Uoga-uoga šampūnas “Čempiono” vyro akimis (:

written by Olegas 2014-08-29

Tinklaraščio draugo įrašas

Prieš geras tris savaites, draugės dėka ėmiau naudoti Uoga Uoga “Natūralų šampūną su rozmarinų ekstraktu tikram vyrui. Skamba dviprasmiškai, ar ne? Sekundėlę žiūrėjau įtariai ir galiausiai priėmiau tai kaip komplimentą – vis tiek programuotojai jų daug nesulaukia. Nors pirmas įspūdis tikrai mielas: gauni maišelį, analogišką į tą, kur skirtas šviežioms bandelėms nešioti ir nusiteiki skaniai užkąsti. Atidarai, o ten… lietuviškas natūralus šampūnas. Aišku skamba fainai ir šiuolaikiškai, bet tikėtasi kruasano. Todėl kiekvienai merginai nusiteikusiai dovanoti kažką panašaus nuoširdžiai patariu iš anksto pridėti skanėstą, kad nežlugtų lūkesčiai – pirmas įspūdis svarbus! O dar geriau – pateikti kartu su Oliverio keptomis bulvėmis su rozmarinu – tikri vyrai nusipelno rimto pateikimo.

Uoga Uoga sampunas vyrams

Analizuojant toliau, krenta į akis ant buteliuko esantis užrašas „VEGAN“. Aišku Jam reikės „priminti“ ką tai reiškia: produktas nebuvo bandomas su gyvūnais, yra natūralus, be dirbtinių priedų bei neturi gyvulinės kilmės darinių. (!) Čia, žinoma, būkite pasiruošusi visiems Jo komentarams nuo “o, pagaliau nekvepėsiu gyvūnu” iki “kaip toks daiktas išvis plauna?”. O plauna jis gerai: su mano riebiais plaukais susitvarkė. Net leidau sau nueiti į susitikimą su rimtais žmonėmis 8val. ryto (praėjus beveik parai po plovimo). Buvau patenkintas savo plaukais bei susitikimo rezultatais – matyt, panašiai jaučiasi ir čempionai.

Iš tikrųjų, naudojant minėtą šampūną, kaip ir kitus natūralius produktus, jaučiausi tarp nugalėtojų. Kodėl? Nes žiauriai pozityvus jausmas, kai nežaloji savo kūno kenksmingais ingredientais. Visgi, prieš paleidžiant Jūsų čempioną vieną į vonią su bet kokiu natūraliu šampūnu, būtų pravartu paskatinti:

1) iš anksto supažinti su šampūno kvapu;
2) šampūną suplakti (tai padės natūraliems komponentams tolygiai pasiskirstyti);
3) pilnai sušlapinti plaukus, išspausti šiek tiek šampūno, patrinti jį delnuose ir tik tada ištrinkti plaukus. Taip natūralaus produkto neteks sunaudoti daugiau, nei reikia.

Taigi, mano galva, “Čempiono” padoriai reprezentuoja natūralių produktų pasaulį ir yra tinkamas palankiam susipažinimui su šiek tiek sveikesniu gyvenimu. Klausimas ar sėkmingo sveiko produkto išbandymo užteks Jo įpročiams pakeisti? T. y. ar Jis ir po to pirks natūralius produktus, ar nesusigundys eiline akcija parduotuvėje? Ko gero, viskam savas laikas – kaip žinia, čempionu ne gimstama, o tampama (su kiekvienu plovimu).

Uoga Uoga sampunas

Patiko:

  • Tarkime, patikėjau, jog gyvūnu karalystėje produktas neminimas blogu žodžiu
  • Savo darbą atlieka gerai
  • Natūralus – veganiškas
  • Buteliuko išvaizda
  • Lietuviškas

Kliuvo:

  • Plaunant, kvapas šiek tiek primena ligoninę, nors jis greit ir dingsta
  • Pakavimo maišelyje pasigedau šviežios bandelės

Kaina: 5.95  Įsigyti galima Uoga Uoga salelėse, assorti.lt (čia)

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

13 komentarai

Susiję įrašai

13 komentarai

V. 2014-08-29 - 20:07

Živile, duok savo vaikinui dažniau rašyti apžvalgas, visas įrašas toks šmaikštus, kad negalėjau nustoti šypsotis! 😀 O ir šampūną, jei teks kada galvoti ką dovanoti draugui, prisiminsiu…

Reply
Živilė 2014-08-30 - 23:15

Būtinai! Man pačiai smagu 😀 Be to, panašu, kad jam patiko ir jau baiginėja antrą įrašą 🙂

Reply
Neri 2014-08-30 - 00:06

Kokia šmaikšti apžvalga, daugiau tokių 🙂

Reply
Olegas 2014-09-01 - 21:42

Dėkui! Stengsiuosi, jog būtų ir daugiau (:

Reply
Modesta 2014-08-31 - 15:46

haha, ar ši rubrika bus pastovi? :))

Reply
Živilė 2014-08-31 - 17:46

Priklauso ar jis gaus daugiau dovanų nuo manęs 😀 O jei rimtai, taip pastovi, tačiau dėl dažnumo bus matyt.

Reply
Modesta 2014-08-31 - 18:22

Na už gerai parašytą straipsnį taipogi gali atsidėkoti dovanomis jam 😀
Kai saviškiui nupirkau pirmąjį jo natūralų veido kremą, tai irgi juokavo, kad galės parašyti atsiliepimą :)))

Reply
Olegas 2014-09-01 - 21:43

Taip taip, daugiau dovanų! 😀

Reply
Judita 2014-08-31 - 20:19

Pazymejau tave Geriausio blogo nominacijoje. Jei turesi laiko ir noro, kvieciu sudalyvauti. Daugiau info cia: http://smellofpeony.blogspot.de/2014/08/best-blog-award.html

Reply
Živilė 2014-08-31 - 22:05

Dėkui, Judita! Tikrai labai malonu, jog nominavai 🙂

Reply
Giedre Gerai 2014-09-01 - 11:26

Labas labas,

smagus labai tekstas, tik vegan toli grazu nereiskia, kad be chemikalu. net nuejau sudeti paskaiciau, nes galvojau, kad gal as cia kazko nezinau.

geros dienos 🙂

Reply
Olegas 2014-09-01 - 21:42

Dėkui, Giedre už komplimentą ir pastabą (: Norėjau perteikti, kad šis šampūnas kiek sveikesnis nei dauguma kitų, bet taip, tiesa, iš esmės viskas yra chemija, tad įrašą pakoregavau.Gražios ir tau!

Reply
Žengiant į naujus metus: skaitomiausi 2014 metų įrašai | Kosmetikos užrašai 2015-01-04 - 19:19

[…] […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Pirmas įspūdis: Garnier BB Original kremas

Skaisti oda, drėgmė ir maitinimas - Beauty Balm (BB) koncepcija skamba daugiau nei viliojančiai. Visgi, didelės sėkmės testuojant įvairiausius BB kremus...

Close