Rimmel Scandaleyes kreminiai akių šešėliai “Shadow Paint”

written by Živilė 2014-01-26

Rimmel Scandaleyes Shadow Paint – kreminiai, vandeniui atsparūs akių šešėliai. Šiuo metu Rimmel siūlo 5 ryškias spalvas, tačiau iš jų visų, verta dėmesio pasirodė tik Rich Russet – žaisminga metalinė ruda.

Rimmel Scandaleyes kreminiai akių šešėliai

Privalumai:

  • Ilgalaikiškumas. Jei ieškote kažko, kas nejudės, nesimuistys, nebėgios ir neslidinės nuo vokų, tai bus puikus pasirinkimas. Asmeninė patirtis rodo, kad ~7 valandos jam – juokų darbas. Merginoms, kurių akių vokai nėra tokie velniškai riebūs, kaip mano, tikiu, laikys dar ilgiau.
  • Greitas rezultatas. Kreminiai šešėliai – patogus ir greitas sprendimas, praverčiantis, kai labai skubame ir akių makiažui galime skirtis tik porą minučių. Rimmel Shadow Paint – nėra išimtis. Dar daugiau, su juo net pageidautina dirbti sparčiai, mat mąsė stingsta žaibiškai ir nepaskubėjus išlyginti spalvos, galima likti su nepatraukliu graublėtumu, o gal net dryžiais.
  • Universalumas. Kaip ir daugumą kreminių šešėlių, šiuos galima 1) naudoti vietoj akių šešėlių pagrindo 2) tepant visai mažą kiekį išgauti švelnų efektą 3) su keliais sluoksniais – vakarėliui tinkantį ryškumą.

Trūkumai:

  • Metaliniškumas. Mano skoniui, šių kreminių šešėlių spalvos pernelyg “metalinės”. Kasdieniam makiažui dažnai norisi kiek natūralesnės tekstūros, nors tokia žemiška spalva – graži. Esu tikra, kad Shadow Paint’ų siekčiau kur kas dažniau, jei jie būtų labiau matiniai ir mažiau  frosty
  • Varganas spalvų pasirinkimas. Mielai išbandyčiau daugiau pastelinių, rudeniškų, šiltesnių tonų. Visi kiti kolekcijos atspalviai –  šiek tiek paaugliški, o iš to amžiaus, manau, išaugau:)
  • Nepatraukliai atrodanti ir ne itin patogi pakuotė – bendras beveik visos pigios kosmetikos (įskaitant Rimmel) bruožas. Taip ir įsivaizduoju, kaip baiginėjantis produktui bandysiu iškrapšyti likučios panašiai, kaip mažas vaikas mediniu pagaliuku krapštinėja medžio drėvę.

Rimmel kreminiai akių šešėliai

Dengimas. Kadangi ne itin patinka siūlomas aplikatorius, jo tiesiogiai nenaudoju. Vietoj to, pasiimu paprastą akių šešėlių teptuką (pavyzdžiui Sigma E55) ir labai mažą kiekį paskirstau ant viso voko. Jei norisi stipresnio efekto, procesą kartoju du-tris kartus. Prireikus akių šešėlių pagrindo (kuris paryškina spalvą ir prailgina ant viršaus tepamų sausų šešėlių laikymo laiką), užteks visai mažo kiekio produkto. Tik nepersistenkit, nes a little goes a long way.. Kadangi pati neretai jaučiuosi atgrubnagė, sau primenu – kokybiškas makiažas reikalauja ne daug produktų, o švelnaus kruopštumo.

Apibendrinant, Scandaleyes kreminiai šešėliai vargiai taps mano “top 1”. Produkto spalva, aplikatorius ir tekstūra – skonio reikalas, tačiau skambus vardas tikrai pasiteisina. Tai rėkiantys šešėliai, kurie vokus padengia lyg tikri dažai. Trūksta tik miniatiūrinio dažų volelio!

Ar pirkčiau vėl? Taip, bet tik tuo atveju, jei atsirastų daugiau viliojančių tonų.

Įsigyti galima ASOS, Amazon ir kt.

Rimmel Eyeshadow paint

P.S. žiūrėdama į šias nuotraukos jaučiuosi beveik bloga, o gal tiesiog lengvai išprotėjusi, kad sukritikavau Shadow paint metališkumą, mat ant rankos jie atrodo nuostabiai. Juk taip?  Matyt tiesiog turiu pamėginti “sunkesnį” akių makiažą.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

5 komentarai

Susiję įrašai

5 komentarai

Salomėja 2014-01-26 - 16:23

Kodėl visi grožio blogeriai priemones rodo ant rankų? Nors jos skirtos akims, veidui ir t.t. Brūkšnys ant rankos, na nevykus iliustracija. Daug smagiau būtų panaudotą pagal paskirtį pamatyt.

Reply
ammba 2014-01-27 - 18:16

Salomėja, visiškai pritariu ir dėkoju už pastabą. Mėginsiu klaidą taisyti 🙂

Reply
Vyte 2014-01-26 - 22:17

Vieninteliai skysti šešėliai, kuriuos turiu, yra Covergirl Intense Shadow Blast, tačiau juos įmanoma naudot nebent kaip kokį highlighterį, nes jau tokio blizgumo… O ir metalo netrūksta 😉

Reply
ammba 2014-01-27 - 18:37

Teko ir man kažkada mėginti Covergirl šešėlius, bet labai nepatiko..:) Šie kokybiškesni, labiau kreminiai, nors turi daugiau drėgnumo nei tarkim Maybelline Color Tattoo.

Reply
Septynios atradimų dienos #1 | Kosmetikos Užrašai 2015-02-09 - 22:50

[…] Nauji įspūdžiai Šią savaitę mane pasiekė ilgai lauktas Rimmel “Scandaleyes-shadow-paint” (Rich Russet), kuriuo susigundžiau po Lily Pebbles rekomendacijų. Spėjau išmėginti tik du kartus, bet pirmas įspūdis neblogas, bent jau dėl laikymo laiko, tai tikrai. [platesnė apžvalga] […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Rimmel Match Perfection maskuoklis paakiams šviesinti

Rimmel Match Perfection Concealer žada ne tik puikiai adaptuotis prie veido tono, bet ir atlikti dvi funkcijas - maskuoklio bei...

Close