Blakstienų tušai – Max factor “False lash effect” prieš Maybelline “Rocket volume”

written by Živilė 2014-02-07

Max factor “False lash effect”  vienas perkamiausių visų laikų Max Factor produktų. Apdovanojimais pagerbtas ir pirkėjų išgirtas tušas rado savo vietą ir tarp profesionalų. Dabar galima rasti net 5 “False lash effect” tipus . *Šiuo metu naudoju ir šiame įraše kalbėsiu apie Max factor “False lash effect 24h”.

Tušas nuolatos lyginamas su Cover Girl “Lash Blast”, kuris kartais pristatomas kaip “amerikietiška False lash effect versija”. Kadangi Cover Girl Lietuvoje neprekiaujama (neskaitant vienos kitos internetinės parduotuvės), mano lyginimo auka tapo Maybelline “Rocket volume”. Panašumas nėra toks akivaizdus, kaip “Lash Blast” atveju, tačiau tam tikrų bendrumų tikrai yra, įskaitant ir galutinį rezultatą. Taigi, pradedam!

Max factor ir Maybelline Rocket volume

Aplikatorius. Pirmą kartą pamačius “False lash effect” aplikatorių galima suglumti dėl jo stambumo. Tačiau panašu, kad savo darbą milžinas padaro. Ramybėje palieku tik apatines blakstienas, mat dažnai dažausi paskubomis ir baiminuosi išsitepliojus likti su juodais paakiais. Kiek smulkesniu “Rocket volume” lengviau manevruoti, tačiau jo spygliukai aštresni. Kad ir kokia atsargi būčiau, beveik kaskart silpnai susižaloju ir pro duris išeinu su paraudusiomis akimis. Akivaizdu, tai ne tas rezultatas, kurio norėčiau.

Dengimas. Naudodama “Rocket volume” jaučiuosi lyg akis bandyčiau padengti pusmečio senumo tušu. Tuo tarpu, Max Faxtor turi malonios drėgmės, kuri leidžia lengviau, švelniau ir apskritai maloniau blakstienas apgaubti produktu.

Rezultatas. Abu tušai storina ir pakenčiamai išlaiko užrietimą. “False lash effect” ne itin stebuklingai atskiria blakstienas, tuo tarpu “Rocket volume” su šia užduotimi susitvarko puikiai. Kita vertus, Max factor tušas gražiau ilgina. Abu gali atrodyti šiek tiek klampiai dengiant kelis sluoksnius.

Laikymo laikas. Čia, didelio skirtumo neradau. Kadangi “Rocket volume” sausesnis, tikėjausi, kad labiau birės, tačiau klydau. Abu išlieka visą dieną ir sunkiai nusivalo vakare (būtinas valiklis skirtas vandeniui atspariam makiažui).

Verdiktas. Nepaisant tam tikrų minusų, didesnį pliusą dedu Max Faxtor pasididžiavimui! Jau vien dėl malonesnės aplikacijos ir mažesnės galimybės susižaloti

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

V. 2014-02-07 - 20:11

Pastebėjau, kad Rocket yra labai jau toks Hit or Miss produktas, bet abejingų jam nėra. 😀 O mano, asmeniškai, tai vienas mėgstamiausių tušų! Labai gražiai ilgina, užriečia (ir išlaiko užrietimą), atskiria, ir, na žodžiu, vien pliusai. Vieninteliai minusai, kad jis beveik netankina ir truputį sunkiai nusivalo, bet na ką gi, turbūt negalime reikalauti tobulybės. Kad ir kaip bebūtų, aš tai tikrai dar šį tušą kartosiu! Visada kažkaip įdomu palyginti nuomones kai vienam žmogui tas pats produktas patinka,o kitam ne, ar atvirkščiai. 😉 O iš Max Factor esu bandžiusi tik False Lash Effect Clump Defy, bet nežinau, visai įspūdžio nepaliko…

Reply
Kosmetikos užrašai 2014-02-07 - 23:58

Tiesa, blakstienų tušai labai individualus pasirinkimas. Tikrai būna, kad išbandau labai išgirtą produktą, kuris nuvilia arba atvirkščiai:) Čia matyt priklauso nuo akių dydžio, blakstienų ilgio ir trokštamo rezultato. Kadangi pati labiau mėgstu atrodančias natūraliai, privengiu tokių tušų, kurie suteikia spider-look efektą.. nesuprantu šitos mados:)

Reply
O jei noriu dar...? 2015-08-18 - 04:41

Man tai labai patinka šis tušas, tik kad vandeniui atsparus 🙂
Žiauriai gerai laiko visą dieną, patankina ir pailgina blakstienas kaip reikalas!
Gaila, kad neįdėjai foto, kaip Tau sekėsi su šiais tušais… 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Uoga Uoga atradimai (II dalis): Žalioji gaiva, Pabučiuok mane ir Puiki naktis

Be ilgų įžangų, skubu pradėti antrą Uoga Uoga atradimų dalį. Skanaus skaitymo! Žalioji gaiva - drėkinamasis kremas paakiams su rugiagėlių vandeniu,...

Close