Sigma Essential Kit – Mr Bunny makiažo teptukai arba treji metai draugystės

written by Živilė 2015-10-15

Makiažo teptukų rinkinys iš Sigma Beauty į rankas pakliuvo prieš gerus tris, o gal jau ir keturis, metus. Todėl tikrai neturiu jokio garbingo pasiteisinimo, kodėl apžvalga dalinuosi tik dabar. Naudojamas rinkinys buvo beveik kiekvieną mielą ir nemielą dieną, plautas maždaug kas savaitę, taigi mažiausiai 156 kartus! Ir per visą šį laikotarpį nepastebėjau nei vieno krintančio plauko. Sunku pasakyti ar pakliuvo itin kokybiška partija ar pavyko teisingai prižiūrėti ir plauti, tačiau faktas lieka faktu. Vieninteliai pokyčiai – apsitrynę užrašai ir gal kiek pakitusi forma, nors tą ir sunku įvertinti. Beje, nuotraukose gražuoliai kiek susivėlę, nes šviežiai išplauti ir ne iki galo išdžiuvę, tačiau labai norėjo pozuoti švarūs, tad Jūs jau atleiskite.

Kalbant apie kokybę, neturiu nė menkiausio priekaišto – šereliai nėra natūralūs (dėl ko džiaugiuosi ir aš, ir gyvūnai), nesugeria pernelyg daug produkto, gerai atsiplauna ir nėra per švelnūs, nei per šiurkštūs. Visi teptukai rado savo paskirtį, o labiausiai mylimais ir visiškai nepakeičiamais tituluočiau – E40 (šešėlių sklaidymui), E65 (pavedimui ir antakiams) bei F50 (skystai, sausai pudra ir ne tik).

Sigma Beauty makiazo teptukai

Essential rinkinį sudaro gražus, patogus ir tvirtas dėklas bei 12 šepetėlių beveik kiekvienam gyvenimo atvejui. Žinoma, jeigu makiažas – pragyvenimo šaltinis arba rimtas hobis norėsis įsigyti ir papildomus teptukus arba pilną kolekciją, tačiau paprastam mirtingajam turėtų užtekti ir tiek. Asmeniškai stinga tik Kabuki mineraliniam makiažo pagrindui.

Sigma E05 – geliniam arba skystam pavedimui. Teptuką sėkmingai pamečiau, tad nuotraukose nėra, tačiau kol naudojau, neturėjau jokių priekaištų.
Sigma E30 pieštuko formos teptukas – skirtas šešėlių ties apatine ir viršutine akių linija sklaidymui bei dedant spalvą į akių kampučius. Retkarčiais naudoju smulkmeniškam maskuoklio ir lūpų dažų dengimui.
Sigma E40 kūgio formos teptukas spalvos sklaidymui voko linkyje. Jeigu galėčiau pasilikti tik vieną teptuką akims, rinkčiausi šį.
Sigma E55 šepetėlis šešėlių dengimui. Labai gerai, jei reikia užkrauti daugiau produkto. Tinka ir sausai ir kreminei formulei.
Sigma E60 didelis šepetėlis viso voko dengimui.
Sigma E65 kampu kirstas teptukas pavedimams bei antakiams.
Sigma E70 kampu kirstas teptukas akių šešėlių sklaidymui.
Sigma F30 didelis šepetėlis sausai pudrai. Pravartus kai reikia padengti visą veidą.
Sigma F40 teptukas kontūravimui, skaistalams, iliuminatoriui.
Sigma F50 dvigubo pluošto teptukas. Naudoju skystai pudrai, sausai pudrai, mineralinei pudrai, skaistalams, bronzatui. Kitaip sakant, beveik viskam.
Sigma F60 teptukas kreminiam pagrinduiPagal paskirtį naujamas retai, mat tam tikslui labiau patinka F50 bei BeautyBlender, tačiau didelių priekaištų neturiu.
Sigma F70 šepetėlis maskuokliui.

Verdiktas. Bene geriausia makiažo investicija, ypatingai atsižvelgiant į tarnavimo laiką.

Kur įsigyti? Anuomet rinkinį teko užsisakinėti iš originalios parduotuvės, tačiau dabar siunčia TopbeautyFeelunique ir Lookfantastic.

Sigma Beauty makiazo teptukai 2

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Egle-Makeup Demon 2016-01-06 - 09:04

Sigma teptukai ir mano planuose 🙂 nors turiu begalę kitų firmų, reikės kokius kelis išmėginti ir Sigmos 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Belaukiant dviejų metų gimtadienio arba kodėl rašau ir apie prastą kosmetiką?

Kaip reikiant įsibėgėjus rudeniui aplankė suvokimas, jog dar mėnuo ir minėsiu tinklaraščio dviejų metų gyvenimą. Atrodo, tiesą sakant, daugiau, net...

Close