Dramatiški antakiai pagal Maybelline arba naujų priemonių apžvalga

written by Živilė 2015-04-29

Prieš kelis metus kartu su Cara Delavigne užgimusi vešlių antakių mada bei Instagram’e siautėjęs grafiškų antakių bumas, po truputi užleidžia vietą kiek natūralesniam įvaizdžiui. Plačiojoje erdvėje, dar daugiau, puolama į kitą kraštutinumą. Žurnaluose šmėžuojančių ir ant pakylos žingsniuojančių modelių antakiai kraugeriškai balinami ir maskuojami paliekant baltą, kaip viščiuko pūko, spalvą. Toks dinamiškas ir marketingistų apgalvotas “antakių  žaidimas” padarė savo juodą (o gal baltą) darbą, –  daugumos merginų galvoje įsitaisė idėja, jog pabrėžti antakiai yra būtinas įvaizdžio akcentas.

Madai šaukiant sekti iš paskos, kai kurios susideda su velniu vardu permamentinis makiažas. Ne tokios drąsios investuoja į naujas antakių priežiūros priemones. Kaip liudija kažkada beveik tuščias, o dabar puspilnis produktų antakiams skyrelis, tarp pastarųjų atsidūriau ir aš. Seniau net nebandyta antakių želė dabar atrodo būtina makiažo priemonė. Ir nors visai neseniai teko pavargti ieškant kokybiškų produktų antakiams, dabar žiūrėk bene kiekviena linija siūlo savas alternatyvas. Neatsilikdami nuo mados, kurią ant rankų neša prabangios kosmetikos linijos, labiau įperkami kosmetikos gamintojai siūlo gana panašias antakių tobulino priemones. Ne išimtis čia ir Maybelline, kuri visai neseniai į pasaulį išleido naujus antakių draugus (nors čia dar klausimas) Master Shape bei Brow Drama.

Master Shape – vaškines kreideles primenantis pieštukas nors ir per minkštas (kas veda prie dažno smailinimo ir trumpo tarnavimo laiko) atlieka savo darbą geriau nei įprastas. Produktas itin lengvai dengiasi, gerai išsisklaido su gale esančiomis šukelėmis bei kas be ko suteikia spalvos. Ir nors asmeniškai labiau prijaučiu antakių šešėliai + antakių želė kombinacijai, pieštuką kartočiau.

Maybelline-Master-ShapeMaybelline-Master-Shape-2

Brow Drama – viena iš tų naujienų, kurių reklamose linksniuojamas unikalumas nereiškia nieko gero. Ganėtinai nebloga antakių želė, meistriškai sugadinama absurdiško aplikatoriaus pagalba. Kad ir kokią paskirtį turėtų atlikti apvalus šepetėlio galas, viskas ką jis daro, tai sunkina želės tepimą ir išteplioja aplink antakius esančią odą. Trumpai tariant, iš didelio rašto, išeita iš krašto. Kita vertus paplušėjus galutinis rezultatas nėra blogiausias. Plaukeliai padengiami rusva spalva suteikiant vizualiai daugiau apimties, nors ne taip įspūdingai kaip galėtų. Antakiai šiek tiek sulipinami, bet ne akivaizdžiai.  Kitaip sakant, produktas ne blogiausias, bet yra ir geresnių.

Maybelline-Brow-Drama-3Maybelline-Brow-DramaMaybelline-Brow-Drama-2

Verdiktas. Antakių draugas pieštukas pasirodė pranašesnis nei antakių draugas gelis, tačiau 1/2 nėra blogai.

Įsigyti galima Droge, Eurokos ir kt. Taip pat internete Feelunique (čia), bei ASOS (čia)

Follow

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

8 komentarai

Susiję įrašai

8 komentarai

"Natūralus ID" 2015-04-29 - 17:34

Ką reiškia “vaškinės formulės pieštukas”?

Reply
Živilė 2015-04-29 - 17:55

Tepant toks jausmas, kad naudoju ploną vaškinę kreidelę, beje ir aprašyme parašyta “crayon”.

Reply
„Natūralus ID“ 2015-04-30 - 11:48

Įdomiai, ačiū 🙂

Reply
Julita 2015-05-03 - 10:42

Galbūt turėjot omeny permanentinį, o ne pergamentinį makiažą? 🙂

Reply
Živilė 2015-05-03 - 12:19

ačiū :DD

Reply
Egle-Makeup Demon 2015-05-03 - 17:02

Pieštuką labai norėčiau išmėginti. Gera apžvalga 😉

Makeup Demon blog
Makeup Demon Bloglovin
Makeup Demon FB page

Reply
Anonymous 2015-07-06 - 14:52

Brow drama aplikatoriu-bumbula galima nukirpti 🙂

Reply
Živilė 2015-07-06 - 16:36

Dėkui už patarimą 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
ANNY nagų lakų apžvalga bei pavasariški atspalviai

Su mintimi, jog tvarkingas manikiūras - savotiška vizitinė kortelė, ginčytis sunku. Pajuodę panagiai šarmo neprideda net ir žaviausiai būtybei, tuo tarpu...

Close