Invisibobble arba naujųjų laikų plaukų gumytės

written by Živilė 2015-03-22

Jei kas organizuotų nuobodžiausios plaukuosenos rinkimus, manoji ševeliūra būtų rimtas pretendentas prizinei vietai. Taip, renkantis tinkamą šampūną, balzamą, kaukę ar aliejus esu pavyzdinga, tačiau kai kalba pasisuka apie šukuosenas, kapituliuoju pakeldama rankas į viršų. Tai procesas, kuris giliu įsitikinimu reikalauja didvyriškos kantrybės, neišsenkamų laiko resursų ir kas be ko išmonės, kurios šioje srityje stokoju (be didesnio noro kažką keisti). To pasėkoje, didžiausios įvairovės, kurios gali tikėtis mielieji plaukai, tai kreivas kuodas, nors ir to privengiu dėl plaukų gumyčių sukeliamo galvos skausmo.

Invisibobble-plauku-gumytes

Išeities iš šios situacijos neieškojau, todėl ir išgirtųjų Invisibobble, prisipažįstu, pati pirkusi nebūčiau. Be viso ko, net ir gavusi bandymui, nusiteikiau skeptiškai. Senovinį telefono laidą primenanti gumytė  kartu su smalsumu, sukelia ironišką šypseną, o marketinginiai pažadai skamba kažkaip neįtikinimai. Kaip plastiką primenantis laidas gali padoriai išlaikyti plaukų svorį, palengvinti agonišką šukuosenų kūrimo procesą  ir išvaduoti nuo prakeikto galvos skausmo? Nuojauta kužda, jog panašios mintys užplūdo ne vieną, tačiau imu įsitikinti, jog klydau. Gal tai ir ne naujųjų laikų stebuklas, tačiau mėgstančioms žaisti su savo garbanomis – vertas dėmesio produktas.

Privalumai

  • Meluočiau sakydama, jog Invisibobble vidinį tinginį transformavo į šukuosenų maniaką, tačiau faktas pasiryžau išmėginti įvairesnius plaukų kuodus ir įsitikinau, jog turint Invisibobble nebėra būtinybės naudoti plaukų špilkų.
  • Vienas didesnių privalumų, – mažiau galvos skausmo. Naudodama Invisibobble su kuodu ramiai išmiegu visą naktį be baimės, jog pabusiu nuo tempimo.
  • Maloni permaina, jog Invisibobble mažiau peša bei velia plaukus.
  • Invisibobble tarnauja kur kas ilgiau nei įprastinė plaukų gumytė. Po naudojimo išsitiesina prarasdama savo vingius ir akivaizdžiai išsitampo, tačiau palikta ilsėtis (arba įmesta į karštą vandenį) grįžta į savo įprastinę formą.
  • Įdomu ir tai, jog įprastas gumytes paprastai lengvai pametu, tačiau šią norisi saugoti kur kas labiau. Išėmus iš plaukų mieste, ją nešioju tiesiog ant riešo, mat skirtingai nei kitos gumytės, ši nespaudžia ir nepalieka įspaudų.
  • Didelis spalvų pasirinkimas, nors asmeniškai prijaučiu natūraliausiai atrodančiam pasirinkimui – tamsiai rudoms gumytėms, kurios vizualiai įsilieja ir tampa beveik nepastebimomis.

Invisibobble gumytes Trūkumai

  • Iš pirmo žvilgsnio didoka kaina, kuri gali atbaidyti nuo bandymo.
  • Invisibobble atrodo juokingai ant vaikino plaukų ir nepaisant to, jis vis tiek ją nešioja, mat pamanykite – patogu!

Įsigyti galima topbeauty.lt (čia), feelunique.com (čia) ir kt.

Invisibobble-plauku-gumytes-2

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

15 komentarai

Susiję įrašai

15 komentarai

Bitė Boo 2015-03-22 - 22:50

Tiek daug gerų stiliepimų. KO gero, reikia imt ir įsigyt jas pagaliau.. 🙂
http://biteboo.blogspot.dk/2015/03/diy-mustard-hair-mask.html

Reply
Živilė 2015-06-02 - 20:10

Įdomu, gal jau yra įspūdžių? 🙂

Reply
Vasarė. 2015-03-23 - 07:55

Turbūt reikės bandyti… 😀 Dar norėjau pasidomėti, kodėl miegi susirišusi plaukus į kuodą?:) Ar kad nesiveltų ar dėl ko? Nes bent jau kiek esu girdėjusi, plaukus nakčiai geriau palikti palaidus, kad pailsėtų ir pan.

Reply
Živilė 2015-03-23 - 11:16

Mano plaukai visą dieną palaidi ilsisi 😀 Juokauju, iš tiesų susirišus, susipynus ar kuode miegu retai. Dažniausiai kai kitą rytą neplaunu galvos ir noriu jog mažiau susiriebaluotų bei būtų pakelti nuo šaknų, puresni 🙂

Reply
Kotryna Uogintaitė 2015-04-12 - 11:40

Žiauriai geras dalykas Turiu vieną pakuotę su bjauriai ryškia žalia spalva – prieš tris mėnesius daviau draugei vieną vienetą – nuo tada nenusiima nei nuo plaukų, nei nuo riešo. Jų pamesti tiesiog neįmanoma 🙂

Reply
Živilė 2015-06-02 - 20:33

Sutinku, tikrai puikus dalykas 🙂 Tik pradžioje tos ryškios spalvos kiek erzino, o dabar net labai prilipo ir net kelia nuotaiką 🙂

Reply
Salomėja 2015-04-28 - 05:30

O aš nusipirkau Droge analogus. Irgi nepigūs, regis 3 Eu už 2. Na geras daiktas, bet toli iki stebuklo. Kartais rišuosi su ja tik dėl to vienintelio pažado – mažesnio plaukų laužymo.

Reply
Živilė 2015-04-28 - 10:07

Invisibobble taip pat ne stebuklas 🙂 Bet apskritai produktas geras. Iki šiol naudoju kasdien, vien jau dėl to, kad galvos neskauda, gerai sutvirtina plaukus ir nepeša.

Reply
Anonymous 2015-06-02 - 19:55

As labai nusivyliau siomis gumytemes. Plaukuose atrodo negraziai, visada persekioja mintis, kad plaukuose kazkokia kieta plastmase, kuri atvirksciai nei medziagines gumytes yra labai nepatogi. Praejus pusdieniui is aukstai suristu plauku, arklio uodega tiesiog nusmunka zemyn. Beja, man nuo ju kaip tik isiskausdavo galva, ko niekada nebudavo naudojant medziagines gumytes. Ir plaukuose taip pat nepatogios sios plastmasines gumytes. Po vieno karto naudojimo daugiau nebenoriu ziureti i ju puse. Beviltiskas pirkinys, uz dyka neimciau as siu plastmasiniu gyvaciu, stiliaus irgi nepriduos toks morers aksesuaras 🙂

Reply
Živilė 2015-06-02 - 20:09

O bandėte šios firmos ar kokios kitos? Bet kuriuo atveju apmaudu jog nepatiko, bet ką padarysi, matyt visiems patikti ir negali 🙂

Kas dėl stiliaus, tai sutinku, čia jis ne prie ko. Darydama šukuosenas su, gumytes bandau užmaskuoti. Bet apskritai invisibobble nuoširdžiai pamėgau ir jokių kitų gumyčių nebenaudoju.

Reply
Roberta 2015-07-09 - 15:41

Turiu invisibobble, man visai patinka, tik kad mano ploniems plaukams gal per didelis jis, o dar kai pasitampo.. Patinka, kad nekenkia plaukams, nelieka tokios ryškios rišimo linijos.

Reply
Živilė 2015-07-09 - 15:53

Smagu, jog tinka 🙂

Kai prasitampo galima palikti kuriam laikui ramybėje – grįžta į vietą. Girdėjau jog atsistato greičiau įmetus į karštą vandenį 🙂

Reply
Roberta 2015-08-09 - 07:59

Bandziau karstu vandeniu mazinti jau kelis kartus, bet jau negrizta i pradine padeti, taip, sumazeja, bet ne tiek. Beje, mano turimas permatomas po ilgo naudojimo igavo spalva, gal nuo nesvariu ranku 😀

Neapsakomaigrazi.blogspot.com

Reply
ieva 2015-07-13 - 18:29

ketinu pirkti sia gumyte ir man idomu ar ji gerai islaiko intensyviai sportuojant? zinau kad ir susirisusi su paprasta gumyte sportuojant reikia perristi plaukus, bet vistiek laiko gan gerai tai idomu ar ir sita gumyte tiek pat gali.

Reply
Živilė 2015-07-13 - 22:07

Sveika Ieva,

Pati, jei ruošiuosi sportuoti ar kažką intensyviai veikti plaukus susirišu į kuodą naudodama dvi invisibobble, – laiko puikiai, perrišti netenka. Rišant tik į uodegą žinoma užtenka tik vienos. Asmeniškai, geriau ir patogiau nei su paprastomis.

Bet garantuoti negaliu, – manau priklauso nuo plaukų tipo, sportavimo intensyvumo, kiek geros buvo prieš tai turėtos gumytės ir kt faktorių. Jei išvandysi, tikiuosi patiks

Reply

Komentarai

Read previous post:
BeautyBlender apžvalga arba kodėl visi eina iš proto dėl kempinėlės?

Jei pažadinta vidurį nakties turėčiau įvardinti geriausią praėjusio meto makiažo atradimą, kaip matant prisiminčiau BeautyBlender. Lašo formos makiažo kempinėlė su atrodo...

Close