Moteriški pokalbiai: Gentle day

written by Živilė 2014-08-18

Gentle day –  moteriškų higienos priemonių linija, kurios stendus, tikiu pastebėjote kiekviena. Žavi, rausva, gėlėmis išpuošta pakuotė ne itin gerai atspindi svarbiausią gamintojo idėją, – tai natūralūs, ekologiški produktai. Lengva praeiti pro šalį. Ir visgi, tai kompanija, kuri jau kuris laikas stengiasi apšilti kojas mūsų rinkoje bei rūpinasi visai neprasta reklama, – tikrai ne vienas lietuviškas tinklaraštis jau dalinosi Gentle Day įspūdžiais ir išsamiai aprašė produktų privalumus. Štai toks siuntinys pasiekė ir mane ir turiu pasakyti – nenuvylė.

gentle day

Trumpai tariant, tai tobula linija turinčioms jautrią, į alergijas linkusią odą, gerbiančioms gamtą ir vertinančioms patogumą. Išskirtinai platus priemonių pasirinkimas įtiks kiekvienai ir tiks bet kokiu oru ar proga. Vienintelis akivaizdesnis minusas – kaina. Linija tikrai kiek brangesnė nei tradicinis vartotojas įpratęs sukloti, tačiau panašu, kad gamintojas ir orientuojasi gerąja prasme į išrankių, komfortą mėgstančių moterų grupę. Sutinku, smagu, kai yra iš ko rinktis.

Privalumai

  • visi įklotai įpakuoti atskirai – praktiška, patogu, higieniška;
  • jokio įkyraus ar atstumiančio kvapo;
  • tinka alergiškai, lengvai sudirginamai odai;
  • platus pasirinkimas;
  • natūralus, ekologiškas pluoštas;

Trūkumai

  • kaina.

Įsigyti galima įprastose kosmetikos parduotuvėse, assorti.lt ir kitur.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Monika 2014-08-19 - 11:30

Kai pabandai, tuomet pamatai, kad kartais tikrai verta pamoketi daugiau, bet uztat junti skirtuma. As pati netiketai atradau siuos produktus ir nuo siol visuomet isigyju kasdieninius iklotukus, tikrai skiriasi nuo iprastu anskciau naudotu.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Pažintis su Marmozel (3): balzamas plaukams

Puikius, rankų darbo Marmozel gaminius tinklaraštyje jau minėjau. Kuklia nuomone, tai viena iš geresnių - mėgintų lietuviškos kosmetikos linijų.  Mielai naudojau...

Close