Sleek kosmetika #2: kontūravimo paletė

written by Živilė 2014-10-05

Pastarąsias porą savaičių, teko džiaugsmas testuoti įžymiuosius Sleek produktus. Apie Sleek CC kremą jau rašiau (čia), nors tikriausiai labiausiai domina jų skaistalų, kontūravimo bei akių šešėlių paletės. Iš esmės todėl, jog gaminių pigmentacija puiki, spalvų pasirinkimas platus, o kaina daugiau nei prieinama. Sleek skaistalai nuolatos lyginami su NARS, o akių šešėliai su Urban Decay, M.A.C bei kitomis, kur kas brangesnėmis firmomis. Ir nors ilgą laiką Lietuvoje rasti Sleek buvo beveik medalio vertas žygdarbis, dabar, situacija keičiasi.

Sleek-konturavimo-palete

Norisi pabrėžti beveik neegzistuojančius skruostikaulius? Vizualiai patrumpinti nosį? Atrodyti, jog šiandien valgei mažiau bandelių (t.y. paslėpti išsipūtusius skruostus)? Visa tai įvykdoma turint gerą kontūravimo priemonę ir porą makiažo šepetėlių. Iš esmės tai viena iš tų priemonių, kurios gali padaryti tiesiog neįtikėtiną išvaizdos transformaciją.

Privalumai

  • Produkto pigmentacija pataiko į aukso viduriuką, – nereikia bijoti persistengti ar padengti žymiai per daug produkto ir tuo pačiu, lengva gauti norimą rezultatą;
  • Jokio birių miltų efekto;
  • Kontūravimo pudra – ne per raudona, ne per oranžinė, ne per tamsi ir ne per šviesi, todėl atrodo natūraliai;  skirtingai negu bronzinančios pudros, kontūravimui skirta priemonė turi būti kiek įmanoma neutralesnio, gal net šiek tiek pilkšvo atspalvio, mat tokia geriausiai imituoja natūralų šešėlį;
  • Spindesio suteikianti pudra tinka tiek švelniam dieniniam makiažui, tiek stipriam vakarėlio įvaizdžiui.  Žinoma, tobulumui ribų nėra ir tikrai egzistuoja dar geresnių produktų, tačiau ši nenuvylė  – suteikia gražų efektą be jokių grubių, plika akimi matomų blizgučių;
  • Nors manoji kontūravimo paletė gyvens atskirai pirktoje magnetinėje makiažo paletėje, originali pakuotė – patogi ir su veidrodžiu.

Trūkumai

  • Šį kartą jokių!

Verdiktas. Kontūravimo priemonės nėra kažkas ką naudoju kiekvieną dieną, tačiau tada, kai norisi tikrai užbaigto vaizdo, niekada nepamirštu. Pasitelkiant tokią priemonę “šešėlį” galima sukurti ties skruostikauliu, po smakru, ties plaukų linija, ant nosies galiuko ir ties akių voko raukšle.

Jei sudomino, Sleek kosmetikos galima įsigyti Topbeauty parduotuvėje. Kontūravimo paletės kaina:  € 11.30

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

11 komentarai

Susiję įrašai

11 komentarai

Eglė 2014-10-06 - 16:46

tobulas makiažas!

Reply
Živilė 2014-10-10 - 13:12

Džiaugiuosi, jog patiko :)) Nors čia komplimentai visažistei

Reply
Ines 2014-10-09 - 01:00

An extremely awesome and informative blog. It totally shows you are committed to it.
You’ve got yourself a follower. I kinda use the translator 😀

Reply
Živilė 2014-10-09 - 10:04

Thank you, Ines! You motivate me to start writing in English 😀 But I am glad you liked it nevertheless 🙂

Reply
Miglė 2014-10-10 - 13:02

Rašau į savo Kalėdinių norų sąrašą! Iš prieš tai esu girdėjusi gerų atsiliepimų apie šį produktą, o dabar tiesiog mirštu kaip noriu išmėginti 😀 O kaip patiko Sleek lūpų drėkiklis?

Reply
Živilė 2014-10-10 - 13:14

Apie lūpų produktą būtinai sukursiu įrašą!:)

Reply
Anonymous 2014-10-14 - 08:14

Kokie čia lūpų dažai? Beprotiškai graži spalva!

Reply
Živilė 2014-10-14 - 10:38

Max Factor – “Pink brandy” (825) Tikrai labai graži 🙂 Tik nuotraukoje ji atrodo beveik matinė. Realiai turi spindesio:
Max Factor

Reply
Jurgita 2014-11-05 - 11:42

Sveika, gal gali pasakyti kur galima įsigyti tuščių magnetinių makiažo palečių?:)

Reply
Živilė 2014-11-05 - 11:59

Kadangi pati ieškojau būtent z-paletės, vienintelis pasirinkimas buvo Ebay. Lietuvoje turi Makeup For Ever, taip pat Inglot, nors jei gerai pamenu Inglot pritaikytos tik jų produktams.

Reply
Žengiant į naujus metus: skaitomiausi 2014 metų įrašai | Kosmetikos užrašai 2015-01-04 - 19:19

[…] Sleek kosmetika #2: kontūravimo paletė – vienas populiariausių ir daugiausiai dėmesio vertų gaminių iš Sleek. […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Essence atradimai: lūpų dažai kiekvienai dienai

Atkeliavus rudeniui, jaučiu, jog susidūriau su sezoniška dilema. Medžių lapams nusidažius raudonos ir geltonos atspalviais, spalvų užsimaniau ir savo išvaizdoje.  Žinoma,...

Close