Uoga-uoga kremas po skutimo “Inteligento” vyro akimis (:

written by Olegas 2014-09-14

Tinklaraščio draugo įrašas

Mįslė: kam reikia kantrybės, supratimo ir šaldytuvo?  Teisingai, vyrams! Bei kai kuriems kosmetikos produktams. Kaip tik vieną tokį naudoju jau mėnesį, tad metas pasidalinti įspūdžiais.

“Inteligento” kremas po skutimosi. Pradėkime nuo produkto pateikimo: išvaizda tvarkinga, akcentuojamas natūralumas, užrašo apie pasimatymą su bibliotekininke nesupratau, tad nuspalvinau juodu markeriu. Dabar matosi „būk pasiruošęs ir konferencijai, ir pasimatymui“, trūksta tik pridėti „su prezidente“.

Uoga-Uoga-Inteligento-kremas-po-skutimosi

Kas liečia sudėtį, neskaitant natūralių ingredientų, patiko kvapas ir tai, kad yra šaltalankio – ko gero pirmą kartą produkto kurio sudėtyje yra šaltalankių aromatas maloniai nustebino. Pirmą kartą pauostęs net užsimanau šaltalankių uogų arbatos. Jeigu nesate ragavę, nuoširdžiai rekomenduoju save palepinti. Tai gali būti Jūsų abiejų jaukus dienos atradimas. Arba ne.

Jeigu Jūsų inteligentas nėra naudojęs kremo odai drėkinti, o Jūs norite padovanoti šį natūralų produktą, tai nusiteikite rimtam pokalbiui. Pradžioje gali kliūti, kad kremas laikinai palieka gelsvą atspalvį ant odos, t.y. nėra bespalvis, t.y. kremą reikia įtrinti į odą, kad susigertų. Kremas išspaudžiamas su mygtuku, kas gali skirtis nuo komfortabilaus savaime tekančio skysto produkto.  Be to, ant barzdos laikinai lieka maži kremo taškai. Trumpai tariant, tai KREMAS. Pasakymas, jog produktas atlieka savo pagrindinę funkciją bei palieka švaros bei sveikumo jausmą padėtį gali sušvelninti. Arba ne.

Prisipažinsiu, šitas įrašas perrašomas  3 kartą ir tik dabar nusistovėjo pastovesnė nuomonė. Įsivaizduokite, jog tarkim Jums siūlo išbandyti kefyrą sumaišytą su pomidorų sultimis ir jūros druska arba tabasco. Skamba „įdomiai“, bet paragavus ir toliau vartojus, pripranti ar net gi pamėgsti. Panašiai ir su „Inteligento“, prireikė laiko, kol sveikesnis skutimasis atsveria patogesnį ir tada šaldytuvo okupantas tampa draugu. Taigi galutinis verdiktas: nežinau dėl kitų, bet vyrai su sausa oda, pripratę prie kremo, ilgainiui turėtų įvertinti natūralų produktą. Arba ne (:

Uoga-Uoga-Inteligento-kremas-po-skutimosi-2

Patiko:
+ Natūralus;
+ Lietuviškas;
+ Kvapas;
+ Savo darbą atlieka;
+ Palyginus su TITANIK‘o inteligentais, mūsiškis neskęsta, todėl galima drąsiai imti į sekantį Karklė festivalį.

Kliuvo:
– Ne tokia maloni ir patogi naudojimosi procedūra, lyginant su losjonu ar balzamu po skutimosi;
– Prireikė nemažai laiko priprasti (skatina išbandyti kitus produktus);
– Skirtingai nei “Čempiono” nėra lipduko “Vegan”;
– Papildyta 2014-12-04: iki šiol nepasibaigė 🙁

Įsigyti galima uogauoga salelėse, assorti.lt (čia), kaina: 8,40 €

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Modesta 2014-09-24 - 20:49

Na labai smagios Olego apžvalgos :))

Reply

Komentarai

Read previous post:
Ekstramali raudona: AVON Ultra Colour lūpų dažai

“Beauty, to me, is about being comfortable in your own skin. That, or a kick-ass red lipstick.” ― Gwyneth Paltrow...

Close