BeautyBlender apžvalga arba kodėl visi eina iš proto dėl kempinėlės?

written by Živilė 2015-03-11

Jei pažadinta vidurį nakties turėčiau įvardinti geriausią praėjusio meto makiažo atradimą, kaip matant prisiminčiau BeautyBlender. Lašo formos makiažo kempinėlė su atrodo absurdiškai didele kainos etikete (“Juk čia tik kempinė!“, – rėkia racionalusis smegenų pusrutulis). Ir visgi “tik kempinė” suteikia pastebimai geresnį rezultatą, nei mano mylimi ir ilgą laiką dievinti makiažo pagrindo teptukai. Specialios, kosmetinės kempinėlės naudojimas – toli gražu nėra naujiena. Ne vieną ir ne dvi esu turėjusi, tačiau išskirtinio rezultato tikrai nebuvo. Vien jau dėl to, teptukai atrodė kelis kartus patogesni, higieniškesni ir moteriška pusė šnibžda elegantiškesni. Viskas pasikeitė, kai į rankas papuolė šie gražuoliai – be to, jog pasipuošę žaismingomis spalvomis ir didžiuojasi žavia forma, jie meistriškai atlieka savo darbą ir prisipažįstu iš esmės pakeitė suvokimą kaip atrodo gerai paruoštas makiažo pagrindas.

beauty-blender-kosmetine-kempinele

 Privalumai

 • Akivaizdus privalumas –  dengiant BeautyBlender makiažas atrodo kur kas natūraliau. Kempinė sugeria pudros perteklių bei puikiai ją išsklaido nepalikdama dryžių. Jos pagalba pagrindas tarsi susilieja su oda, vietoje to jog ant jos “nugultų” ir badytų aplinkiniams akis. Žinoma, persistengti vis tiek įmanoma, tačiau riba tarp flawless ir cakey prasiplėčia.
 • Tokiu būdu dengiant pudrą, ji išlieka ilgiau. Naudojant kempinėlę pudrą tepu plonesniais sluoksniais (auksinė makiažo taisyklė – geriau keli plonesni sluoksniai, nei vienas storas) bei viską kruopščiai sulieju.
 • Skystos/kreminės konsistencijos skaistalai, bronzantai, iliuminatoriai turint gerą makiažo kempinėlę kelia kur kas mažiau vargo ir suteikia vientisesnį rezultatą.
 • Naudojant BeautyBlender vaikiškai lengva ištaisyti tokias makiažo klaidas, kaip “per daug skaistalų”, “per daug kontūro”, “per daug visko!”.
 • Kadangi BeautyBlender naudoju drėgną, mažiau išryškėja sausi odos ploteliai ar šerpetojimai.
 • Kempinėlė – švelnesnė odai nei dauguma makiažo teptukų.
 • Patogi forma – plačioji dalis tinkama sklaidymui ant kaktos, skruostų ar kaklo, tuo tarpu smailioji leidžia “įlysti” į mažus plotelius prie nosies ar akių.
 • Kempinėlė gana higieniškas pasirinkimas, žinoma, darant prielaidą, jog laikantis instrukcijų ją plausime po kiekvieno naudojimo.

beauty-blender-kosmetine-kempinele-balta Trūkumai

 • Kempinėlė sugeria dalį pudros, taigi, pastarosios užteks trumpiau. Norint šį efektą sušvelninti BeautyBlender būtina gerai sušlapinti (ir nugręžti).
 • Kaina, kuri gali skatinti ieškoti pigesnių alternatyvų.

Naudojimas ir priežiūra

 • Priežastis, kodėl BeautyBlender neprivertė galutinai atsisakyti turimų teptukų – kempinėlė nėra tinkama visiems makiažo pagrindams. Taip, ji tobula dauguma atvejų, tačiau mažiau naudinga, kai tenka dengti mineralinį makiažo pagrindą ar labai skystą, vandens pagrindu sukurtą pagrindą. Tai nėra trūkumas, greičiau pastebėjimas merginoms, kurios naudoja tokio tipo produktus.
 • Kempinėlė – tobuliausia terpė bakterijoms kerotis. Kadangi paprastai ji naudojama šlapia, situacija pablogėja dvigubai. Dėl šios priežasties ją būtina prižiūrėti. Taigi, reguliariai plauti (geriausia po kiekvieno naudojimo) ir nelaikyti uždaroje erdvėje, kuri trukdo greitai išdžiūti. Klausite kas blogo gali nutikti? Neskaitant bėrimų dėl nešvaraus produkto naudojimo, turite puikių šansų užauginti naują naminį gyvūnėlį vardu “Pelėsis”.

beauty-blender-kosmetine-kempineles

Klausimas vertas milijono ar bent meliono – Ar man reikia kosmetinės kempinėlės? 

Paprasčiausias atsakymas būtų ne. Juk iš esmės mums niko nereikia. Kur kas svarbiau turėti ne vieną ar kitą produktą, tačiau išsirinkti tai, kas labiausiai tinka ir patinka.  Elegantiškiausia grožio industrijos vizažistė Lisa Eldridge daro stebuklus su tradiciniu makiažo teptuku. Garsioji  Charlotte Tilbury kerintį rezultatą pasiekia tiesiog pirštais, nors daugumai tai atrodo beprotybė. Ne ką rečiau sutiksime meistrų, kurie vietoje teptukų apsiginkluoja kempinėlėmis ar kabuki tipo aplikatoriais. Tad klausimas “kuris makiažo būdas yra geriausias?” verstų kvestionuoti minėtų meistrų profesionalumu, o vienintelis paaiškinimas lendantys į galvą – turint žinių ir įgūdžių, priemonių svarba nublanksta. Visa tai veda prie minties, kad garantijos, jog BeautyBlender (ar jo alternatyvos) tiks ir patiks visiems nėra, tačiau kai kuriems, tikėtina, aukštyn kojomis apvers visą grožio rutiną. Kaip tarkime nutiko man.

Įsigyti galima topbeauty (čia) ir kt.

Kaina: €19.30

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

19 komentarai

Susiję įrašai

19 komentarai

Judita 2015-03-11 - 19:26

Ar man reikia kosmetines kempineles? TAIP. Ar reikia butent sios? Irgi TAIP. As dar nepribrendau riginaliam Beauty blenderiui, bet naudoju zymiai pigesni jo “broli”. Ir kas ryta galvoju kaip galejau gyventi be jo?

Reply
Egle543 2015-03-12 - 08:09

Siūlau išmėginti originalų, turėjau kopiją (visai neblogai naudojosi), bet nepalyginsi su originalu… Žymiai mažiau suvalgo pudros, geriau dengia. 🙂

Reply
Rita 2015-03-11 - 21:56

Labai įdomiai rašote!

Reply
Živilė 2015-03-13 - 09:39

Labai malonu, Rita

Reply
gnt 2015-03-12 - 10:09

Juoda 🙂 labai labai

Reply
Ineta 2015-03-12 - 10:19

Noreciau rausvos!

Reply
Toma Valvonytė 2015-03-12 - 10:20

Balta!!!! Balta!!!!

Reply
Karolina Murksee 2015-03-12 - 10:28

Rožinės :)))

Reply
Jurgita 2015-03-12 - 10:52

Rausvos 🙂

Reply
Kamile 2015-03-12 - 11:30

Juodos 🙂

Reply
Santa 2015-03-12 - 13:45

Noriu ROŽINĖS BeautyBlender.

Reply
Marija 2015-03-12 - 16:06

Rozini

Reply
emptinessstyle 2015-03-12 - 21:08

Noriu juodoos!! 😀

Reply
Satife 2016-04-06 - 06:22

Laba,

O ar yra koks nors skirtumas spalvose? Turiu omenyje tekstūra, kietumas.. dar kas nors? Ar čia tik “kas mieliau širdžiai”?

Reply
Živilė 2016-04-08 - 22:00

Jei nuoširdžiai, skirtumo nejaučiu. Bet teoriškai balta kempinėlė skirta jautriai odai; juoda sukurta profesionalams.

Reply
panama 2016-04-16 - 09:35

sveiki, siemet Peleneje nusipirkau rozini beauty blenderi…jau tris kartus ji ploviau po naudojimosi ir vistiek man plaunasi roziniai jo dazai….ar cia originalus produktas? galgi Peleneje nepardavinetu neoriginalu…bet kaip gali nuo originalo taip plautis dazai…tai jie juk ir ant veido seda…

Reply
Živilė 2016-04-16 - 12:49

Sveiki, manau, jog originalus. Su kitomis spalvomis taip nebuvo, bet pradėjus naudoti rausvą tikrai reikėjo kelis kartus perplauti 🙂 Po to nustojo.

Reply
Geistė Vaitulionytė 2016-11-08 - 14:48

pirkau BB su nuolaida. Puikus daikčiukas 🙂

Reply
Živilė 2016-11-08 - 15:21

Tikrai labai puikus 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
BH Cosmetics makiažo paletė “That’s Heart”

Makiažo paletės - bene praktiškiausias pasirinkimas kosmetikos pasaulyje. Kam apsikrauti dešimtimis atskirų dėžučių jei visas gėris lengvai telpa į vieną kompaktišką pakuotę?...

Close