Flormar akių šešėlių paletės apžvalga arba kodėl pigmentacija dar ne viskas

written by Živilė 2015-08-10

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Ne viskas, kas gerai pigmentuota garantuoja kokybę.

Būna tokių pirkinių, po kurių naudojimo imu galvoti “geriau jau būčiau tuos kelis eurus pametus, rastų kas, būtų daugiau naudos, gal žmogus kokią bandelę nusipirktų”. Būtent tokiu pirkiniu tapo Flormar akių šešėliai. Pora metų atgal firmos gaminiai blogosferoje buvo pagavę tikrą populiarumo bangą. Atrodo visiem tiko ir patiko, todėl ir pati, kad ir itin pavėluotai nusprendžiau patikrinti laimę. Smalsumą papildomai pakurstė spalvinga, Bolonijoje užtikta Flormar parduotuvė kur plepi konsultantė gyrė produktų kokybę. Italijoje gimusi ir Turkijoje iškerojusi kosmetika skambėjo visai viliojančiai.

Kadangi prijaučiu rudiems atspalviams, rinkdamasi iš 9 galimų kvartetų prigriebiau paletę “originaliu” pavadinimu 401. Kitus pasirinkimus galite apžiūrėti paspaudę ant nuorodos čia.

DSC_1464

Privalumai

  • Nuotraukose tepiau tik vieną sluoksnį šešėlių ir nenaudojau jokio akių šešėlių pagrindo, tad akivaizdu – pigmentacija daugiau nei padori.
  • Kaina, kuri nesiekia nė 5 eurų.

Trūkumai

  • Nors spindesys ant vokų nerėžia akies bei nėra birių blizgučių, padengus ant vokų atrodo pigiai ir klaikiai priminė Italijos stočių plaštakes. Kas be ko skonio reikalas, tačiau šiuo atveju ieškota ne to.
  • Žiūrint į pakuotę atspalviai atrodo gana skirtingi, tačiau padengti ant vokų susilieja į vieną, purvinai atrodantį atspalvį.
  • Itin greitai išblunka ir subėga į linijas.
  • Prasta pakuotė.

Verdiktas. Vieni iš tų šešėlių, kurie blogąja prasme suteikia kainą atitinkančią kokybę ir verčia įsitikinti, jog pigmentacija nėra viskas. Žinoma, neatmetu galimybės, jog kiti gaminiai tokie geri, kaip kiti pasakoja, – maža ką, gal išsirinkau patį prasčiausią kvartetą. Tad atsižvelgdama į gerą pigmentaciją vis dar smalsu išmėginti matines Flormar paletes. Rekomendacijos?

Lietuvoje įsigyti galima Koslina parduotuvėse Vilniuje – Trakų g. 4. bei Ševčenkos g. 16.Tikint oficialiu Flormar puslapiu, firmos parduotuvė yra Kauno Akropolyje.

Flomar-akiu-seseliai-3Flomar-akiu-seseliai

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

10 komentarai

Susiję įrašai

10 komentarai

tunusipelnei 2015-08-10 - 13:22

Paskutinioji spalva atrodo graži, bet kitos ir man ne ne :/ kažkaip aš vis nesusigundau Flormar dekoratyvine kosmetika, jų tik nagų lakus mėgstu

Reply
Živilė 2015-08-16 - 12:06

O vat nagų lakų nesu mėginusi 🙂 Reikės kada išmėginti, nes spalvinis pasirinkimas atrodo puikus.

Reply
Rita 2015-08-11 - 06:05

Labas, dažnai skaitau tavo apžvalgas, kurios labai lengvai ir suprantamai skaitosi, bei įkeli kokybiškas, akiai malonias nuotraukas. Tačiau vis pasigendu nuotraukų, kur produktas būtų išmėgintas ten, kur jis ir yra skirtas. Šešėliai, užtepti ant rankos, leidžia pamatyti kaip spalvos atrodo ant odos, tačiau vistiek norėtųsi, kad būtų nors vienas pavyzdys, kaip atrodo užtepta ir ant akies voko 🙂

Reply
Živilė 2015-08-16 - 12:04

Sveika Rita, dėkui už komentarą ir kritiką 🙂 Džiaugiuosi, jog tinklaraštis patinka. Turėdama galimybes mėginsiu atsižvelgti į pastabą.

Reply
Judita 2015-08-12 - 10:20

tikrai taip! kad ir kokios grazios tos spalvos atrodo, bet ant akies gaunasi viena didele ir purvina deme. Visi Flormar seseliai is mano kosmetines iskeliavo tiesiai i siuksliu deze…

Reply
Živilė 2015-08-16 - 12:05

O gal esi mėginusi Flormar matinius akių šešėlius? Gal kitokia situacija?

Reply
Dovile 2015-11-21 - 19:55

Kažkada Ispanijoj kosmetikos parduotuvėje konsultantė pasiūlė padaryti makiažą. Žinoma sutikau! Ji naudojo Flormar CC kremą. Rezultatas taip patiko, jog jį ir įsigyjau. Iki šios dienos maniau, jog šia kosmetika Lietuvoje neprekiaujama. Tavo dėka atradau parduotuvę ir vėl turiu nepamainomą (žalią!) CC kremą. 🙂
Atleidžiu jiems už šešėlius 🙂

Norėjau pasakyti, jog tavo blogas labai smagus ir profesionalus. Sėkmės!

Reply
Živilė 2015-11-21 - 20:17

Sveika, Dovile 🙂 Dėkoju už komplimentą – man svarbu tai girdėti. Ir džiaugiuosi, jog radai patinkantį produktą 🙂

Reply
Edita 2016-03-17 - 18:12

Sveiki, radau jūsų puslapį, nes ieškojau Flormar kosmetikos LT, kadangi pirkau jos Turkijoje. Pirkau pieštukus akims, šešėlius, tušą akims ir antakiams šešėlius. Noriu pasakyti, kad niekuo nenusivyliau ir man labai patiko šios kosmetikos kokybė. Draugė pamačiusi mano akių makijažą taip pat užsimanė tokių šešėlių :), nes jie nesubėga, gerai laikosi be jokio vokų pagrindo. O išsukami pieštukai akims – tai super išviso, nes nesitepa, išsilaiko visą dieną. Dar nemačiau čia pas mus blakstienų tušo, kokį ten pirkau ROTATING VOLUME MASCARA, kurio šepetėlis sukasi 🙂 irgi super!!!

Reply
Živilė 2016-03-19 - 13:33

Sveika, Edita 🙂 Džiaugiuosi, jog radai patinkančius produktus ir tikiu, jog Flormar turi ir labiau vykusių produktų! Dėkui už rekomendacijas 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Konjac kempinėlės – nuo kūdikių užpakaliukų valymo iki veido priežiūros atradimo

Ar galiu paragauti šį sausainį? - pasiteiravo draugas ranka rodydamas į naują Konjac kempinėlę. Pemzos akmenį, virtuvinę kempinę ir pasirodo sausainį primenanti kempinėlė skirta kasdienei veido...

Close