Kosmetikos nesusipratimai #3: Sincero salon nagų lakas is “Classic” linijos

written by Živilė 2015-01-26

Sincero salon – nagų lakai, kuriuos lengva rasti bene kiekvienoje maisto ar grožio prekių parduotuvėje, todėl daugumai tikiu girdėti. Apie pažintį su šia linija jau rašiau (čia), tačiau tuomet dalinausi įspūdžiais mėginant matinę lako formulę užsimindama, jog originali patiko kur kas mažiau. Sincero salon “Classic” (spalva – S21) – neblogai pigmentuoti, tačiau tirštokos, gal netgi klampios konsistencijos. Suporavus prastą formulę ir ne itin patogų teptuką, lako dengimas lygiai tampa beveik neįmanoma ir šiek tiek kankinančia misijaAtskiro minuso vertas ir pats buteliukas – nepatrauklus ir lengvai subraižomas. Vien jau dėl to tarp kitų vargšelis atrodo kaip nuskriaustas bjaurusis ančiukas. O gero nusiteikimo likučius kraugeriškai pribaigia prasta sudėtis, atimdama šansą, jog produktas bus kartojamas.

Žinoma, gaminys turi savų privalumų, kurių nepaminėti būtų neteisinga, – spalva nors ir neišskirtinė atrodo gražiai ir tinka prie bet kokios žiemiškos aprangos ar nuotaikos. Pasistengus galutinis rezultatas gali atrodyti ne prastai. Be to, lakas tikrai greitai džiūsta ir nenutrupėjęs ištempia maždaug dvi – tris dienas, kas ant mano nagų nėra blogas pasiekimas. Tik kas iš to, jei padoriai laikosi produktas, kurio vardan geros sveikatos geriau išvis neturėti?

Sincero-Salon-Classic-nagu-lakai-04

Sincero-Salon-Classic-nagu-lakai

Sincero-Salon-Classic-nagu-lakai-01

Privalumai

  • Pakankamai greitai džiūstanti formulė;
  • Spalva;
  • Kaina;

Trūkumai

  • Nepatrauklus buteliuko dizainas;
  • Klampoka konsistencija. Nors lako pigmentacija iš pirmo žvilgsnio nebloga, iki tobulumo prireikia mažiausiai dviejų, geriausiai trijų sluoksnių.
  • Platus, nepatogus teptukas – tiesus kelias į ištepliotas odeles ir itin nelygiai padengtą plokštelę;
  • Sveikatai kenksmingi ingredientai. Nors lako pagrindas nėra blogas, EWG kenksmingumo balas 6 iš 10 rodo, jog tenka mojuoti raudona vėliava. Be to, sudėtyje gali būti nanodalelės, kurių saugumas švelniai tariant kvestionuotinas. Prie sudėties sąrašo (žr. žemiau) komponentai keliantys abejonių trumpai pakomentuoti ir turi nuorodas į informacinius šaltinius (pažymėta raudonai).

Sudėtis: Butyl acetate; Ethyl acetate; Nitrocellulose; Phthalic anhydride/ trimellitic anhydride / glycols copolymer; acetyl tributyl citrate; Isopropyl alcohol; Stearalkonium hectorite; Adipic acid / fumaric acid / phthalic acid / tricyclodecane dimethanol copolymer; Polyethylene terephthalate; Mica; Silica; Calcium aluminum borosilicate; Calcium sodium borosilicate; Synthetic fluorphlogopite; Aluminium calcium sodium silicate; styrene / acrylates copolymer; Alumina; Iron powder; Ethylcellulose; Isobutylphenoxy epoxy resin (itin toksiškas, gali sukelti alerginę reakciją); Polymethyl methacrylate; Polyurethane-11; Benzophenone-3 (pavojingas sveikatai, fototoksiškas, galimai neigiamai veikia endokrininę sistemą); Aluminumhydroxide; Citric acid; Phosphoric acid; Tinoxide; Talc; Acetone (erzina odą, vidutinio saugumo);

Sudėtyje gali būti: CI 77891; CI 77742; CI 77499; CI 19140CI 15880;  CI 77510; CI 15850; CI 42090; CI 77491;  CI 73360;  CI 77007; CI 77163; CI 77891 (NANO); CI 12085; CI 77266 (NANO); CI 77492; CI 75470; CI 77288; CI 77820.

Verdiktas. “Classic” linijos lakų tikrai nekartosiu. O norintiems išmėginti Sincera Salon kur kas labiau rekomenduočiau “Matt effect” formulę (apžvalga čia).

Sincero-Salon-Classic-nagu-lakai-02

Sincero-Salon-Classic-nagu-lakai-03

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Monika 2015-01-27 - 12:44

Spalva tai labai grazi man, na bet jei reikia pavargt dengiant, tai jau man nepatinka. Is tiesu, as niekada neanalizavau nagu lako sudeciu, bet man labai patinka pas tave visuomet aptikti kenksmingumo ivertinimus.

Reply
Živilė 2015-02-03 - 17:04

Džiaugiuosi, kad tai atrodo naudinga 🙂 Aš ir pati palyginus neseniai pradėjau kreipti daugiau dėmesio į sudėtis. Ir kuo toliau, tuo labiau vertinu “švarius” produktus. Nebūtinai natūralius, bet bent jau ne žalingus 🙂

Reply
Makeup Demon 2015-01-27 - 19:31

Hmmm…galima rasti geresnių lakų brand’ų su panašiu atspalviu. Na, gaila, kad ne pati geriausia patirtis teko.

Reply
Živilė 2015-02-03 - 17:04

Tarkim, visokia patirtis naudinga 😀

Reply

Komentarai

Read previous post:
Pažintis su VIVI: šokoladinis veido pilingas

Keliaujant pro VIVI parduotuves, vitrinos langai tiesiog savaime verčia staptelėti, -  balta spalva, pabrėžtina švara ir nepriekaištinga tvarka. Ir nors kartais skandinaviškas...

Close