MUA “Undress Me Too” akių šešėliai

written by Živilė 2014-03-12

MUA “Undress Me Too” akių šešėliai populiarumą išsikovojo dėl itin žemos kainos (£4.00) ir savo spalvinio panašumo  į Urban Decay Naked 2. Kadangi pati, Urban Decay paletės neturiu, komentuoti negaliu, tačiau čia radau neblogą palyginimą. Ir visgi, spalvos tai tik viena medalio pusė. Kur kas svarbiau kokybė – pigmentacija, tekstūra, laikymo laikas. Jūsų teismui – paletės privalumai ir trūkumai.

IMG_4475 (2)

Privalumai

  • Didžiausias thumbs up keliauja blizgių šešėlių pigmentacijai ir spalvų pasirinkimui. Norint išgauti sodrią spalvą, tikrai nereikia įsijuosus bružinti pirštu ar teptuku, kas dažnai pasitaiko mėginant pigesnius šešėlius. Atspalviai, žinoma, skonio reikalas, tačiau apsilankę MUA tinklapyje rasite visai neblogą pasirinkimą.
  • Palyginus, neblogas laikymo laikas, nors gera bazė tikrai pridės porą papildomų valandų.
  • Šešėlius galima naudoti ne tik sausus, bet ir drėgnus – lengvai sušlapinus makiažo teptuką. Tokiu būdu  išgaunama ryškesnė spalva.

IMG_4465 (2)

Trūkumai

  • Kad ir kaip būtų gaila, paletėje yra tik trys matinės spalvos, o ir tos pačios yra pasibaisėtinos kokybės. Kartais apima toks jausmas, kad geriau atrodytų nudažyti kvietiniai miltai.
  • Asmeniškai, apmaudžiausias trūkumas, nušluojantis bet kokius įmanomus privalumus – rėkiantis metališkumas. Ir nors kartais, visai smagu pažaisti su blizgumu, paletėje tikrai trūksta kelių, mažiau žėrinčių, taigi natūraliau atrodančių atspalvių.
  • Nepaisant to, kad daugumos šešėlių tekstūra maloni, sakyčiau net šiek tiek kreminė, jie byra (kas puikiai matosi ir nuotraukoje). Šią problemą sprendžiu 1)  naudodama kokybišką akių šešėlių pagrindą (pvz. Too Faced Shadow Insurance) ir 2) akių makiažą darydama prieš tepdama veido pudrą. Tokiu atveju, produktui nubyrėjus, galiu jį lengvai nuvalyti.

Ar pirkčiau vėl? Ne, nors tikiu, jog šie šešėliai patiks merginoms, kurios mėgsta blizgumą arba dar tik pradeda domėtis kosmetika, taigi nori pažaisti su spalvomis, tekstūra ir tuo pačiu neišleisti pernelyg daug monetų. Kalbant apie kainos ir kokybės santykį, MUA mintyse lyginu su Lietuvoje prieinamais šešėliais iš panašios kainos kategorijos (pavyzdžiui, Golden Rose). Ir turiu pasakyti, kad Makeup Academy kosmetika kelis kartus geresnė. Nors tai ir nekeičia fakto, kad kitą kartą mieliau mėginsiu kitų firmų šešėlius.

MUA

MUAkosmetikos galima įsigyti ebay UK arba oficialiame tinklapyje (Europoje siuntimas £4.95, UK £2.95).

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

7 komentarai

Susiję įrašai

7 komentarai

Živilė 2014-03-12 - 19:08

Labai įdomu buvo paskaityti šią apžvalgą, kaip tik rinkausi tarp MUA “Undress me Too” ir “Undressed” šešėlių paletės, pasirinkau pastarąją ir džiaugiuosi neprašovusi – atrodo, jog joje daugiau panaudojamų atspalvių, tiesa, jie irgi labai blizgūs, bet matinių (kurie, kaip ir sakėt, tragiškos kokybės) mažiau 🙂 mačiau, kad MUA sukūrė “Matte” paletę, įdomu, ar jiems pavyko pagerinti matinių šešėlių formulę, ar visa paletė tinkama tik šiukšlinei..:)

Reply
Živilė 2014-03-13 - 15:01

Asmeniškai, nerizikuočiau pirkti MUA matinės paletės. Kaip taisyklė, gerus matinius šešėlius rasti sunku net ir tarp brangesnės kosmetikos:) Abejones patvirtina ir kitų merginų atsiliepimai. Rašo, kad jie labai byra, prastai pasiskirsto ir stokoja pigmentacijos. Aišku gaila, nes kaina juokinga:)

Reply
meldiriele 2014-05-21 - 09:32

Sveika. Labai keista, šia palete esu patenkinta nors dirbu su kosmetikA kelis metus. Tiek nuotraukoje tiek aprašymas labai neatitinka mano turimos paketas nors kiek matau tą pati. Gal jums papuolė brokuota prekė? Nuorodą į mano daryta nuotrauka, su paprastu telefonu http://instagram.com/p/k_40j0Nc0E/

Reply
meldiriele 2014-05-21 - 09:46

Sveika. Labai keista, šia palete esu patenkinta nors dirbu su kosmetikA kelis metus. Tiek nuotraukoje tiek aprašymas labai neatitinka mano turimos paketas nors kiek matau tą pati. Gal jums papuolė brokuota prekė? Arba kokybės nevertėtų lyginti su spalvos patikimu. Nuorodą į mano daryta nuotrauka, su paprastu telefonu http://instagram.com/p/k_40j0Nc0E/

Reply
Živilė 2014-05-21 - 11:08

Sveika 🙂 Sunku pasakyti, gal tikrai brokuota ar pasenusi jei net nuotrauka neatitinka. Nes paliko vidutinį įspūdį tiek man, tiek draugei visažistei. Kaip minėjau, prasčiausia pasirodė matinė formulė, dėl menkos pigmentacijos ir birumo. O blizgios byra, nors savo kokybe tikrai lenkia daugelį šešėlių iš savo kainos kategorijos (ką parašiau gale). Pati nepirkčiau dar kartą dėl to, kad nepatinka metališkumas (ne spalvos), kas kitam žmogui gali būti pliusas 🙂

Kad ir kaip ten būtų, nevertinu paletės kaip blogos, ar geros apskritai – tai skonio reikalas. O įrašas tik žvilgsnis iš asmeninės perspektyvos:)

Reply
Anonymous 2014-05-24 - 18:47

Kiek teko naršytis internete, MUA paletės undress vertinamos kaip labai neblogi UD dubleriukai:D nes tą metališkumą neblogai perteikia:)
Beje gal per kandžiai parašiau komentarą:) Man metališkumas labai patinka:) . Maniškė paletė negaliu pasakyti, kad biri (lygnat su inglot tikrai biriais šešėliais). O matinės pigmentuotos ir netgi juoda stipresnė už ingloto rainbow juodą:) O pas jus juoda tokia,net ne juoda o kažkokia šviesiai pilka atrodo.
Arba tiesiog pradėjo tapti populiaria ir nebetaip atsakingai i receptūrą ar sudėti žiūri:)

Reply
MUA Heaven And Earth akių šešėlių paletė | Kosmetikos Užrašai 2015-02-09 - 16:30

[…] MUA paletę ganėtinai išsamiai aprašiau ČIA, tad pernelyg neišsiplėsiu. Paletės išties labai panašios savo kokybe, o skiriasi tik tuo, […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Bourjois “Happy Light” makiažo pagrindo aplikacija

Nepriklausomai nuo to, kaip sparčiai ir intensyviai pildau savo žinias apie makiažo subtilybes, vis dar pasitaiko akimirkų, kai gėdingai įpuolu...

Close