Kosmetikos nesusipratimai #1: Rasa BB kremo apžvalga

written by Živilė 2014-03-15

BB kremai, kitaip beauty balm – kosmetikos ir odos priežiūros priemonė viename. Nors tokio tipo kremai aukso amžių pasiekė palyginus neseniai, rinkoje pirmą kartą pasirodė prieš pusę amžiaus, kai 1960 m. Vokiečių dermatologė Dr. Christine Schramme sukūrė balzamą turėjusį apsaugoti jos pacientų odą. Išpopuliarėję Pietų Korėjoje bei Japonijoje, dabar BB kremus siūlo bene kiekviena didesnė kosmetikos gamintoja. Esant tokiai didelei pasiūlai, akivaizdu, jog kremai smarkiai skiriasi vieni nuo kitų savo formulėmis. Visgi pagrindinė kremo idėja išliko, produkto tikslas – sukurti labai natūralų, nepadažytos odos įspūdį, neužkimšti porų, drėkinti, minkštinti ir lyginti.

Neatsilikdami nuo mados, lietuviškos kosmetikos gamintoja Rasa, siūlo savąją BB kremo versiją. Tad šiandien dalinuosi savo nuomone apie produkto kokybę.

Trūkumai

  • Dauguma BB kremų sukurti taip, jog reaguodami su deguonimi prisitaikytų prie odos spalvos. Pradedant tepti produktą jis gali atrodyti balkšvas, o vėliau patamsėja. Panašiai, buvo ir su Rasos kremu, deja, iki galo jis neprisitaikė ir likau dar labiau išblyškusi, nei ir taip esu.
  • Lyg to nebūtų gana, lengvais judesiais dengiant ant veido, kremas ėmė sulipti į mažus, į trintuko nuotrupas panašius gabaliukus. Pirma, maniau, jog jam nepatiko ryte naudotas drėkiklis. Tačiau tas pats pasikartojo ir antrą kartą, tepant jį ant visiškai švarios odos.
  • Tarkime, jog mano odos spalva per tamsi šiam kremui (my mistake), o keistus gumuliukus galiu nukrapštyti. Visgi, gražiai išlygintos odos ar bent minimalaus dengimo, tikrai norėčiau. Po kelių nevykusių bandymų padengti odą kremu, tenka pripažinti, jog noriu per daug. Dar blogiau, atrodau gličiai švytinti, nors po atšiaurių orų, mano veido oda išsausėjo ir toli gražu nebėra riebi.
  • Ne itin džiugina ir produkto sudėtis. Nors tikrai yra natūralių, drėkinančių bei maitinančių odą ingredientų, neapsieita ir be tų, kurie dirgina,  kemša poras. [Plačiau apie kremo sudėtį]

Privalumai

  • Jaučiu, kad pirmą kartą išsisėmė mano kūrybinės energijos rezervas ir nors tu ką (beveik įvariau sau galvos skausmą), nesugebu suformuluoti nei vieno privalumo. Atleiskite, kitaip nebūsiu absoliučiai sąžininga, produktas – niekam tikęs.

Įdomus faktas pabaigai. Draugė pasidalino, kad prieš įsigydama šį kremą išmėgino mėginėlį, kuris tiko ir patiko. Visgi, nusipirkus pilno dydžio priemonę, įspūdžiai apsivertė aukštyn kojomis, mat buteliuko turinys nė iš tolo nepriminė to, kas buvo mėginėlyje. Ir nors tai skamba absurdiškai, internete panašių atgarsių galima rasti ir daugiau.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

11 komentarai

Susiję įrašai

11 komentarai

Vitalija 2014-03-22 - 16:01

Gerai, kad šio BB kremo nepirkau 🙂 Buvau gavusi mėginėlį ir net buvau sunerimusi, kad kažkas negerai su mano veido oda, kadangi ir man jis keliose vietose “susigumuliavo”. Nors apačioje tepant “Garnier Moisture Match” rezultatas buvo ženkliai geresnis, pilno dydžio pirkti nedrįsčiau.

Reply
Juste 2014-05-04 - 22:32

Man ta pati bėdelė atsitiko. Dengėsi laaaaaabai keistai, tolygiai niekaip nesugebėjau padengti. Paprasčiausiai išmečiau beveik pilna pakuote 🙂

Reply
Živilė 2014-05-04 - 22:38

Apmaudu, bet ir man teko tą patį padaryti 🙂

Reply
dovile 2014-08-13 - 10:21

Nekenciu sito kremo nusipirkau ir nusivyliau…. Klampus , teplus ,susigumulaves , stiprokas kvapas … Visa laika jauciau sau ant veido plevele …. :-/ fu …. Neleiskit pinigu ant tokio sudo …. Dabar tas kremas dulka kampe numestas ….

Reply
Živilė 2014-08-13 - 10:31

Labai gaila, kad taip teko nusivilti :/ Tikėkimės kiti Rasos mėginimai sukurti BB kremą bus labiau pasisekę

Reply
Pirmas įspūdis: Garnier BB Original kremas | Kosmetikos užrašai 2014-08-26 - 00:21

[…] testuojant įvairiausius BB kremus neturiu. Mintimis apie apverktiną Rasa BB, dalinausi ČIA; daugelio mėgstamas Maybelline Dream Fresh 8-in-1 patiko kiek labiau, tačiau ne itin tiko mano […]

Reply
DZai 2015-01-03 - 19:55

Maniau, kad mano vienos oda kažkokia nenormali 😀 bet kaip apsidžiaugiau radusi šiuos atsiliepimus 🙂 joooop.. teks ir man šiuo “reikalu” atsikratyti 🙁 nesitepa gražiai.. o apie jokį atspalvį visai net nėra kalbos.. nerasta tokio 🙂 tikrai BB kremas 🙁

Reply
Živilė 2015-01-04 - 15:17

Sunku ir suskaičiuoti kiek neigiamų atsiliepimų girdėjau apie šį “kremą”.. Būtų pats laikas Rasa pamąstyti apie formulės keitimą, nes čia grynas pasityčiojimas.. 🙂

Reply
Žengiant į naujus metus: skaitomiausi 2014 metų įrašai | Kosmetikos užrašai 2015-01-04 - 19:19

[…] […]

Reply
Ieva 2015-02-12 - 12:22

Kremas vienas is prastesniu, net Garnier Bb geresnis.. gumuluojasi, nemaskuoja, be spf, vienintelis privalumas kad drekina, bet naudoju tik kai nereikia su zmonem susitikti. Kai nusipikau La Roche Posay buvo atgaiva, padengimas super. Jauciasi kokybe.

Reply
Gaivile 2016-04-07 - 19:59

Teko ir man si Rasos krema ismesti kazkoks nesusipratimas su tuo gumulavimusi.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Too Faced “Shadow insurance” vokų šešėlių pagrindas

Vienas didesnių pet peeve arba kitaip sakant erzinančių makiažo katastrofų man yra subėgę akių šešėliai. Matyt todėl, kad ilgą laiką...

Close