoja atlikti savo funkcijas, mat aliejus, kuris padeda taip puikiai atsikratyti makiažo likučiais, būna išnaudotas.
  • Sudėtis.

Verdiktas. Produktas ilgą laiką buvo mėgstamas ir naudojamas, tačiau ilgainiui pakeistas sudėties prasme sveikesne alternatyva – jojoba (dažniausiai iš Desert Essence) ir kitais aliejais.

L'oreal eye and lip makeup remover

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

0 komentaras

Anonymous 2014-02-04 - 11:39

mane irgi užknisa, kad pastoviai kažkaip pro šonus jis pravaro, nors ir stengiuos ant vatelės užtaikyt.

Reply
Živilė 2014-03-18 - 18:58

Neblogas šis valiklis, malonaus kvapo, bet nepatinka man tas jo paliekamas aliejinis pėdsakas…

Reply
Živilė 2014-03-18 - 23:12

Tiesa, todėl dabar turiu natūralesnę/lengvesnę alternatyvą – Uoga Uoga aliejų “Puiki naktis”:) Pastebėjau, kad šiek tiek sušlapinus vatos pagalvėlę, ne tik geriau nusivalo makiažas, bet ir sunkaus riebumo jausmo nelieka.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Geriausia iš Bourjois – kreminė pudra Healthy Mix (nauja formulė)

Bourjois Healthy Mix (senoji formulė) ir Healthy Mix Serum ilgą laiką buvo mano mėgstamiausios skystos pudros. Kasdieniam naudojimui pirmenybę skirdavau serumo...

Close