Essie nagų lakai: pirmas įspūdis

written by Živilė 2014-08-10

Essie nagų lakai – užsitarnavo fantastiškai gerą reputaciją internetinėje erdvėje. Net ir tuomet, kai Essie dar nebuvau net mėginusi, prekės ženklas asocijavosi su gera kokybe. Dėl to, išmėginti kelis atspalvis buvo daugiau nei smalsu. Įspūdžiai ne tokie tvirti, kaip norėčiau, mat testavimui neturėjau pakankamai laiko, tačiau šiokią tokią nuomonę susidariau.

  • Itin lygus ir lengvas dengimas pasiekiamas per maksimaliai trumpą laiką. Skirtumas lyginant su turimais – pigesniais lakais (Maybelline, Barry M ir kt.) – daugiau nei akivaizdus.
  • Iki tobulo ryškumo užtenka tik vieno sluoksnio, baltam nagų lakui – dviejų.
  • Puikus spalvinis pasirinkimas. Essie turi išties nuostabių, akį traukiančių ir tobulai mano skonį atitinkantį atspalvių. Norėdama išsirinkti gražiausią toną, prie stendo galėčiau stoviniuoti nors ir valandą.
  • Silpniausią įspūdį paliko laikymo laikas. Paminėtina, kad nenaudojau nei viršutinio, nei apatinio sluoksnio, be to, ne itin moku saugoti manikiūrą, tačiau net ir atsižvelgiant į šia sunkinančias aplinkybes – norėjosi geresnių rezultatų.

Iš trijų mėgintų atspalvių, labiausiai išsiskiria ‘Midnight cami’ – žaisminga, mėnesienos apšviestą dangų primenanti spalva. Kiti du atspalviai – paprastesni, tačiau ne mažiau žavūs. ‘Lacquered up’ – sodri, vos vieno sluoksnio nagų lako reikalaujanti oranžinio tono raudona. ‘Blac’ – šilta balta, itin primenanti turimą Barry M White.

Įsigyti galima TopbeautyFeeluniqueLookfantasticAr kartočiau? Taip.

essie nagu lakai 3essie nagu lakai 2

essie raudonasessie melynaessie baltas

 

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

7 komentarai

Susiję įrašai

7 komentarai

Monika 2014-08-10 - 17:18

Balta kokia grazi!!! As nebandziusi esu, bet tiek visos giria, tai ir as jau uzsimaniau ismeginti. Manau, kad si firma labiausiai issiskiria ivairiu spalvu gausa, o laikymasis, manau, kad toks kaip ir visu, kazko stebuklingo nereiketu tiketis.

Reply
Živilė 2014-08-10 - 17:30

Spalvų pasirinkimas tikrai fantastiškas! Galėčiau visam laikui apsiriboti vien tik Essie nagų lakais ir niekad nepritrūkčiau norimo atspalvio 😀

Reply
Ieva 2014-09-05 - 08:27

Labai visada norėjau išbandyti Essie nagų lakus, tik patingėdavau ieškotis iš kur jų gauti čia Lietuvoje 🙂 manau pasinaudosiu vienu iš linkų ir bėgsiu pirkt 😀

Reply
Živilė 2014-09-05 - 10:10

Manau Essie verta mėginti jau vien dėl labai gražių, skoningų spalvų:) Ypatingai pastelinių! Tik va, laiko ne itin gerai, dėl to gaila.

Reply
Karolina 2014-09-12 - 01:24

tiek ESSIE tiek ANNY nagu lakai laiko vienodai, kaina panasi, beje ANNY nagu laku galima isigyti ir Lietuvoje, Kristianoje. Spalvu pasirinkimas taip pat ne ka prastesnis, tik palygintinai su ESSIE aisku, mazesnis. Rekomenduoju pabandyti su baze bei virsutiniu sluoksniu, isitikinau pati, jog net ir silpniausi nagai islaiko nagu laka daug ilgiau. Rekomenduoju merginos, isbandykite ir ANNY nagu lakus bei papildomas nagu prieziuros priemones ir pasidalinkite savo nuomone! 🙂

Reply
Zydruske 2015-05-31 - 18:44

Na aš išbandžiau šį nagų laką penktadienį. Visas tris dienas ir indus ploviau, ir valgyt gaminau, ir grindis ploviau, o nė vienas galiukas neatšokęs. 🙂 Turiu dar dvi spalvas. Bandysiu ir tikiuosi, kad taip pat gerai laikys.

Reply
Živilė 2015-06-02 - 15:22

Smagu girdėti, jog laikosi taip gerai 🙂 Dar kartą pasitvirtina, jog vienam tas pats nagų lakas gali laikyti savaitę, kitam vos dieną 🙂 Bet kuriuo atveju, Essie – puikūs lakai

Reply

Komentarai

Read previous post:
Mėnesio mėgstamiausi: 2014 Liepa

Be didelių įžangų - liepos mėnesio mėgstamiausi. Kad ir kaip būtų keista, vis dar yra tie keli išrinktieji produktai, kuriais...

Close