Isadora 50 matte chocolates akių šešėlių paletė

written by Živilė 2014-04-20

Batų niekada nebus per daug, – skelbia užkietėjusios stiliaus ieškotojosŠiuo klausimu, jaučiuosi labai keista, mat atrodytų neatitinku bene standartiškiausio moteriško stereotipo – nors tu ką manęs batai nepaperka. Visgi, tenka pripažinti, jog manoji priklausomybė persikelia į makiažo pasaulį. O silpniausia vieta atitenka akių šešėliams! Tad šiandien skelbiu – akių šešėlių niekada nebus per daug! Ir pristatau Isadora žemiškų atspalvių rinkinį – “50 matte chocolates“.

Isadora_seseliu_palete_3

dienos šviesoje

Tiesą sakant, prielankumą Isadora šešėliams turiu jau seniai. Tobulai neutraliam-dieniniam makiažui tinkančios spalvos, platus matinių šešėlių pasirinkimas ir labai maloni tekstūra. Tokie įspūdžiai lydėjo kelis turėtus spalvų kvartetus, iš kurių mėgstamiausias buvo “Classic Brown” gražuolis. Į penkių spalvų paletes žvalgiausi atsargiau, jau vien dėl to, kad spalvinis pasirinkimas įtikinamai atrodė tik vienos:

Isadora_seseliu_palete

namų prieblandoje

Pieno puta, karamelė, kava ir šokolado plytelė – štai tokias asociacijas sukelia “50 matte chocolates”. Todėl, drąsiai sakau, savo vardą rinkinys pateisina. Visai maloni (nors šiek tiek milteliuota) pasirodė ir šešėlių konsistencija. Kadangi lengvai sklaidosi, puikiai tinka suliejant spalvas ar bandant subtiliai paryškinti akių mirksėjimo raukšlę. Tikrai nebloga ir tamsesnių šešėlių pigmentacija, nors šviesesni atspalviai galėtų džiuginti labiau. Laikymo laikas sakyčiau vidutiniškas, o tikriausiai  didžiausias minusas keliauja ne itin kokybiškai pakuotei bei dėžutėje gyvenančiam, nušiurusiam teptukui.

Kadangi didesnį prielankumą jaučiu šiltiems atspalviams, mėgstamiausia spalva tapo karemalinė (o gal plytinė?) ruda. Nors naudos gaunu ir iš pilkai-rudų, antakių dailintoją atstojančių šešėlių! Tuo tarpu šokoladinė ruda tiks apvadui aplink akis bei kuriant dramatiškesnį-vakarinį įvaizdį.

Isadora_seseliu_palete_2

Apibendrinus – išbandyti verta, jau vien todėl, kad tarp pigesnės kosmetikos lentynų, velniškai sunku rasti kokybiškesnius matinius šešėlius. Rekomenduočiau, jei mėgstate žemiškus atspalvius ir pirmenybę teikiate neutraliam dieniniam makiažui.

Kaina: ~75 Lt. Įsigyti galima Droge bei Kosmada.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Živilė 2014-04-20 - 17:20

Kokia graži paletė, ypač tamsiausias rudos atspalvis 🙂 Kažkaip niekada nekreipiau didelio dėmesio į Isadora kosmetiką, reikės būtinai atkreipti, juolab, jei matiniai atspalviai neblogi… Dėkui už įdomią apžvalgą 🙂

Reply
Živilė 2014-04-20 - 22:37

Pastebėjau, kad žmonės nelabai pastebi Isadora gaminius 🙂 O aš kažkaip mėgstu, ypač jų tušus ir šešėlių paletes.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Septynios atradimų dienos #3: lietuviški tinklaraščiai apie grožį

Įrašų ciklas Septynios atradimų dienos iš esmės skirtas savaitės bėgyje mėgintų produktų aptarimui, tačiau šiandien padarysiu išimtį ir pasidalinsiu kiek kitokiais...

Close