Artdeco akių apvadas “Long Lasting Liquid Liner”

written by Meilė 2014-04-25

Žinot, jei tektų rinktis vieną vienintelę dekoratyvinės kosmetikos priemonę, be kurios negalėčiau gyventi, tai neabejotinai būtų akių kontūras. Juodas kaip anglis akių apvadas jau seniai tapo mano makiažo skiriamuoju ženklu. Dienomis mėgstu tik nežymiai paryškinti viršutinę voko liniją, – toks nežymus potėpis akimirksniu padidina ir „atveria“ akis. O vakarais ar ypatingomis progomis, neišsiverčiu be ryškių ir įsimintinų katės akių, kurios tiesiog prikausto žvilgsnį.

Šiandien pristatau vieną iš savo mėgstamiausių, mano kosmetinėje labai ilgai gyvenantį produktą. Taigi, nieko nelaukiam ir pradedam!

Apžvalga: Artdeco Long Lasting Liquid Liner 01 (black)

Privalumai:

  • Patogus flomasterio tipo aplikatorius. Nailono pluksnelė tikrai nėra plona, užtat labai patogi naudojimui.
  • Linija stabili, tolygi be to greitai džiūsta.
  • Tobulai juoda spalva.
  • Priemonė lengvai nuvaloma. Net jei suklystu darydama makiažą, klaidą be vargo ištaisau korektoriumi ar suvilgytu vatos pagaliuku.
  • Produkto užtenka ilgam laikui.

Trūkumai:

  • Vienareikšmiškai, pats didžiausias trūkumas – blukimas. Iš tiesų ironiška, jau vien dėl to kad kontūras turėtų būti „long lasting“ (liet. Ilgai išliekantis). Todėl tikrai netiks išraiškingoms pluksnelėms piešti (po kurio laiko jos tiesiog nusitrina).
  • Neatsparus vandeniui.
  • Netinkamas nešiojančioms kontaktinius lęšius. Nors pati jau daugelį metų nešioju kontaktinius lęšius ir niekada neturėjau problemų su šiuo apvadu, rizikuoti nesiūlau.

 Verdiktas: Jei siekiate nuostabiai riesto katės akių apvado, kuris nenusitrintų bent keletą valandų, šiuo produktu greičiausiai nusivilsite. Tačiau priemonę rekomenduoju toms, kurios rytais neturi laiko ar noro keltis valanda anksčiau tam, kad „nusipieštų“ tobulas akis. Su šiuo kontūru lengvai paryškinsite viršutinę voko liniją per daug nesistengdamos ir nesukdamos sau galvos. Matyt dėl to, jis man taip patinka.

Kaina: apie 37 Lt už 1,5 ml. Įsigyti galima Droge, Douglas, Sarmoje.

–Pasirašo, Meilė

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Miglė 2014-04-27 - 20:32

Sudomino 🙂 kaip tik ieškau gero akių linerio, tik būtų įdomu pamatyti rezultatą nuotraukoje!

Reply
Meilė 2014-04-28 - 16:22

Migle, tikrai džiaugiuosi sudominusi 🙂 Ir ačiū už pasiūlymą! Kai tik turėsiu galimybę padaryti kokybiškas nuotraukas, būtinai jomis papildysiu įrašus 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
MUA Heaven And Earth akių šešėlių paletė

Domina lengvai įperkami akių šešėliai, platus atspalvių pasirinkimas ir begalinės galimybės žaisti bei eksperimentuoti? Siūlau pasižvalgyti į MUA kosmetikos lentynas. Įspėju, neįtikėtinos...

Close