Make Up Factory matiniai akių šešėliai profesionaliam įvaizdžiui sukurti

written by Živilė 2015-09-10

Pamačius Make Up Factory akių šešėlių kvartetą Rocky Earth (iš Mat Eye Colors kolekcijos) pirmą kartą intuicija šnibždėjo, jog artimiausias savaites į rankas neimsiu jokios kitos paletes. Nuojauta nenuvylė – keturi, labai žemiški, matiniai atspalviai tobulai pritiko tiek dienai, tiek vakarui. Jau nekalbant apie puikią kokybę, kuri ne visada eina koja kojon su matine formule – visos spalvos dengiasi lengvai, liejasi be pastangų, nebyra. Šešėliai turi gerą pigmentaciją, – laipsniškai ryškinant spalvą lengvai išgaunamas pilnas spalvos sodrumas. Ir svarbiausia – naudojant šešėlių pagrindą išlieka kiaurą dieną tik vos vos nublukus.

Privalumai

  • Naudojant akių šešėlių pagrindą išlieka iki pat vakaro (bandžiau tiek su pigiausiu pagrindu iš Essence, tiek su puikiu Make Up Factory  variantu, gerai laikėsi abiem atvejais)
  • Visi šešėliai turi vienodą, vidutinio stiprumo pigmentaciją, kuri leidžia pamažu išgauti ryškesnį efektą vakarui arba džiaugtis švelniu, dieniniu, darbo dienai tinkančiu įvaizdžiu.
  • Lengvai sklaidosi ir praktiškai nebyra.
  • Dailiai priderintos, šalto tono spalvos patiks mėgstančioms rudus, rudai-pilkus, neutralius atspalvius.
  • Graži, patvari pakuotė.

Trūkumai

  • Dėžutėje esantis veidrodukas toks mažas, jog suteikia tik estetinę ir tikrai ne praktinę naudą. Pridėtas aplikatorius taipogi tik užima vietą.

Verdiktas

Labai praktiška bei kokybiška, šaltų atspalvių paletė kiekvienai dienai. Jokių priekaištų, tad mielai kartočiau bei išmėginčiau kitus spalvų derinius.

Kaina už 4,9 g. – 19.98 €

Įsigyti galima parduotuvėse Kristiana, Kosmada ir kt.

Makeup-Factory-akiu-seseliai-5

Atspalviai dienos šviesoje be akių šešėlių pagrindo

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Monika Ro 2015-09-23 - 09:36

Labas, Živile 🙂
Turint tokią turtingą akių šešėlių kolekciją, kurią išskirtum kaip geriausią kainos ir kokybės santykiu (vieną dieniniam ir vieną vakariniam makiažui)?

Reply
Živilė 2015-09-23 - 11:53

Ačiū, Monika, už sunkų klausimą, dabar negalėsiu ramiai miegoti 😀

O jei rimčiau, jei turėčiau pasilikti dvi paletes, o visas kitas atiduoti kam nors, pasilikčiau theBalm Nude ‘Tude ir Stila In The Know . Pirmąją dažniau naudoju vakare, antrąją – dieną, nes visi šešėliai matiniai, tačiau iš esmės abi gana universalios.

Ši iš Make Up Factory būtų trečias pasirinkimas, tik ji ne visai paletė, kai turi vos 4 spalvas

Reply
Monika Ro 2015-09-23 - 12:06

Tuomet aš priglausiu visas kitas 😀 Juokauju 😉
Ačiū už atsakymą (:

Reply

Komentarai

Read previous post:
Kvapų namų lūpų dažai kiekvienai dienai (Vyšninių viendienių žiedų spalva)

Kvapų namai - viena iš tų vietų, kurios atrodo tobulos, kai reikia surasti dovaną ar norisi pradžiuginti save sveikatai draugiška veido...

Close