Gabrini #2: matiniai nagų lakai

written by Živilė 2014-10-07

Kad ir kaip juokingai skambėtų, matiniai nagų lakai mane paperka kaip mažą vaiką saldainis. Būtent toks manikiūras asocijuojasi su rudeniu net labiau nei tamsiai sodrios spalvos. Ir nors tai nėra pats populiariausias pasirinkimas, pati dievinu ir negaliu atsigrožėti. Iki šiol garbinau tik Barry M lakus, tačiau jie nėra prieinami taip lengvai, kaip norėčiau, tad ieškau alternatyvų. O kadangi pastaruoju metu pamėgau Gabrini (čia – pirmas įrašas), į šią liniją dedu visas viltis.

Pirmas įspūdis pasirodė dviprasmiškas. Pilkas nagų lakas kelio į širdį tikrai nerado – atrodė kažkaip klampiai ir šiaip – ne ne ne. O vat šviesų violetą – dievinu. Tokia visai kitokia, tikrai kažkuo unikali spalva. Formulė visai maloni. Tikrai ne stebuklinga ir ne tokia tiršta kaip Barry M, tad ir sluoksnių reikia daugiau. Tačiau apskritai likau patenkinta, tad jei tik rasiu patinkančių atspalvių, tikrai priglausiu.

Privalumai

  • galutinis rezultatas atitinka pagrindinius reikalavimus – sodri spalva ir matinis efektas;
  • laikymosi laikas – priklauso nuo kiekvieno atskiro buteliuko ir sėkmės. Ant mano nagų ištempia ~3-4 dienas (tiesa, draugė dalinosi, jog laikėsi vos 1-2);
  • patogus naudoti teptukas;

Trūkumai  

  • siaubingas kvapas;
  • net 3 sluoksniai iki tobulo rezultato;
  • ilgas džiūvimo laikas. Kadangi tepu net 3 sluoksnius (iš esmės užtektų 2), džiūvimo laikas tikrai nėra fantastiškas.

Apibendrinus, stebuklų žadėti negaliu, tačiau asmeniškai rezultatu džiaugiuosi. Ir taip, rinkoje yra ir kur kas geresnių  pasirinkimų, tačiau.. tikrai ne už tokią kainą.  Įsigyti galima Olivė internetinėje parduotuvė bei kosmetikos išparduotuvėje “Aistruolė”. Kaina: 2-4 Lt.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

9 komentarai

Susiję įrašai

9 komentarai

Judita 2014-10-07 - 19:22

Matiniai nagų lakai gražu, bet..ant svetimų rankų. Pati turėjau kelis ir iš skirtingų gamintojų, bet taip ir “neprilipo”. Nusilakuodavau, lyg ir gražu, bet…ilgai stvėjo pamiršti kol rado geresnius namus. 🙂 Bet šita violetinė spalva labai graži!

Reply
Živilė 2014-10-10 - 13:09

Aš matinius nagų lakus pamėgau maždaug prieš metus, kai įsigijau Barry M juodą nagų laką. Ir tikrai nemaniau, jog taaaip patiks, visgi dažniausiai norisi jog nagų lakas turėtų to gražaus blizgėjimo 🙂 Nors tikrai ne kiekviena spalva atrodo gerai. Gal dėl to ir ta pilka neprilipo. Kad ir kaip ten būtų, skonio ir pripratimo reikalas:)

Reply
lafille-verte 2014-10-09 - 20:30

Labai gražios spalvos! O, ypač, ta violetinė! :))) Dar nesu bandžiusi matinių nagų lakų, tačiau reiks greitu metu įsigyti:) Ačiū, už įrašą.

http://www.lafille-verte.blogspot.com

Reply
Živilė 2014-10-10 - 13:10

Jei išmėginsi, būtinai aprašyk! Esu nuolatinėse paieškose gerų matinių nagų lakų 😀

Reply
Eglė 2014-10-10 - 13:00

Violetinė spalva atrodo fantastiškai! Tokia visai kitokia 🙂

Reply
Živilė 2014-10-10 - 13:11

Tikrai taip:) Džiaugiuosi, kad ne man vienai patinka 🙂

Reply
perkovicines1 2014-10-10 - 20:03

I have two of these (actually, not matte but of the same brand) and they really DO smell funny. Haha.

Reply
Živilė 2014-10-10 - 20:43

I have to say that matte ones smell nicer. The original formula is much worse 😀 But I do like the finished result so I kinda ignore this problem

Reply
Gabrini #1: Multivitamin nagų lakai | Kosmetikos užrašai 2014-11-17 - 13:09

[…] Sudomino? Čia antroji apžvalga apie Gabrini (matinius nagų lakus). […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Sleek kosmetika #2: kontūravimo paletė

Pastarąsias porą savaičių, teko džiaugsmas testuoti įžymiuosius Sleek produktus. Apie Sleek CC kremą jau rašiau (čia), nors tikriausiai labiausiai domina jų skaistalų, kontūravimo bei akių šešėlių paletės. Iš...

Close