Pirmas įspūdis: Deborah akių šešėliai padūmavusiam makiažui

written by Živilė 2014-09-28

Nežinau kas kaltas – prastas marketingas, nepatrauklios pakuotės ar išankstinis nusistatymas kokybės atžvilgiu, bet Deborah kosmetikos lentyną, paprastai apeinu puslankiu. Esu bandžiusi vos kelis produktus ir nei vienas pernelyg nesužavėjo. O tikriausiai prasčiausią įspūdį paliko akmens amžiuje mėginti akių šešėliai, kurie pasirodė mažai pigmentuoti, birūs ir apskritai nei šiokie, nei tokie. Tad galite įsivaizduoti mano nuostabą, kai išsiruošusi pašnipinėti rudens naujovių, būtent Deborah stendas prikaustė mano dėmesį labiausiai. Čia, lyg niekur nieko išdėliotos keturios, seniau nematytos paletės “Secrets of the smokey eye”, kurios, garbė žodis, rėkte rėkė “išmėgink mane!”  Meilė iš pirmo žvilgsnio, ne kitaip.

Žinoma kartais, tokios meilės virsta graudžiu nusivylimu, tad kaip neperšokus griovio nesakom op, taip neišbandžius – nesidžiaugiam! Kiekvienoje paletėje galima rasti 6, nuostabiai parinktas spalvas, kurios turėtų atitikti kiekvienos makiažo fanatikės skonį. Kadangi pati jaučiu nenugalimą trauką žemiškiems atspalviams, labiausiai pakerėjo “Nude Beige” (nr. 2), kurią sudaro dvi šiek tiek blizgios, nors labiau tiktų žodis perlamutrinės ir keturios pusiau matinės spalvos. Visos jos – iš pirmo žvilgsnio puikios pigmentacijos, malonios prisiliesti ir pernelyg nebyra. Tačiau išbandžius paaiškėja, jog šešėliai sklaidosi gana savotiškai. Nors paletė ir skirta padūmavusiam efektui sukurti, mano skoniui, tų dūmų gaunasi per daug (juk ne Kalėdų senelį iš kamino traukiame). O liejant kelias spalvas, greitai pasimato ne paslaptingai-seksualus žvilgsnis, o paprasčiausias jovalas.

Privalumai

  • gražios ir puikiai parinktos spalvos;
  • patogi ir gana patraukli pakuotė su veidrodžiu;
  • skirtingų tekstūrų, t.y. spindinčių ir  pusiau matinių šešėlių,  pasirinkimas

Trūkumai

  • “per daug dūmų” ir sunkumai liejant spalvas;
  • nors pigmentacija iš pirmo žvilgsnio atrodo puiki, dengiant šešėlius ant vokų, gaunama žymiai blankesnė spalva;
  • vidutiniškas laikymo laikas;
  • nuobodūs skaičiukai žymintys atspalvius, vietoje gražių pavadinimų (kartais tenka kabinėtis ir prie smulkmenų 🙂 ).

Minėti trūkumai tampa kur kas menkesni, jei prieš dengiant šešėlius, naudojamas specialus pagrindas (pati naudoju Too Faced Shadow Insurance). Tada pigmentacija atrodo ryškesnė, spalvos liejasi lengviau, o ir laikymo laikas tampa daugiau mažiau padorus.

Fotografuota su blyskte

 

Kad ir kaip ten būtų, pirmas įspūdis – perspektyvus, nors nukirsti rankos, jog paletė tikrai patiks neduočiau.  Įsigyti galima Drogas ir pigu.lt.

Kaina: 46,79 Lt.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

8 komentarai

Susiję įrašai

8 komentarai

Ieva 2014-09-29 - 07:49

Ant rankos spalvos atrodo tikrai gražiai, o ir pati šešėlių ant akių tiesiogiai netepu, visad pirma tepu bazę, tai gaunasi tikrai sodrios spalvos 🙂
Deborah kosmetikos net nesu bandžiusi ir tikrai nežinau kodėl? Gal bijojau nusipirkti nekokybišką prekę, o gal tiesiog populiariosios firmos taip užkarėjusios su gerom reklamom, kad kitų tiesiog nematai :))))

Reply
Živilė 2014-09-29 - 19:16

Tikra tiesa, kartu su baze ir šie šešėliai ne tik laikosi geriau, bet ir atrodo gražiau 🙂 Tik tiek, jog didelė dalis merginų, kurios nesidomi kosmetika, nėra net bandžiusios šešėlių pagrindo, tad tikisi geros kokybės iškart 🙂

Reply
Eimantė 2014-09-29 - 09:29

Man irgi labiau patinka, kai spalvos yra žymimos gražiais pavadinimais, o ne skaičiais. Suteikia asmeniškumo spalvai :)) Bet spalvos atrodo labai gražios!

Reply
Živilė 2014-09-29 - 19:19

Spalvos tikrai gražiai 🙂 Gera išeitis, kurią pamiršau paminėti įraše (dabar jau papildžiau) – naudoti akių šešėlių pagrindą. Kartu su juo ir šie šešėliai atrodo kelis kartus geriau:)

Reply
Monika 2014-09-29 - 10:15

Pakuote ir pacios spalvos tai patraukliai atrodo, nieko nepridursi, bet juk svarbiausia koks rezultatas gaunasi. Deja, as pati nesu bandziusi absoluciai nieko is Deborah firmos, kazkaip irgi niekada nepatrauke isgyti, hm..

Reply
Živilė 2014-09-29 - 19:25

Štai ką daro prasta reklama:) Tikriausiai reikės išbandyti daugiau jų kosmetikos ir susidaryti labiau pagrįstą nuomonę. Kad ir kaip ten būtų šie šešėliai nėra labai prasti, ypač po apačia naudojant gerą bazę.

Reply
:) 2014-09-29 - 10:39

Esu bandžiusi tik Deborah nagų laką: patogus platus šepetėlis, gražiai dengiasi, bet… nuo nagų galų jau pradeda lupinėtis vos ne tos pačios dienos vakarą… Deja.

Reply
Sleek akių šešėlių paletė “Oh so special” | Kosmetikos užrašai 2014-11-07 - 17:22

[…] prieinama kaina. Palyginimui, neseniai aprašyta Deborah paletė, kurioje yra vos 6 atspalviai kainuoja tiek pat, nors savo kokybe tikrai nusileidžia Sleek. Tą […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Sleek kosmetika #1: odos spalvą koreguojantis kremas

Įsivaizduodama tobulą rudeninį makiažą prieš akis iškyla beveik ikoniškas įvaizdis - skaisčiai ir natūraliai atrodanti oda, švelniai pabrėžtas veido kontūras, itin tamsios blakstienos bei...

Close