Real Techniques Starter Set šepetėlių rinkinys išbaigtam akių makiažui

written by Živilė 2015-06-17

Efektyviausias būdas sugadinti gerą kosmetikos priemonę – naudoti prastus makiažo teptukus ar apskritai ignoruoti jų būtinybę. Taisyklė nėra universali, mat tam tikros priemonės rankomis dengiasi net geriau, o makiažo pagrindo dengimui galime naudoti kempinėles, tačiau kai kalba pasisuka apie akių makiažą sunku išsiversti bent jau be pagrindinių teptukų. Juk nagų lako nekiltų mintis pilti tiesiog ant nagų plokštelės? Panašiai, draugijos nusipelnė ir akių šešėliai.

Vien jau dėl to, jei reikėtų išskirti priemones į kurią verta investuoti daugiau dažnai naudojant dekoratyvinę kosmetiką, sakyčiau – teptukai. Ir tuo pačiu, tikiu, jog dar tik pradedant naudotis makiažo priemonėmis, nelabai įsivaizduojant ką su tomis burtų lazdelėmis daryti ar tarkim norint turėti atsarginį rinkinį, šimtų skirti neverta. Taip, rinkinys iš SigmaBeauty ar panašios kokybės alternatyva, atitarnaus ilgau (manieji neprarado formos jau tris metus) ir patenkins bet kokius makiažo reikalavimus, tačiau pačiai pradžiai tikrai pakaks įperkamesnių ir išties neblogų variantų. Pavyzdžiui tokių, kuriuos siūlo EcoTools ar Real Techniques. Šį kartą pristatau “Starter kit” akių makiažui iš Real Techniques.

real-techniques-makiazo-rinkinys-7

real-techniques-makiazo-rinkinys-6

Rinkinį sudaro 5 teptukai, kurie bent jau teoriškai turėtų patenkinti visus pradedančiojo akių šešėlių mylėtojo poreikius. Papildomai įdėtas dėklas – labiau patogus keliaujant, o ne kasdien, tačiau dėl to ne mažiau naudingas. 

Bazinis šešėlių šepetėlis (base shadow brush) tapo vienu iš mėgstamiausių, mat nėra šiurkštus, gerai užgriebia produktą, tinkamas tiek šešėlių dengimui, tiek spalvų sklaidymui. Jokių priekaištų.

real-techniques-makiazo-rinkinys-5

Deluxe šepetėlis sklaidymui (deluxe crease brush) nustebino savo dydžiu, dėl kurio pasirodė tobulas paakių maskuoklio sklaidymui – tiek kreminiam, tiek mineraliniam. Nors labai reikiant, pagrindinę, akių šešėlių dengimo bei sklaidymo funkciją taipogi atlieka.

real-techniques-makiazo-rinkinys-10

Akių linijos šepetėlis (fine liner brush) skirtas brėžti akių pavedimą. Ištreniravus ranką lengva nupiešti net ir preciziško plonumo pavedimą. Tad mėgstančioms plunksnelės tipo teptukus, šis turėtų tikti. Šepetėlį naudoju tiek su geliniu pavedimu, tiek su drėgnais akių šešėliais.

real-techniques-makiazo-rinkinys-2

Antakių šepetėlis (brow brush) – tapo šiokiu tokiu nusivylimu, dėl savo dydžiu. Kadangi yra bent kelis kartus storesnis nei norėtųsi, antakių formavimą daro per daug sudėtinga užduotimi. Turint itin vešlius antakius ar nesijaudinant dėl tikslumo – gal ir tiks, bet asmeniškai prijaučiu kiek subtilesniam efektui. Padėtis pasitaiso teptuką naudojant šiek tiek drėgną, be to, šepetėliui galima sugalvoti kitą funkciją, tačiau faktas lieka faktu, antakiams tai nėra pats tobuliausias variantas.

real-techniques-makiazo-rinkinys-4

Šepetėlis nedidelių akcentų paryškinimui (accent brush) – dar vienas daugiafunkcinis teptukas. Tobuliausias šviesinant vidinį akies kampą; tepant šešėlius ties apatine akių linija. Taip pat dengiant lūpų dažus bei maskuojant smulkius odos defektus. Šepetėlis šiek tiek šiurkštesnis nei kiti, užtat puikiai sugriebia produktą.

real-techniques-makiazo-rinkinys-3

real-techniques-makiazo-rinkinys

real-techniques-makiazo-rinkinys-12

real-techniques-makiazo-rinkinys-11
real-techniques-makiazo-rinkinys-8

real-techniques-makiazo-rinkinys-13

Verdiktas. Įperkamas ir atsižvelgiant į kainą kokybiškas rinkinys pradedančioms domėtis makiažu. Šepetėliai nėra per šiurkštūs, atlieka savo funkcijas, smagiai naudojasi ir lengvai prižiūrimi. Iš penkių šepetėlių, tik vienas (skirtas antakiams) netapo mėgstamu vien dėl dydžio. “Starter Kit” – geras variantas renkantis pirmąjį šepetėlių rinkinį arba ieškant atsarginės pamainos, kurią naudotumėte kai pagrindiniai teptukai išplauti.  Idealu keliaujant.

Kaina €22.90 / 79.07Lt
Įsigyti
 Lietuvoje galite iherb.com (čia), topbeauty.lt (čia), feelunique.com (čia) ir kt.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
The Balm atradimai – akių šešėlių paletė NUDE’tude

The Balm NUDE'tude įsikūrusiems šešėliams į daržą akmenų neprimėtysi. Tiesiog nėra prie ko prikibti. Puiki pigmentacija ir jokių problemų dengiant ar...

Close