Veido prausiklis bei kaukė su Ghasoulo moliu iš Auksinė Saulė

written by Živilė 2015-09-18

Prabėgus keliems mėnesiams nuo įrašo apie ghasoulo (arba rhassoul) molio džiaugsmus, galiu pasidalinti, jog oda nuo šio žemės lobio tapo šiek tiek priklausoma. Vos pakeičiu molį kokiu kitu plovikliu ir kaip mat pasigendu to paperkančio švaros jausmo. Aišku, kartais pabosta žaisti su sausais milteliais, kaskart maišyti košelę su vandeniu bei aliejais, tad šį kartą testuoju jau paruoštą ghasoulo prausiklio variantą iš Lietuviško kosmetikos ženklo Auksinė saulė. Linija pristato save kaip natūralių, saugių bei efektyvių produktų kūrėją, tad bandome ir akyliau žvelgiame į sudėtį.

DSC_5022

Geriau susipažinus su pirmoje eilėje išsirikiavusiais komponentais nusiteikiame pozityviai – vaizdas saulėtas (visgi Auksinė Saulė, tiesa?). Prausiklio pagrindas ghasoulo molis – visoks koks puikus bei efektyvus valant odos nešvarumus (plačiau šiame įraše); Tikrosios levandos vanduo veikia raminančiai bei gaivinančiai. Tikrasis alavijas – pasaulyje itin vertinamas elementas, kuris odą drėkina, ramina, minkština ir gydo. Glicerinas, kaip žinia, atlieka drėkiklio funkcijas. Abrikosų branduolių aliejus – turi daug riebiųjų rūgščių, atkuria odos elastingumą, mažina uždegimus. Būtų visiškai puiku, jei nereikėtų sakyti nedidelio bet. Sudėtyje randame ir prastos reputacijos konservantą fenoksietanolį. Pastarasis tikrai dažnai užtinkamas sertifikuotuose, natūraliuose, ekologiškuose ar net organiškuose produktuose, nors šiaip jau gali veikti toksiškai. Nesidžiaugiu ir benzilo alkoholiu, kuris pažeidžia odos apsauginį lipidų barjerą ir naudojant ilgiau ardo kolageną. Kitaip sakant sudėtis gana paprasta, bet ne prasta, neskaitant minėtų suklupimų.

Pats prausiklis, turiu pasakyti, naudojasi maloniai, – gerai prausia, neerzina, palieka sudrėkintos, ne blizgios ir kas be ko švarios odos jausmą. Jokio perštėjimo, plėvelės jausmo ar raudonio pranešančio apie sudirgimą. Kitaip sakant gaunu iš esmės tokį patį efektą, kaip ir maišydama prausiklį pati, tik tiek, jog šio konsistencija – mažiau skalsi. Dėl to norint naudoti kaip kaukę (o taip daryti galima), pastą tenka tepti gana storu sluoksniu. Nors gaminys skirtas sausai odai, manau, pilnai tiktų ir normaliai ar mišriai. Manoji – mišri bei jautri, tačiau jokių bėdų nepastebėjau.

SudėtisMoroccan Lava Clay (ghasoulo molis0, Aqua (vanduo), Lavandula Angustifolia Flower Water (tikrosios levandos vanduo), Glycerin (glicerinas), Aloe Barbadensis (tikrasis alavijas), Prunus Armeniaca Kernel Oil (abrikosų branduolių aliejus), Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Squalane, Hydrolysed Silk, Tocopheryl Acetate (vitaminas C).

Verdiktas. Kiek pakoregavus sudėtį, o tiksliau kažkuo pakeitus benzilo alkoholį bei kenksmingą konservantą, gautume gerą, natūralų prausiklį. Ir nors pati tikriausiai liksiu prie naminio prausiklio varianto, produkto nenurašau, – bet kuriuo atveju geriau nei įprasti panašios paskirties produktai su tokiais aštriais valikliais kaip sodium lauryl sulfate, dar blogesniais konservantais ir kitokiais baubais.

Kaina 7.24€ už 50 ml. Įsigyti galima Auksinė saulė internetinėje parduotuvėje (čia).
DSC_5055 2

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Make Up Factory matiniai akių šešėliai
Make Up Factory matiniai akių šešėliai profesionaliam įvaizdžiui sukurti

Pamačius Make Up Factory akių šešėlių kvartetą Rocky Earth (iš Mat Eye Colors kolekcijos) pirmą kartą intuicija šnibždėjo, jog artimiausias...

Close