Ekstramali raudona: AVON Ultra Colour lūpų dažai

written by Živilė 2014-09-12

“Beauty, to me, is about being comfortable in your own skin. That, or a kick-ass red lipstick.” ― Gwyneth Paltrow

Raudoni lūpų dažai gali būti gana įpareigojantis makiažo akcentas. Niekada nežinai kas laukia pažvelgus į veidrodį – į lūpų kraštelius išbėgusi, pusiau nusitrynusi spalva ar išteplioti dantys.. Tai ne koks “Nude”, kurį net ir be veidrodžio gali užtepti po kelis kartus į dieną. O ir pats makiažas paprastai atima šiek tiek daugiau laiko – tikrai verta apsvarstyti galimybę naudoti lūpų pieštuką, lūpų dažus tepti plonais sluoksniais kaskart nusausinant servetėle, kruopščiai nugesinti bet kokį veido odos raudonį bei nepersistengti su likusiu makiažu. Ir nors šias taisykles reikėtų prisiminti visada, geros kokybės lūpdažis palengvina darbą bent kelis kartus. Matyt todėl, savo kuklią kolekciją renku atsargiai, o ir tarp esamų radinių beveik visi – matinio efekto. Jie lengviau dengiasi, rečiau išsilieja, ilgiau laikosi ir neturi itin erzinančio “lūpdažis tuooooj nuslys nuo lūpų” jausmo.  Gerų, blizgių ar pusiau matinių lūpų dažų turiu vos kelis, o naujausias mane nustebino labiausiai, mat visai nesitikėjau, jog taip labai patiks.

Ultra Colour lūpų dažai – AVON sezono naujiena, žadanti itin pigmentuotą spalvą ir drėkinantį pojūtį, dėl sudėtyje esančių aliejų. Kolekcijoje yra 15 sodrių, tikrai vykusiai parinktų atspalvių, iš kurių absololiučiais favoritais tapo 6: rapid rose, red extremeextreme mauve, power plum, hi-def plum ir peony popSavo kosmetinėje kol kas priglaudžiau tik vieną “Red Extreme” atspalvį, tačiau geri įspūdžiai vilioja įsigyti antrą (tikriausiai slyvų spalvos).

AVON_ultra_colour_red_extreme_

Privalumai

  • Kreminė konsistencija dengiasi lengvai, nepriklausomai nuo to ar pasitelkiu lūpų dažų teptuką, tepu tiesiai iš pakuotės ar naudojuosi pirštų pagalvėlėmis.
  • Intensyvi, tikrai labai pigmentuota, klasikinė raudona – nei per daug oranžinė, nei per daug melsva – su tokia pro šalį neprašausi.
  • Pusiau blizgus efektas, tam tikrame apšvietime gali atrodyti pusiau matinis – puikus aukso viduriukas nemėgstančioms pernelyg drėgno ar sauso efekto.
  • Kelias valandas išliekanti spalva (tik nenuvalgykite kartu su vakariene). 
  • Jokio “sunkumo”, tik malonus, lengvai drėkinantis pojūtis.
  • Lūpdažis turi apsaugą nuo saulės (SPF 15), kas tikrai nepakenks net ir šaltesniais metų laikais.
  • Daili, juoda pakuotė.

Trūkumai

  • Nors man tokia nelaimė nenutiko, žiūrinėdama kitų merginų nuotraukas bent kelis kartus užmačiau krašteliuose išsiliejusius dažus. Žinoma, tai lengvai išvengiama su paprastu lūpų pieštukų, kuris bet kuriuo atveju labai rekomenduojamas išsirinkus ryškesnę spalvą ar norint dar geriau užtvirtinti spalvą.

Verdiktas. Tikriausiai nereikia nė sakyti, jog dedu riebų pliusą ir rekomenduoju išbandyti.  AVON, prašau, daugiau tokių naujienų!

Norint įsigyti, ieškokite AVON konsultančių. Kaina: 27 Lt, tačiau šiuo metu katalogas skelbia 35 % nuolaidą. Daugiau informacijos oficialiame puslapyje.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

9 komentarai

Susiję įrašai

9 komentarai

Judita 2014-09-12 - 19:50

Vajeee, kokia graži spalva. Aš mėgstu raudonus dažus, turiu kelis skirtingų gamintojų (nors realiai jų ir vienų užtenka), bet šitie, bent iš nuotraukų, atrodo nuostabiai. Gaila, kad esu ne Lietuvoje, o savo gyvenamoje vietoje nežinau iš kur gauti Avon…tikrai pirkčiau šį atspalvį. Jis toks…teisingas. Kaip ir iš apžvalgos “nei per daug oranžinė, nei per daug melsva”. Tiesiog tobula, klasikinė raudona.

Reply
Živilė 2014-09-13 - 11:15

Tikrai labai graži spalva! Pamačiusi ją pakuotėje kažkaip suabejojau, mat pasirodė pernelyg ryški, tačiau ant lūpų ji tokia subalansuota ir labai pagyvina ne tik įvaizdį bet ir veidą.

Reply
lafille-verte 2014-09-14 - 08:54

Sveika! 🙂 kviečiu užsukti į naujai susikūrusį tinklaraštį! lafille-verte.blogspot.com

Reply
Ievushka 2014-09-14 - 20:54

O jei šiaip apie raudoną spalvą, tai visada mėgau šią tobulą, tiesiog legendų apipintą spalvą, bet nedrįsdavau paprastai į gatvę išeiti pasiryškinus lūpas taaaip ryškiai 😀 dabar, na jau keletą metų, rankinėje visada turiu ir raudoną blizgį ir raudoną lupdažį, ta spalva atrodo tiesiog suaugo su manimi 🙂 Ši Avon spalva atrodo labai gražiai, taip ir įsivaizduoju krintantį baltą sniega ir tokias sultingas raudonas lūpas 🙂

Reply
Živilė 2014-09-14 - 22:36

Seniau ir aš nedrįsdavau, kažkaip net nejaukiai jausdavausi. Bet dabar vis dažniau norisi kažko tokio. Ir netgi ne ypatinga proga, o paprastą-laisvą nuo darbų dieną. Matyt svarbiausia rasti Tokį atspalvį su kuriuo, kaip sakai suaugi ir jauties tikrai patogiai.

Reply
Edita Salkauskiene 2014-09-18 - 09:08

http://edukas-avon.blogspot.com/ – užsukite, ne tik įsigyti galima, bet ir gauti išbandyti 🙂

Reply
Anonymous 2014-09-20 - 11:53

Wow! Tobula raudona spalva, o rudenį kaip tik norisi kažko ryškesnio, kai garderobo spalvos ima blankti. Labai gražu 🙂

Reply
Eimantė 2014-09-20 - 11:55

Wow! Tobula raudona spalva, o rudenį kaip tik norisi kažko ryškesnio, kai garderobo spalvos ima blankti. Labai gražu 🙂

Reply
Živilė 2014-09-20 - 13:42

Džiaugiuosi, kad patinka:) Tiek spalva, tiek lūpų dažai tikrai puikūs.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Gabrini #1: Multivitamin nagų lakai

Nail polish speaks louder than words Ilgos, kankinančios minutės tvarkant nagų odeles, tepant kelis sluoksnius nagų lako, laukiant kol galėsiu...

Close