Rimmel Match Perfection maskuoklis paakiams šviesinti

written by Živilė 2014-01-22

Rimmel Match Perfection Concealer žada ne tik puikiai adaptuotis prie veido tono, bet ir atlikti dvi funkcijas – maskuoklio bei iliuminatoriaus (angl. highlighter). Maskuoklio užtuotis – paslėpti nepageidaujamus nelygumus ir kitus odos trūkumus. Tuo tarpu highlighter’is – atspindi šviesą, taigi sukuria šviesesnio, labiau gyvo veido iliuziją. Dažniausiai jis tepamas tose vietose į kurias norime ‘atkreipti dėmesį’, pavyzdžiui virš skuostikaulių.

Tokia kombinacija reiškia, jog vieta ant kurios dengsime produktą bus ne tik lygesnė ir gražesnė, bet ir labiau matoma. Dėl šios priežasties, tai priemonė, kurios nuoširdžiai nerekomenduoju naudoti ant spuogų. Niekadėjo raudonį gal ir nuimsite, bet iškylumas taps šviesesnis, todėl labiau pastebimas. Užtat, maskuoklis puikiai tiks šviesinant paakius. Su viena išimtimi! Jeigu paakiai patinę ir papurę – tokio tipo produktų venkite, mat kaip ir spuogų atveju, tiesiog atkreipsite dėmesį į veido problemą.

Rimmel Match Perfection maskuoklis

Jei bent akimis permetėte mano 2013 metų mėgstamiausių kosmetikos gaminių sąrašą, žinote, jog šį produktą mėgstu, naudoju ir pasikliauju kuriant kasdieninį įvaizdį.

Privalumai

  • Lengva, maloni kreminė konsistencija leidžia greitai ir gražiai padengti produktą.
  • Gera pigmentacija, jei reikia natūraliai pašviesinti paakius. Vargana, jei mėgstate “sunkesnį” makiažą arba turite išties tamsius paakius.
  • Highlighter’io funkcijas atlieka pakankamai gerai. Ruošiantis į vakarėlį ir siekiant sukurti tobulą veido dimensiją, tokios priemonės gali neužtekti, bet dienos metui ir dienos šviesai – pilnai.
  • Ilgai išlieka ant odos. Nepaisant to, kad ilgainiui gali subėgti į raukšleles aplink akis, jis laiko ilgiau nei tikėčiausi iš tokio produkto.
  • Kainos ir kokybės santykis. Mano subjektyvia nuomone, šią priemonę būtų galima apgyvendinti prabangesnės kosmetikos lentynose, mat iki to laiptelio jam trūksta tik pakuotės prekinės išvaizdos.
  • Maskuoklis lyginamas su YSL Touche Eclat. Gal tai ir nėra tikras privalumas, tačiau visada smagu rasti įperkamą prabangios kosmetikos “kopiją” (kad ir ne identišką).

Rimmel Match Perfection maskuoklis

Trūkumai

  • Pakuotė – ganėtinai patogi normuojant produktą, tačiau palankiai negaliu vertinti vien dėl to, kad ji atrodo nepatraukliai. Taip, čia kalba mano estetiškos reikalaujanti, išranki ir kaprizinga asmenybės pusė, bet tūbelė išties atrodo niūriai ir pigiai.
  • Atspalvių pasirinkimas. Kai kurioms merginoms gali būti sunku išsirinkti spalvą, mat su vienu Rimmel pažadu nesunku – jis prie odos spalvos prisitaiko netobulai.

Apibendrinant, Rimmel Match Perfection maskuoklis & iliuminatorius – vertas dėmesio. Tai vienas iš tų Rimmel produktų, kurie nustebino kokybe. Tikiuosi išmėginsite ir įvertinsite pačios!

Įsigyti galima Feelunique.com (čia). Kaina: 8.45

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Rimmel Match perfection skysta pudra | Kosmetikos Užrašai 2015-02-09 - 16:58

[…] apie Rimmel Match perfection rinkinį – skystą pudrą, sausą pudrą bei maskuoklį (apžvalga). Šiandien pradedu nuo makiažo […]

Reply
O jei noriu dar...? 2015-08-18 - 04:42

Vienas geriausių maskuoklių 🙂 kaip už tokią kainą, tai tiesiog puikus!!!

Reply
Živilė 2015-08-18 - 11:55

Jau kuris laikas jo nenaudojau. Ir kaip tik vakar išsitraukiau seną jo likutį, pamėginau ant paakių ir dar kartą nusistebėjau koks puikus 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Septynios atradimų dienos #1

Pradeda įrašų seriją "Spetynios atradimų dienos", kur dalinsiuos kosmetikos pirkiniais, įkvėpusiais kitų blogerių įrašais, Instagram užfiksuotais vaizdais ir visuo kitu...

Close