Rasa kosmetika: Clean Effect micelinis vanduo

written by Živilė 2014-11-24

Ir tada, kai maniau, jog visi metų atradimai jau už nugaros, atsirado Rasa. Tikrai ne paslaptis, jog mano kosmetikos lentynoje Rasa niekada nebuvo Tas prekės ženklas. Nesakau, kad jį nurašiau, tačiau keli nusivylimai paliko žymę. Kita vertus, žmonės keičiasi, keičiasi ir gamintojai, todėl paplitęs gandas apie Rasa micelinį vandenį skeptiškai nenuteikė.  Kad ir kaip ten būtų, turiu švelnią priklausomybę nuo tokio tipo makiažo valiklių. Jie man geriau nei bet koks kreminės konsistencijos prausiklis, yra nepamainomi valantis veidą rytais – vakarais, taisant makiažo klaidas, o kartais net plaunant makiažo teptukus. Nėra nieko patogiau po itin ilgos dienos ir kas be ko kelionėse, kai tiesiog nėra galimybių atlikti kokybiško veido valymo, o gadinti veido odos su makiažo servetėlėmis nesinori.

Rasa-micelinis-vanduo

Privalumai:
  • Puikiai nuvalo makiažą ir nešvarumus;
  • Produktas nepalieka sausinančio jausmo. Tai patvirtina ir tokie sudėtyje esantys ingredientai, kaip Pentylene glycol (drėkina, pasižymi antibakterinėmis savybėmis) ir  Panthenol (drėkina, turi gydomosųjų savybių); Allantoin – ramina, veikia  antialergeniškai bei priešuždegimiškai.
  • Kosmetikos DNR produktą vertina garbingomis 4 žvaigždutėmis iš 5 (nors iš micelinio vandens reikalaučiau visų 5).
Trūkumai:
  • Po valymo jaučiu tam tikrą dilgčiojimą ir šiokį tokį lipnumą.
  • Ne itin ekonomiška pakuotė. Tad prašymas Rasa Kalėdų seneliui – pridėkite dozatorių! Pageidautina panašų į tokį. Net jei dėl to pakils kaina – verta. Tikrai nepykčiau jei atsirastų ir didesnės talpos pakuotės – micelinio vandens per daug tiesiog nebūna.
  • Žmonės dalinasi, jog  aplink akis produktą reikia naudoti atsargiai (!), mat šią zoną gali erzinti. Asmeninškai, akių makiažui turiu atskirą valiklį, tad man tai nėra didelė problema. Tačiau po dažnesnio naudojimo iš tiesų pastebėjau, kad oda šiek tiek sudirginama.
  • Trys tik  vidutiniškai saugūs ingredientai, kuriuos gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, tai –  PEG-6 caprylic/capric glyceridesPPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether bei  Oleth-10.

Rasa-micelinis-vanduo-(2)

Rasa-micelinis-vanduo-(3)

Kaina už 200 ml : 14,16.

Įsigyti galima assorti.lt (čia) ir įprastose kosmetikos parduotuvėse.

Ar jau teko bandyti? Kokie įspūdžiai?

Follow

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Indre 2014-11-24 - 10:21

Labai dziugina matyti vis daugiau lietuvisku kosmetikos produktu prekyboje. Gyvenantiems uzsieny (tokiems kaip as), tikrai smagu skaityti vis geriau vertinama lietuviska produkcija ir tikrai maloniai nustebina and pakuotes matyti lietuviskus pavadinimus!

P.S Saunus post’as 🙂

http://www.curvyliciousme.com

Reply
Rūta 2014-11-24 - 21:08

O jūs paaiškinkite man, kuo tas micelinis vanduo toks geras? Girdėjau daug gerų atsilipeimų ir visko, bet nesuprantu, kuo jis pranašesnis valyt negu kosmetiniai pieneliai ar pan? Jūs taip viską visada puikiai paaiškinat 🙂

Reply
Živilė 2014-11-26 - 12:00

Geras klausimas 🙂 Norint geriau paaiškinti kas yra micelinis vanduo, kodėl jis toks populiarus ir kiek tame Marketingo, jaučiu, prireiks atskiro įrašo. O jei trumpai, paprastai tokio tipo valikliai yra kur kas švelnesni odai. Jei atkreiptumėte dėmesį, sudėtyje nėra tokių valikliams įprastų ingredientų, kaip sodium lauryl sulfate (SLS) ar sodium laureth sulfate (SLES), kurie dirgina ir sausina odą.

Tačiau jis tikrai nebūtinai yra pranašesnis už visus kosmetinius pienelius ar prausiklius. Tarkim riebiai odai, jis gali būti nepakankama priemonė. Asmeniškai, micelinį vandenį mėgstu dėl švelnesnės sudėties, švaros jausmo po naudojimo, fakto jog nepalieka riebaus pėdsako ir paprastesnio naudojimo.

Reply
Živilė 2014-11-25 - 10:26

Iš principo geras Rasos vanduo. Du esminiai trūkumai, dėl kurių netraukia pakartoti pirkinio: po keleto kartų pradeda erzinti akis ir pakuotė, verčianti švaistyti produktą. Mano mylimiausias makiažo valiklis VIVI putos – su rožėmis arba šilko peptidais (tinka akims ir nereikia netgi vatos!)

Reply

Komentarai

Read previous post:
Kosmetinė: kiekvienos dienos draugai

Pasirodo į svečius gali užsukti ne tik žmonės, bet ir tinklaraščiai - arba bent jau jų turinys. Šią smagią idėją...

Close