Bourjois “Happy Light” makiažo pagrindo aplikacija

written by Živilė 2014-03-11

IMG_4415

Nepriklausomai nuo to, kaip sparčiai ir intensyviai pildau savo žinias apie makiažo subtilybes, vis dar pasitaiko akimirkų, kai gėdingai įpuolu į tas pačias dažymosi klaidas. Labai skubant, neturint ūpo, užsisvajojus ar tiesiog pernelyg atsipalaidavus, lengva persistengti arba kažką pamiršti. Tai dar tikėtiniau, įsigijus naują kosmetikos gaminį, todėl šis įrašas – paprasti patarimai, kurie pravers įsigijus neseniai aprašytą Bourjois „Happy light“ (arba beveik bet kokią kitą skystą pudrą).

Atspalvio pasirinkimas. Tenka susitaikyti, jog kosmetikos parduotuvių apšvietimas – švelniai tariant nedėkingas. Padėtį turėtų gelbėti mėginėliai, tačiau tobula sistema neveikia ir galimybė pratestuoti namie, pasitaiko retai. Čia turiu dvi išeitis. Draugiškai ir labai mandagiai paprašyti įsipilti lašą į atsineštą indelį (tokia praktika dažnesnė už mūsų krašto sienų). Arba, ant švaraus veido išmėginti vietoje ir grįžus namo, dienos šviesoje apsižiūrėti veidrodyje. Patarimas svarbus todėl, kad “Happy light” atspalvių pasirinkimas ne tik skurdus, bet ir turi įdomų niuansą, – kuo tamsesnis tonas, tuo labiau geltonas atrodo.

Blogo pasirinkimo ištaisymas. Taip, patarinėti lengva, o pačiai pasisekė prigriebti kiek per tamsų numerį. Visgi neliūdžiu, mat problemą lengvai taisau pasitelkusi bronzantą arba kontūravimo pudrą. Griebiu didelį makiažo šepetėlį ir lengvu mostu padengiu produktą ant kaklo ir dekultė.  Kai tokia išeitis ne išeitis, mat skirtumas akivaizdus ant veido, verta susirasti labai šviesią pudrą ir maišyti ją su turimu pagrindu tol, kol bus rastas aukso viduriukas. Kai kurios kompanijos (pavyzdžiui, MAC), turi specialias, visiškai baltas, tam tikslui skirtas pudras.

Odos paruošimas. Geras odos drėkinimas būtinas prieš bet kokią kosmetikos aplikaciją, ypatingai jei tai žiemos periodas. Verta dairytis tokio, kurio nugarinėje pusėje paminėta, jog tinkamas prieš darant makiažą. Kai „Happy light“ išbandžiau su pirmu pasitaikiusi, pudra nuėjo keistais, į trintuko liekanas panašiais gumuliukais.

Dengimas. Dėl išskirtinio „Happy light“ lengvumo, nematau prasmės aplikacijai naudoti teptukų. Jei žiauriai norisi, tikrai galima, tačiau rankų pirštų šiluma padės gauti gražiausią rezultatą. Keli ploni sluoksniai, gerai įmasažuoti į odą, ne tik atrodo natūraliai bet ir padeda makiažui išlikti. Turiu įspėti tik dėl vieno. Neišsigąskite, kai tepant ant veido, „Happy light“ pataps porą atspalvių tamsesne. Pati, beveik išsigandau, tačiau tolygiai padengus, pagrindas adaptavosi, pašviesėjo ir rando bendrą kalbą su oda.

Užbaigiant, „Happy light“ sutvirtinu lengvu sausos pudros sluoksniu, kurį galima praleisti turinčioms sausą odą. Tuo tarpu toms, kurios džiaugiasi labai riebia, galima pridėti ir papildomą žingsnį – paprastos servetėlės priglaudimas prie veido, sugeria paviršinį odos riebalą ir šiek tiek nutolina nemalonaus blizgėjimo atsiradimą.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Paryžiaus dvelksmas ir pažintis su Bourjois „Happy Light“

Kai ant stalo išsproginėja pirmieji "kačiukai", mintis užpildo svajonės apie pavasarį ir nuvalkiotą, bet vis dar trokštamą Paryžių. Ir nesvarbu, kad...

Close