Sincero Salon matiniai nagų lakai “Matt effect”: pirmas įspūdis

written by Živilė 2015-01-02

Sincero nagų lakai vangiai šmėžuoja kosmetikos blogų horizonte, YouTube padangėje ar super mamų bei ne mamų forumuose. Apie juos neteko girdėti anei gero, anei blogo ir matyt todėl mano makiažo akiratyje taip pat nefigūravo. Dar daugiau, tik gavusi lakus testavimui pastebėjau jog Sincero siūlo visai padorią spalvų paletę, o jos produktų už du – tris eurus galima įsigyti bene kiekvienoje įprastinėje parduotuvėje (kartais tiesiog žaviuosi savo pastabumu).

Apžiūrėjus stendus įdėmiau ateina supratimas, juk tikrai įperkama kaina turi savo pasekmes, – ne itin išvaizdūs buteliukai dar mažiau išvaizdžiuose stenduose nuteikia skeptiškai. Žinoma, posakis “nespręsk apie knygą, iš viršelio” turėtų būti taikomas ir šiame kontekste, todėl noras testuoti labai ilgam nedingsta.

Sincero_matiniai_nagu_lakai-2

Sincero_matiniai_nagu_lakai-5

Rankoje laikydama vieną blizgų ir vieną matinį laką, kol kas dėmesį koncentruoju į pastarąją formulę (matiškumo gerbėjos prigimtis ima viršų). Ir nors rausva spalva niekada nebuvo pasirinkimas numeris vienas, radusi padorią formulę atleisčiau net ir už pirmą įspūdį. Taigi, ar ji išties gera?

Privalumai

  • Stebėtinai patogus teptukas. Pasirodė kur kas geresnis nei Sincera blizgaus nagų lako. Iš pirmo žvilgsnio platokas, tad mėgstančioms siauresnius aplikatorius užklius, tačiau asmeniškai lako dengimo procesas galvos skausmo nesukėlė.
  • Formulė nėra labai tiršta (nėra ir labai skysta), tad nago plokštelė pasidengia gana lengvai, gražiai ir lygiai. Paprastai mėgstu dar skystesnius lakus, tačiau jei apsiriboju dviem sluoksniais gyventi galima;
  • Greitai džiūsta;
  • Sudėtis. Nesakau, kad tobula, mat yra keli keli vidutiniškai saugūs komponentai, tačiau lako pagrindas palyginus neblogas. EWG kenksmingumo balas 4 iš 10. Prie ingredientų sąrašo (žr. žemiau) – trumpi komentarai už ką komponentas atsakingas, keliantys abejonių –  turi nuorodas į informacinius šaltinius (pažymėta raudonai).

Trūkumai

  • Lakas ant nagų išlieka maždaug 2 dienas. Naudojant apatinį sluoksnį – šiek tiek ilgiau;
  • Nepasakyčiau, kad suteikiamas tikras matinis efektas, –  greičiau pusiau matinis. Žinoma, tai nereiškia, kad galutinis rezultatas neatrodo gražiai, tačiau lūkesčiai buvo kitokie. Panašiai jaučiuosi prašydama croissant’o ir gaudama maksimos bandelę – nieko nesakau, skanu, tačiau norėta kažko kito.

Ar kartočiau? Manau, jog vieną kitą atspalvį kada nors išmėginsiu. Matinių (ar kaip šiuo atveju pusiau matinių) nagų lakų mūsų lentynose mažokai, tad džiugina kiekvienas pasirinkimas. Dedu pliusą už patogų teptuką, padorią formulę ir palyginus neblogą sudėtį.

Sincero_matiniai_nagu_lakai-3

Sincero_matiniai_nagu_lakai

Sincero_matiniai_nagu_lakai-4

Sudėtis: butyl acetate (tirpiklis, saugus); ethyl acetate (tirpiklis, saugus); adipic acid/ neopentyl glycol / trimellitic anhydride copolymer (suformuoja plėvelę, saugus); nitrocellulose (suformuoja plėvelę, saugus); isopropyl alcohol (sveikatai saugus, tačiau gali erzinti, sausinti odą); acetyl tributyl citrate (suformuoja plėvelę, saugus); silica (mineralas, saugus); polyethylene (netinka naudojimui ant pažeistos odos); glass (saugus); stearalkonium hectorite (klampumo reguliavimo medžiaga, saugus); styrene / acrylates copolymer (sudaro plėvelę, saugus); stearalkonium bentonite (klampumo reguliavimo medžiaga, saugus); silica dimethyl silylate (minkštiklis, saugus); methoxy isopropyl acetate (trūksta informacijos); acetone (erzina odą, vidutinio saugumo); lecithin (minkštiklis, saugus); silica silylate (minkštiklis, saugus); polyhydroxystearic acid (emulsiklis, saugus); aluminum hydroxide (saugo odą, saugus); synthetic fluorphlogopite (klampumo reguliavimo medžiaga, saugus);

Sudėtyje gali būti: CI 77891; CI 77499; MICA; CI 73360; CI 77742; CI 15850; CI 15880; CI 77120; CI 19140; CI15850; CI 77510; TIN OXIDE; CI 60725.

Įsigyti galima daugumoje įprastų parduotuvių,- Droge, IKI, Maksima.

Follow

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

7 komentarai

Susiję įrašai

7 komentarai

Judita 2015-01-03 - 09:39

Bandziau ir as si laka. As nesu matiniu laku gerbeja, o sis patiko, nes… Jis ne visai matinis. Ir spalva grazi. Bet butent srendu isvaizda mane visada atbaido nuo pirkimo…

Reply
Živilė 2015-01-03 - 13:39

Taip, ties stendų išvaizda tikrai reikėtų padirbėti, manau, linija sulauktų žymiai daugiau dėmesio 🙂

Reply
Anonymous 2015-01-03 - 14:17

Man tai tie lakai neblogi, laiko tikrai ilgiau nei 2 d. Lyginant su loreal geliniu, tai sitie sincero simta kartu geresni.

Reply
Živilė 2015-01-03 - 14:22

Dėl laikymo laiko, manau, individualus dalykas 🙂 Ant mano nagų retas lakas išsilaiko bent dvi dienas, tačiau draugei, kuri mėgino šią spalvą taip pat ilgai nelaikė.Gal čia tik šis atspalvis?

Kad ir kaip ten būtų aprašau tik pirmą įspūdį. Nors už L’oreal lakus ir man kur kas labiau patinka 🙂

Reply
Modesta 2015-01-04 - 13:36

Spalvytė tai super 🙂 Kažko traukia mane ant rožinių/fuksia nagų bei lūpų. Gaivu!
Matinį nagų laką esu bandžiusi Zoya – košmaras, po kelių valandų nutrupėjo. Nors tos firmos nagų lakai man vieni geresnių.

http://veidrodeli.blogspot.com/

Reply
Živilė 2015-01-04 - 15:15

Spalva graži, net draugas pagyrė. Tik tiek jog man “nelimpa” viskas kas rausva 🙂 o dėl matinių lakų, jei kada turėsi progą išmėgink barry m, superiniai

Reply
Kosmetikos nesusipratimai#3: Sincero salon nagų lakas is “Classic” linijos | Kosmetikos užrašai 2015-01-26 - 22:52

[…] prekių parduotuvėje, todėl daugumai tikiu girdėti. Apie pažintį su šia linija jau rašiau (čia), tačiau tuomet dalinausi įspūdžiais mėginant matinę nagų formulę užsimindama, jog […]

Reply

Komentarai

Read previous post:
Avril kosmetika: nagų lakas “Bourgogne”

Kai prieš mėnesį ar du išmėginau naują nagų laką iš ekologiškos prancūzų linijos Avril pajutau lengvą antipatiją. Nežinau kodėl, tačiau lakas neprilipo...

Close