Paryžiaus dvelksmas ir pažintis su Bourjois „Happy Light“

written by Živilė 2014-03-02

Kai ant stalo išsproginėja pirmieji “kačiukai”, mintis užpildo svajonės apie pavasarį ir nuvalkiotą, bet vis dar trokštamą Paryžių. Ir nesvarbu, kad darkyta kalba vos išspaudžiu Je ne parle pas français, o kažkur kertelėje (dėl nustumtų į šalį darbų) priekaištauja sąžinės jausmo graužtukas, mane vilioja prancūziškas tobulai netobulas įvaizdis – plunksnos lengvumo suknelės, vėjyje besiplaikstantys plaukai, subtilių kvepalų dvelksmas ir akį traukiantis lūpų raudonis. Tokios asociacijos užpildo sąmonę kaskart išvydus Vogue Paris, vartant nostalgiškas, bohemiškos kelionės nuotraukas, dvidešimtą kartą žiūrint Louis Garrel filmus ir dairantis naujų kosmetikos atradimų prie Bourjois stendų.

XIX a. Alexanderio Napoleono Bourjois įkurta ir anuomet kūrusi liniją skirtą teatriniam makiažui, dabar Bourjois galima rasti bene visuose pasaulio kampeliuose. Tiesa, labiausiai intriguoja ne prekės ženklo istorija ar populiarumas, bet faktas, kad jis priklauso tai pačiai įmonių grupei kaip Chanel bei turi kelis stebėtinai panašius produktus. Būtų naivu laikyti tai kokybės garantu, tačiau firmos gaminiai seniai tapo mano patikimu pasirinkimu.

Vedama sunkiai užgniaužiamo smalsumo, esu mėginusi visus vitrinose  besivaidenančius Bourjois pagrindus. Vienu ar kitu laikotarpiu, beveik visi rado savo vietą mano makiažo rutinoje, nors absoliučiu favoritu be menkiausios abejonės vainikuoju “Healthy mix” pudrą. Nėra nieko geriau, kai noriu gaivios, pailsėjusios ir sveikata spindinčios odos.  Matyt ne veltui ji lyginama su prabangiąja Chanel “Vitalumière Aqua“.

Dėl šios keistos, priklausomybę primenančios meilės, tikiu, suprasite, jog net didelėmis valios pastangomis negalėjau atsilaikyti nuo naujo Bourjois radinio – kreminės pudros “Happy light“. Vienintelis turimas pasiteisinimas – proga pasidalinti pirmais įspūdžiais ir viduje kirbantis klausimas ar ši nenugalės vidinio mūšio dėl geriausiojo titulo.

IMG_4349

Privalumai

  • Lengvumas. Man priimtiniausia grožio filosofija skelbia, jog tobulas veido makiažas paryškina visa, kas natūraliai gražu ant veido neuždedant kaukės. Kaip blakstienų tušas įrėmina ir pabrėžia akių spalvą ir formą, taip makiažo pagrindas – išlygina veido odos toną ir suteikia akį traukiantį spindesį. Visas kitas nelemtas problemas (išbėrimus, randus, pigmentacijas ar matomas kraujagysles) koreguoja maskuokliai. Jei ir Jūs vadovaujatės panašiomis taisyklėmis, „Happy light“ gaus didelį pliusą. Dėl tos pačios priežasties, produkto negaliu rekomenduoti sunkiasvorio makiažo gerbėjoms. Tai ne pats geriausias gelbėtojos itin nedėkingos odos dienomis, mat savo konsistencija panašus į standartinį BB kremą – lengvas, švelnus, gaivus.
  • Matiškumas ir subalsuotas drėkinimas. Akivaizdu, jog dengimas – skonio ir nuotaikos reikalas. Tuo tarpu, savo kolekcijoje turėti pudrą, kuri suteiktų tą auksinį matiškumo ir blizgesio balansą, praverstų kiekvienai . Čia “Happy light” tikrai verčia tapti laimingai, mat tiks bene visiems odos tipams. Būdama kur kas labiau matinė, nei minėtas „Healthy mix“, tuo pačiu ji neprisikabina prie sausų odos vietų ir maloniai drėkina.
  • Patogus įpakavimas. Happy light” rūbas – stiklinis buteliukas, taigi malonus prisiliesti ir apskritai solidesnis nei koks dažnai sutinkamas plastiko “gabalas”. Kaip ir įprasta Bourjois, pudra turi patogų dozatorių, kuris neleidžia iššvaistyti naudingo buteliuko turinio.

IMG_4281

Trūkumai

  • Klaidinantys atspalvių numeriai. Didžiausias baudos taškas keliauja pakeistai atspalvių numeracijai. Perdėtas pasitikėjimas savo žiniomis apie Bourjois spalvų žymėjimą, paskatino naiviai ir neapgalvotai čiupti 52 numeriu pažymėtą pagrindą – iki šiol tobuliausią pasirinkimą mano odai. Dar dabar saviironiškai juokiuosi iš veido išraiškos ir nusivylimo perkreipto veido suvokus, jog mano tobulas pasirinkimas visai ne tobulas, o mažiausiai vienu tonu tamsesnis. Blogiausia, kad į mūsų parduotuves, neatvežė šviesesnio atspalvio, kurio tikiu ieškos ne viena Lietuvos šviesiaodė.
  • 0 SPF. Papildoma apsauga nuo nedraugiškų ultravioletinių bangų – mažesnis galvos skausmas mąstant apie visapusišką odos priežiūrą. Net jei padėtį lengvai išgelbės specializuotas kremas, tokia smulkmena būtų buvusi malonus ir naudingas priedas.
  • Seno močiutės lūpdažio Kvapas„Kvepia kaip old schoolinis lūpdažis“ – pakomentavo draugas, paprašytas nuomonės. Ne pats geriausias komplimentas, bet tiksliau ir nepasakyti. Gerai bent tiek, kad ignoruoti galima, mat tiek kvapas, tiek keista asociacija beveik akimirksniu išnyksta.

Verdiktas. Nors galvoje sukasi maištinga mintis, Bourjois atstovams Lietuvoje, rašyti piktai mandagų laišką su prašymu atvežti šviesesnius “Happy light” atspalvius (51nr. bei 50 nr.), pagundai nepasiduosiu, nes taiki išeitis dažnai geresnė – labiau tinkantį toną galima susimedžioti internete, o turimą dabar, pasilikti vasarai, kai ožkos sūrio baltumo odą bent kiek išbučiuos Saulė. Nors anksti sakyti ar naujas gaminys nurungė mano seną simpatiją „Healthy mix“, tačiau intriguojančiu varžovu tikrai patapo.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Vilma 2014-03-03 - 17:45

Dažnai naudoju Bourjois pudras, reikės ir šią išmėginti. Ačiū už gražią apžvalgą

Reply
Živilė 2014-04-15 - 13:30

Ačiū, kad skaitote:) Ir tikiuosi patiks, jei išmėginsite!

Reply
Žengiant į naujus metus: skaitomiausi 2014 metų įrašai | Kosmetikos užrašai 2015-01-04 - 19:19

[…] […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Makiažo bazės (2 dalis) – SLA ekologiškos bazės apžvalga

Pastarųjų savaičių testavimo auka, - žalia makiažo bazė iš SLA kolekcijos. Prancūzo Serge Louis Alvarez įkurta  firma, labiau žinoma grožio profesionalams, sudomino siūloma organiškų...

Close