ANNY vasariški atspalviai #2: nagų lakas “Scandalous lives in N.Y.”

written by Živilė 2015-07-09

Kai už lango plieskia saulė, o ant galvos kaip tyčia nugula gera šūsnis darbų, belieka be saiko ir sąžinės graužaties sukirsti indelį ledų, apsimesti jog ventiliatoriaus ūžimas, tai jūros ošimas ir iš nagų lakų kolekcijos ištraukus ryškiausią atspalvį pasidžiaugti, jog ir tau jau atostogos. Tada bent kažkiek lengviau laukti dienos, kai šį nagų lakų buteliuką (kartu su savimi) išsineši ten kur baltas smėlis, o didžiausias dienos įvykis – sukramtytas mėgstamos knygos skyrius.

Scandalous lives in N.Y. – būtent tokia ryški, koralinė spalva tobulai tinkanti išvykai prie jūros ir žudančio karščio dienomis, mat reikalauti reikalauja įdegio. Prie dirbtinės šviesos atrodo rausvai oranžinė, dienos metu – oranžiniai rausva. Spalva puiki, jau vien tik dėl to, jog primena vasaros vaisių (o tiksliau uogų) karalių arbūzą, nors nepasakyčiau, jog kažkuo unikali. Panašių tikrai galima rasti ir kitose lakų kolekcijose (žr. įrašo gale), tačiau šis – garantuoja pigmentaciją, kokybišką lako formulę ir dailų spindesį. Spalva pakankamai intensyviai atrodo po vieno sluoksnio, tačiau gražiausiai žiūrisi užtepus du. Paminėti verta tik viena – tokie ryškūs, per-vieną-žingsnelį neoniniai ir iš toli šviečiantys pasirinkimai reikalauja kruopščiai sutvarkytos nagų formos bei odelių – ne pati stipriausia mano pusė, tačiau pavargti verta.

ANNy-Scandalous-lives-in-NY-4

Privalumai

  • Kokybiška formulė – lengvai dengiasi, nepalieka nelygumų, greitai stingsta, paprastai nusivalo.
  • 1 – 2 sluoksniai iki tobulo ryškumo.
  • Su apatiniu / viršutiniu sluoksniu laikosi bent kelias dienas, nors kas be ko priklauso nuo nagų būklės bei atsargumo – jei pirštai naudojami vietoj skardinių atidarytuvo, kauptuko ar kitų įrankių, gero rezultato negarantuoju.
  • Vienas didesnių pliusų – lakas lėtai genda. Nors pirmą kartą buteliuką atsukau prieš kelis mėnesius ir per tą laikotarpį ne kartą naudojausi, formulė netapo klampi, kaip būna naudojant prastesnius lakus.
  • Dailus, prabangiai atrodantis stiklinis buteliukas.
  • 15 ml. talpa – didesnė nei daugumos lakų, neskaitant skirtų profesionalams.

Trūkumai

  • Sudėtis turi kelis vidutiniškai saugius komponentus (išsamiau aprašyta čia)

Ankstesni įrašai apie ANNY čia ir čia.

Įsigyti galima parduotuvėje Kristiana, Kosmada el. parduotuvėje ir kt. Kaina: 11,00 €

ANNy-Scandalous-lives-in-NY-3

ANNy-Scandalous-lives-in-NY-5

Įdomumo dėlei keli panašūs atspalviai iš kitų prekės ženklų:

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

www.karolinamikaliune.com 2015-07-10 - 18:01

Labai gražūs Tavo turimi atspalviai. Ypač mėlynas.

Reply
Živilė 2015-07-12 - 13:12

Iš tiesų tai ten žalia, nors melsvumo taip, turi. Tiesą sakant turbūt labiausiai mėgstamas atspalvis iš visų turimų nagų lakų. Nors nieko panašaus niekada nemėgau, ši labai prilipo 🙂

Reply
Egle-Makeup Demon 2015-07-13 - 17:57

Labai ryškūs ir puikiai vasarai tinkantys atspalviai 🙂

Reply
Živilė 2015-07-19 - 15:48

ačiū 🙂 išties, labai vasariški 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Mažieji BeautyBlender broliai “Micro Mini Duo” arba turiu didelę, ar reikia mažos?

Blogiau už blogai išsklaidytą pudrą gali būti nebent apsvilęs vakarykštis kruasanas su atšalusia kava. Na gerai dar blogas oras ir apskritai daug...

Close