ANNY nagų lakų kolekcija “Fashion blogger in the city”

written by Živilė 2015-07-20

ANNY limituoto leidimo kolekcija “Fashion blogger in the city”  įkvėpta gatvės stiliaus, o tiksliau mados tinklaraštininkų. Atspalviai tarpusavyje skamba keistai, neįprastai ir įdomiai vienu metu. Tai nėra lakai, kuriuos sustatyti į vieną eilę ar derinti kartu sugalvočiau pati, o bet tačiau dėmesį atkreipia, ko matyt ir siekta.

Style Explosion, Olivia was here, Street art news, Model off duty

Style Explosion, Olivia was here, Street art news, Model off duty

Model off duty – skaisti, balkšva, persikinė pastelė, geriausiai atrodo prie bent šiek tiek įrudusios odos ir kruopščiai sutvarkytų nagų, -panašūs atspalviai gali išryškinti odelių raudonį, išsausėjimus ar žaizdeles. Lakas nėra ryškus ar iššaukiantis, todėl tinka dienos metui ir tuo pačiu turi vasarišką prieskonį. Iki pilno vaizdo užtenka dviejų sluoksnių, greitai džiūsta ir gražiai spindi, ko deja nesimato nuotraukoje.  Atkreipčiau dėmesį, jog ant nagų spalva atrodo per plauką tamsesnė nei galima tikėtis žiūrint į buteliuką ir labai skiriasi nuo tos, kuri pavaizduota internete (čia). Panaši alternatyva – Bourjois “Palm Beach”.

ANNY-Fashion-blogger-in-the-city-03

Model off duty

Olivia was heresodri, šalto tono raudona. Klasikinis pasirinkimas su kuriuo sunku prašauti. Spalva graži, nors ir nėra kažkuo išskirtinė ar neįprasta ir dėl to kiek keista, jog pakliuvo į limituotą kolekciją. Kad ir kaip ten būtų formulė puiki, užtenka vos vieno sluoksnio, greitai džiūsta, atrodo lygiai ir ilgai laikosi. Panaši alternatyva – Maybelline “Downtown red”.

ANNY-Fashion-blogger-in-the-city-4

Style Explosion ant Olivia was here

ANNY Fashion blogger in the city

Street art news – bespalvis viršutinis sluoksnis su itin smulkiomis, juodos bei žydros spalvos 6-kampio formos detalėmis. Asociacijos neša prie graffiti nuspalvintų sienų ir kažkuo primena vaikystėje žiūrėtus amerikietiškus paauglių serialus. Not my cup of tea, bet dėl skonio nesiginčijama. Tepasi gausiau nei Style Explosion, laikosi taip pat gerai, nusivalo sunkokai. Tikros alternatyvos neradau, tačiau arčiausiai tiesos pasirodė Maybelline “Blue Marks the spot” iš PolkaDots kolekcijos.

ANNY-Fashion-blogger-in-the-city-9

Street art news ant juodo nagų laiko pagrindo

Style Explosion bespalvis viršutinis sluoksnis su skirtingų dydžių, juodos bei baltos spalvos dalelėmis. Kažko panašaus ieškojau praėjusią žiemą, mat užteptas ant juodo pagrindo primena žvaigždyną. Dengiant ant nago detalės leidžiasi šiek tiek pastumdomas, tad labai norint galima pakomponuoti. Laikosi ilgai, nusivalo be per didelio vargo, todėl galiausiai pasirodė puikus top’as ir kolekcijos rėmuose tapo mėgstamiausiu. Panaši alternatyva – L’Oreal Paris “Confetti”.

ANNY-Fashion-blogger-in-the-city-16

Style Explosion and juodo nagų lako pagrindo

Platesne apžvalga apie ANNY dalinausi šiame įraše. Dar daugiau atspalvių čia bei čia

Įsigyti galima parduotuvėje KristianaE-kosmada.ltKaina 11,00 €

Įraše minėti nagų lakai ir galimos alternatyvos:

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Elija 2015-07-22 - 08:58

Patiko, matosi, kad įdėjot daug pastangų.
http://elijoska.blogspot.com/

Reply
Živilė 2015-07-22 - 10:27

Sveika Elija 🙂 Džiaugiuosi jog patiko!

Reply
O jei noriu dar...? 2015-08-18 - 04:45

Tas su blizgučiais.. super 🙂
be to, laaabai gražios Tavo nuotraukos!

Reply

Komentarai

Read previous post:
Vasaros atradimas – mineralinė kosmetika iš Lily Lolo

Gausus makiažo sluoksnis nėra tai ko vasaros metu veido oda trokšta labiausiai. Atvirkščiai, norisi lengvumo jausmo bei gaivaus, jokiu būdu neperkrauto...

Close