AVON blakstienų tušas “BIG and daring”

written by Živilė 2014-10-17

Nauja formulė, 6 kartus didesnė apimtis ir drąsus žvilgsnis – pažadai, kuriuos skelbia AVON kosmetikos linija, pristatydama blakstienų tušą “Big & daring”. Prieš kelias savaites pasirodžiusi naujovė, jau kuris laikas laukė savo eilės apžvalgų eilėje. Galėčiau teisintis darbų gausa, tačiau tiesa ta, jog prireikė laiko suprasti ar tušas man. Čia kaip su naujais batais – perki, nes gražūs, tačiau iš tiesų patogūs tampa tik gerai pranešiojus.  Galutinei nuomonei reikia laiko.

AVON_big_and_daring_blakstienu_tusas-(6)

Privalumai

  • Atsižvelgiant į gamintojo pažadus, tušas turėtų storinti blakstienas, tačiau faktas, jog ir ilgina, gal net labiau. Dėl to, lengva sukurti šiek tiek dramatiškesnių blakstienų įspūdį. Ir tuo pačiu, jei šiandien drąsos mažiau, vienas sluoksnis atrodo ne per daug iššaukiančiai.
  • Atsparumas. Nors pažado, jog tušas yra vandeniui atsparus neradau, faktas, jog su juo nors į baseiną. Apskritai, tai vienas iš tų produktų, kurie į blakstienas laikosi įsikibęs lyg trimetis mamą. Net užklupus liūčiai ar iki paryčių švenčiant draugo gimtadienį.
  • Komplimentą galiu skirti ir aplikatoriaus formai – baisiai mėgstu, kai jis būna išriestas taip, jog atitiktų blakstienų formą. Tada kur kas lengviau padengti kiekvieną plaukelį. Tiesa, procesą apsunkina tai, jog šepetėlis – didžiulis, tačiau tai – skonio ir įpratimo reikalas.
  • 10 ml talpa – kiek daugiau, nei įprastinėje tūbelėje.

AVON_big_and_daring_blakstienu_tusas-(5)

Trūkumai

  • Sunkumai valant. Jei turite tikrai gerą, aliejaus pagrindu sukurtą kovotoją su vandeniui atspariu tušu, vakare, gremžti akių ir tampyti jautrios paakių odos neteks. Tačiau apskritai tušas galėtų nusivalyti lengviau;
  • Pastebėjus, jog ant šepetėlio yra produkto pertekliaus – rekomenduoju nuvalyti paprasta servetėle. Kitu atveju, tušas gali blakstienas sulipinti. O pasiekus trokštamą ryškumą, tikrai verta pasinaudoti švariu šepetėliu ir įsitikinti, jog visos savo vietoje ir gražiai atskirtos, mat kai šios gražuolės sustings, patikėkite, nebepajudinsite.

(Tikiuosi) galutinė išvada. Tušas tiks ypatingai progai, siautulingam vakarėliui, verksmingam pasimatymui su buvusiu vaikinu ar itin-ilgai darbo dienai. Todėl produktą naudosiu, tačiau ne kiekvieną dieną. O kadangi galiausiai patiko, visai smalsu išmėginti ir kitus AVON tušus. Ypač vandeniui neatsparius ir šiek tiek minkštesnius 🙂 Rekomendacijos?

AVON_big_and_daring_blakstienu_tusas-(4)

Norint įsigyti, ieškokite AVON konsultančių. Kaina: 30 Lt, tačiau tikrai būna nuolaidų. Daugiau informacijos oficialiame puslapyje.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

5 komentarai

Susiję įrašai

5 komentarai

Egle-Makeup Demon 2014-10-18 - 13:47

Lyg ir neblogas 🙂 o jei dar nelipintų 😉 Gera apžvalga.

Reply
Živilė 2014-10-18 - 14:29

Dėkui 🙂 Limpa, dėl produkto pertekliaus ant šepetėlio ir kai jį pašalinu – viskas daugiau mažiau super.

Reply
Anonymous 2014-10-18 - 15:25

Nominavau tave “Best blog award” 🙂
http://beautybyzivile.blogspot.com

Reply
Živilė 2014-10-20 - 18:02

Ačiū! :))

Reply
vb 2015-03-07 - 13:53

labai geras tušas. Mosteli kelis kartus ir pilnas žvilgnis. man asmeniškai kokybė pranoko kainą.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Bourjois akių šešėliai: bronzinis žvilgsnis

Bourjois, beveik be konkurencijos, - mėgstamiausia kosmetikos linija iš vidutinės kainos kategorijos. Tai prekės ženklas, gyvuojantis nuo XIX amžiaus vidurio! impressive, huh? Tikrai ne...

Close