Gabrini #1: Multivitamin nagų lakai

written by Živilė 2014-09-04


Nail polish speaks louder than words

Ilgos, kankinančios minutės tvarkant nagų odeles, tepant kelis sluoksnius nagų lako, laukiant kol galėsiu tęsti normalų gyvenimą bei po velnių pasikasyti pakaušį nesibaiminant, jog sugadinsiu manikiūrą – ilgą laiką varė mane iš proto. Dėl to, dar prieš kelis metus, turėjau tik du ar tris nagų lako buteliukus, o ir tuos pačius itin retai išsitraukdavau, – juk būtų negerai per irzlumo priepuolį išmesti juos pro langą. Dabar, kai įgijau daugiau kantrybės ir galiu rinktis iš pačių įvairiausių rūšių, spalvų, efektų, kur kas dažniau užsimanau daugiau spalvos, pageidautina atitinkančios nuotaiką. Išlindus saulei ar užplūdus gerai nuotaikai ieškau kažko kitokio, – įdomesnio, ryškesnio ir gal netgi ne visai mano skonio. Nors paprastai itin ryškios, rėkiančios, neonininės spalvos apakina, tad pirmenybę teikiu pasteliniams atspalviams bei juodai, baltai ir klasikinei raudonai. O už vis labiausiai žaviuosi, kai manikiūras – suderintas su dienos apranga  (yes, I am that boring).

Gabrini-(1)

Kadangi pastaruoju metu tiesiog dievinu melsvos spalvos rūbus, privalėjau įsigyti ir derantį nagų laką. Ir štai tada užtikau Gabrini – liniją, kuri iki šios vasaros nebuvo nė girdėta, tačiau iš pirmo žvilgsnio patraukė dėmesį milžiniška spalvų pasiūla ir, nemeluosiu, juokinga kaina.

Privalumai

  • Pirmieji nunešiojimo ženklai (nusitrynę galiukai ant vieno kito nago) atsiranda maždaug po 2-3 dienų, o ir tada atrodo pakenčiamai. Tiesa, patirtis rodo, jog ant skirtingų nagų, įvairūs lakai laiko skirtingai, tad nieko nežadu.
  • Nagų lakas neįsigeria į nago plokštelę, nors apatinį sluoksnį naudoti vis tiek rekomenduočiau.
  • Žiaaauriai gražus glossy efektas.
  • Milžiniškas spalvų pasirinkimas, taigi puiki galimybė eksperimentuoti su įdomiais atspalviais neišleidžiant daug monetų.

Gabrini

Trūkumai

  • Pats siaubingiausias, nosį raukiantis kvapas. Įspėju, nepravėrus artimiausio kambario lango arba neprisispaudus nosies skalbinių segtuku, Gabrini buteliuko net neatidarykite.
  • Niekam tikę labai šviesūs atspalviai (!). Kaip žinia rasti geros kokybės šviesų atspalvį nėra lengvas uždavinys ir Gabrini tikrai nėra ta vieta, kur siūlyčiau pradėti paieškas.
  • Iki tobulos spalvos reikia net 3 sluoksnių (iš bėdos užtenka ir 2, tačiau vaizdas toli gražu neatrodo toks gražus)
  • Lakas gana ilgai džiūna, tad manikiūrą rekomenduoju daryt tik dienos metu ir jokiu būdu prieš einant miegoti, mat atsibusite su įspaudais, plaukų žymėm ir kitomis, nepageidaujamomis dekoracijomis.

Gabrini-(3)

Sudėtis: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, NitrocellulosePhthalic anhydride/trimellitic anhydride/glycols copolymer, Acetyl Tributyl Citrate,  Isopropyl Alcohol, Stearalkonium HectoriteAdipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol CopolymerPentaerythrityl tetraisostearate. Sudėtyje gali būti: C.I.77891, C.I. 77491, C.I.  19140C.I. 15850, C.I. 15850: 1, C.I. 15880, C.I. 77266, C.I. 77510, C.I. 60725, C.I. 74160, C.I. 15865, C.I. 74260, C.I. 77019, C.I. 42090, C.I. 77000

Pagrindiniai sudėties ingredientai mano nuostabai – saugūs sveikatai, tačiau tarp “May contain” nemažai ir tik vidutiniškai saugių komponentų (Kosmetikos DNR vertina 3/5). Kalbant apie sudėtį, atkreipiau dėmesį, jog ji beveik identiška į Models Own nagų lakų. Geras priminimas, jog taip dažnai mokame už reklamą bei gamintojo vardą, o ne produktą.

Gabrini-(2)

Taigi, nepaisant atbaidančio kvapo, lakas kokybiškesnis, nei galėčiau tikėtis už tokią kainą (2-4 Lt), tad užtikusi patikusią spalvą, – įsigysiu ir vėl.  Ypatingai, jei rasiu matinę arba Elegant kolekciją apie kurią sklando visai puikūs atsiliepimai.

Įsigyti galima Olivė internetinėje parduotuvė bei kosmetikos išparduotuvėje “Aistruolė”.

Sudomino? Čia antroji apžvalga apie Gabrini (matinius nagų lakus).

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Manhattan Glowing Goddess skaistalai

Saulei niaukiantis, visas bronzines pudras stumiu į šalį - metas karaliauti skaistalams! Skaisčiai rausvi žandai įpučia geros nuotaikos, suteikia sveikos išvaizdos...

Close