New In 2015 vasaris: Beautyblender, InvisiBobble, Alterra ir kt.

written by Živilė 2015-02-24

Saluti dall’Italia !           

Pasirodo, norai iš tiesų pildosi, – artimiausius pusę metų praleisiu už poros tūkstančių kilometrų nuo mylimo Vilniaus (jau pasiilgau)! Nežinomybė, žinoma, gąsdina, o ir vidinis bei prie namų prisirišęs vaikas kiek maištauja, tačiau matyt net didžiausioms namisėdoms ateina laikas iššūkiams. Dėl to, deja, teko apleisti tinklaraštį (taip taip, teisinuosi), tačiau dabar, išsikrovusi lagaminus ir apsitrynusi naujoje aplinkoje, jaučiu norą parodyti kelis vasario mėnesio laimikius. Tai produktai, kurių apžvalgomis artimiausiu metu (arba kai leis ‘puikusis’ Italijos interneto ryšys) dalinsiuosi.

Bandydama apsiriboti nuo nereikalingų daiktų perkrovos kraustantis, nuo dekoratyvinės kosmetikos didvyriškai susilaikiau, tačiau kaip tyčia užbaigiau bene visas veido priežiūros priemones (cha, o draugas netikėjo, jog taip kada nutiks!). Išlaidauti prasmės nemačiau – žinojau, kad naujas priemones naudosiu vos dvi-tris savaites, tad vokiečių gamintojas Alterra pasirodė kaip tik ta išeitis. Labai įperkama kosmetika mūsų rinkoje pristatyta tik praėjusiais metais, tačiau jau žinoma tiems, kurie ieško produktų, praturtintų ekologiškais ingredientais ir šį faktą įrodančių sertifikatų. Sudėtyse nerasite sintetinių kvapų, konservantų ar dažų, taip pat tokių naftos darinių, kaip parafinas, silikonai, PEG. Skamba viliojančiai, nors tai ir nereiškia, jog gaminiai puikūs ar apskritai verti dėmesio, tačiau tokie pažadai skatina suteikti šansą ir susidaryti savo nuomonę. Užbėgant už akių, kai kuriuos produktus pamėgau, kai kurių net klaikiausių rinkiminių plakatų pažiboms neduočiau, tačiau kaip sako žmonės – visokia patirtis naudinga. 

Alterra-kremai-antipersperantas Alterra-prausimosi-putos

Be jokios abejonės labiausiai intriguojančiais mėnesio produktais tapo BeautyBlender kempinėlėsColor Wow ataugusių plaukų šaknų maskavimui skirti milteliai bei gausi InvisiBobble kolekcija atsiųsta Suomijos importo bendrovės Nordic Beauty Import. Gaminiai išbandyti, apžvalgos čirška kepamos, o visų susidomėjusių laukia smagi staigmena! Hint: pašto karveliai mankština sparnus.

Color-Wow-plauku-dazai-saknims

invisibobble-gumytes

beauty-blender-kempinelesi

Siuntinys iš Beauty Group pasiekė dar praeitą mėnesį, tačiau ant galvos užgriuvus kelionės darbams, plaukų grožiu rūpintis laiko tiesiog neliko. Tačiau dabar, kai orų, mitybos ir biologinio ritmo pasikeitimas išmušė organizmą iš įprastų vėžių, plaukų priežiūrai rasti daugiau laiko teks. Norisi tikėti, jog šiuo klausimu padės So Material produktai iš profesionalams skirtos italų firmos Roverhair. Ir nors neramu, jog profesionalams skirti produktai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas kasdienai, patirtis bei ingredientų sąrašas parodys kas ir kaip.

Tokia pat nauja ausims ir odai – Rejuvi kosmetika. Kadangi turiu tik mėginėlius, tvirtą nuomonę susidaryti sunku, tačiau pavykus išsiaiškinti su kuo turime reikalą, mintimis pasidalinsiu. Pirmas įspūdis, beje, nebuvo blogas.

Beauty-Group-sampunai

Rejuvi-kremai

Viniojant vatą, vienu iš paskutinių pirkinių Lietuvoje tapo žymiosios Adelės Karaliūnaitės Grožio tepalas. Sunku patikėti, jog apie šią įdomią moterį nebūtumėte girdėję (ar nebandę jos žolelių mišinių ar tepalų), tuo tarpu manasis Grožio tepalas tarp must-have produktų puikuojasi mažiausiai dešimtmetį.

grozio-tepalas-Adele

  Ciao!

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

Judita 2015-02-24 - 16:03

Man patinka Altera produktai veido ir plauku prieziurai. Tikrai geras kainos ir kokybes santykis.

Reply
Živilė 2015-02-24 - 16:09

Nors patiko ne viskas, sutinku, jog kainos ir kokybės santykis geras. Čia kaip ir kiekvienoje linijoje, yra patinkančių produktų; yra ir tokių, kurių daugiau net imti į rankas nesinori.

Reply
Modesta 2015-02-24 - 17:48

Oho kokia gausybė 🙂 Alterra dezodorantą naudoju šiuo metu – ir tik todėl, kad nenueinu nusipirkti kito. Jau geriau nieko nei jis. Atrodo, kad situaciją net pablogina 🙂 Įdomu, kai tu jį įvertinsi.
Smagaus laiko Italijoje, neabejoju, kad ir be interneto rastum ką veikti!! Nuostabu ten 🙂

Reply
Živilė 2015-02-28 - 12:36

Kaip įdomu 🙂 Man dezodorantas pasirodė vidutiniškas (bet naudojamas). Tuo tarpu draugui jis beveik tobulas 🙂

Dėkui! Tikrai nuostabu 🙂

Reply
Monika 2015-02-25 - 08:30

Kokie saunus laimikiai!! As vis dar del beauty blenderio susilaikau. Neseniai buvau Vokietijoj, maniau gal reik isigyt, bet kazkaip kai pagalvojau uz kempine moket 15-20euru nekilo ranka tuomet, bet dabar jau gailiuosi. Idomu bus paskaityti irasa, jei rasysi apie ji 🙂 ir puikiu ispudziu Italijoj!!!! 🙂

Reply
Živilė 2015-02-28 - 12:41

Apžvalga tikrai bus! Mąstant racionaliai tai nėra būtinas dalykas, jog tiek laiko makiažą dengiau tik rankomis ar teptukais, tačiau faktas – prie Beauty blender’is (ir apskritai kempinėlės) turi privalumų!

Reply

Komentarai

Read previous post:
O.P.I nagų lakas “Classic” iš Designer serijos

Kai pusę dienos praleidi tvarkantis tik tam, kad rastum pamestą nagų lakų buteliuką, supranti, jog jis tikrai labai patinka. O.P.I...

Close