Make Up Factory kepti akių šešėliai (Havanna Brown 05 spalva) dvigubam efektui

written by Živilė 2015-10-07

Baked arba kaip tikriausiai turėčiau rašyti kepti vokų šešėliai įdomūs keliais aspektais. Marmurą vizualiai primenantys šešėliai suteikia skirtingą rezultatą priklausomai nuo to, koks aplikacijos būdas buvo pasirinktas. Dengiant sausai gaunamas švelnus, mažiau pigmentuotas efektas; tuo tarpu drėgna formulė suteikia kur kas ryškesnę, spalviškai žaismingesnę kokybę. Tokią savybę šešėliai siūlo dėl kiek kitokios gaminimo technologijos. Įprasti šešėliai – tėra suspausti milteliai; tuo tarpu keptų šešėlių pirminė forma yra kreminė ir savo galutinį rezultatą įgauna pakepti. Kosmetikos gamintojų teigimu toks paruošimas leidžia sukurti ilgiau išliekančią formulę ir kiek kitokią tekstūrą.

Tokio tipo produktus galite atpažinti iš ovalios formos ir spindinčio, marmurą primenančio rašto. Minėta technologija – toli gražu ne naujiena, tačiau savoje kosmetinėje tokių šešėlių turiu vos kelis. Viena vertus, jų pasirinkimas palyginus mažesnis, kita vertus ankstesnė patirtis nebuvo pati geriausia. Paprastai tokie produktai yra blizgūs ir padorų įspūdį sukelia tik naudojami sušlapinus teptuką, ką paprastai daryti pritingiu. Dėl šios priežasties, Make Up Factory Havanna Brown, kurią turiu nuo bala žino kada, buvo pamiršti ir te atleidžia makiažo dievai, padoriai neišmėginti. Ir visai be reikalo.

Make Up Factory kepti akių šešėliai 07

Make Up Factory kepti akių šešėliai 08

Havanna Brown – vienas iš tų atspalvių, kuriuos sunku nusakyti, vien dėlto, jog savyje slepia kelias spalvas – rudą, pilkšvą, violetinę. Galėčiau pašmaikštauti, jog tobula negalintiems apsispręsti, tačiau juokai juokais ši spalva tikrai tapo geru aukso viduriuku – atskirai pilka bei violetinė nors tu ką netinka, o jų derinys sujungtas su ruda – kaip tik.  Matyt todėl Havanna Brown tapo rudens mėgstamiausiu pasirinkimu akių makiažo kategorijoje, – nėra per tamsi ar per ryški, tačiau tuo pačiu įdomi, gerai atrodo ir tiesiog viena,  o violeto žiubsnelis tinka prie žalių akių.

Kaip ir pridera keptiems šešėliams, naudojant sausai išgaunama gana švelni, tačiau pakankama pigmentacija, kuri laipsniškai ryškėja tepant daugiau produkto. Dengiant su drėgnu teptuku, pasimato dar intensyvesnis efektas. Make Up Factory aprašymas skelbia, jog gaunamas perlamutrinis spindėjimas, tačiau kaip žmogus, kuris paprastai perlamutro vengia, patvirtinu, jog spindėjimas gražus, kokybiškas ir nerėžiantis akies – be metališkumo ar birių blizgučių.

Privalumai

  • Skirti naudoti sausai ir drėgnai, priklausomai nuo to ar norisi švelnesnio ar intensyvesnio efekto.
  • Kiek tai įmanoma – nebyra ir lengvai sklaidosi;
  • Su akių šešėlių pagrindu labai gerai išlieka;
  • Įdomi, žaisminga, švelnų perlamutrinį spindesį suteikianti spalva.
  • Nemažas kiekis produkto.

Trūkumai

  • Nesaugūs sudėties komponentai.

Verdiktas. Geros kokybės šešėliai ir graži, įdomi spalva su neįkyriu spindėjimu. Skirtingai negu gali pasirodyti žiūrint į pakuotę, – nėra per tamsi ir tinka dienos metui. Vienas iš tų atspalvių, kuris gerai atrodo net ir be kitų šešėlių draugijos – praverčia skubant ar nemėgstant skirti daugiau laiko makiažui.

Make Up Factory galite rasti Kosmada, Kristiana parduotuvėse.

Make Up Factory kepti akių šešėliai 10

Make Up Factory kepti akių šešėliai 02 Make Up Factory kepti akių šešėliai 04 Make Up Factory kepti akių šešėliai 05 Make Up Factory kepti akių šešėliai 06 Make Up Factory kepti akių šešėliai 01

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

LINA 2015-10-07 - 20:13

As kaip tik siandien nuspirkau sitos firmos akiu seseliu baze, kuri padengus voka atrodo kaip balti seseliai, neastidziaugiu, pries tai turejau paprasta baze irgi ziauriai gera. Reiks dar butinai sugrysti prie stendo. Nes produktai stebina kokybe

Reply
Živilė 2015-10-07 - 20:19

Sveika, Lina. Tikriausiai turiu tą patį šešėlių pagrindą. Įspūdžiai tokie pat labai geri, tad sutinku dėl kokybės 🙂 Bent jau tų gaminių,kuriuos mėginusi ir aprašiusi.

Reply
Aurelia 2015-10-15 - 21:03

Šešėlių spalva labai gerai atrodo!

http://www.aurra.lt

Reply

Komentarai

Read previous post:
Jaunos odos priežiūra su Careline: veido šveitiklio iš Izraelio apžvalga

Naudojantys veido šveitiklius žino tą malonų švaros ir gaivumo jausmą, kurį palieka tokia procedūra. Šveitikliai šalina odos nešvarumus ir negyvas...

Close