Natūralus, plaukus stiprinantis rozmarinų šampūnas iš Kvapų Namai

written by Živilė 2015-10-19

Kvapu Namai - svelnus rozmarinu sampunas

Pastarąjį laikotarpį galėčiau skelbti plaukų aukso amžiumi – nepaisant to, jog ėmė kiek labiau nei įprasta veltis, niekuo kitu skųstis negaliu. Plaukai  atrodo sveikai, nesiriebaluoja taip labai kaip seniau ir net plaukų galiukai nesišakoja. Norisi tik šiek tiek daugiau apimties, ką bandau spręsti Andalou bei Acure Organics produktų pagalba, apie kuriuos papasakosiu geriau ištestavusi.  Visas šis džiaugsmas visai nestebina ir labai gerai paaiškinamas – jau kuris laikas naudoju vien natūralius šampūnus, tokius, kurių sudėtyje net su padidinamu stiklu nerasi sausinančių ir alinančių ingredientų, tokių kaip sodium lauryl sulfate (SLS) ar sodium laureth sulfate (SLES).

Vienas iš tokių tikusių ir patikusių gaminių – švelnus rozmarinų šampūnas iš Kvapų Namai. Plaukų priežiūros produkto sudėtis – švelni, apgalvota ir naudinga. Pirmuoju smuiku groja ne koks paprastas vanduo, o rozmarinų hidrolatas. Nors asmeniškai, rozmarinas, visų pirma, asociacijų grandine neša prie akimirkos, kai skaniai kirtau J. Oliver bulves su šia prieskonine žole (receptas). Šiuo atveju svarbiau ne aromatas, o faktas, jog rozmarinų hidrolatas yra itin vertingas plaukų priežiūroje – stabdo plaukų slinkimą ir pleiskanų susidarymą. Matyt dėl to rozmariną natūralių šampūnų sudėtyje užtinku tikrai ne pirmą kartą – seniau turėti John Masters Organics bei Aveda šampūnai kelia vien teigimus prisiminimus, o tai jau savaime iškelia lūkesčius keliom kartelėm į viršų. Kitas komponentas – moringų sėklų ekstraktas kondicionuoja, suteikia glotnumo bei žvilgesio. Augalinis glicerinas – praverčia turint lūžinėjančius plaukus. Sausmedžių žiedų ekstraktas veikia antibakteriškai. Taip pat naudojamas vitaminas E, kuris remontuoja folikulams padarytą žalą ir tokių būdu skatina augimą. Žinoma, čia nėra ir jokių sintetinių, nervų sistemai kenkiančių kvapiklių – tik natūralūs, eteriniai aliejai.

Viena kas gali užkliūti šampūno naudotojui, tai skystoka konsistencija. Gamintojai įspėja, jog šampūnas mažiau putos (ir tikrai beveik neputoja), mat nėra kenksmingų ingredientų, kurie tą putojimą sukelia. Praradimas jaučiasi, tačiau vardan to gero susitaikyti įmanoma. O susitaikius belieka išmokti trinkti tik plaukų šaknis (kitaip gali prireikti labai didelio šampūno kiekio), ko iš esmės ir pakanka. Verta įspėti, jog tokio šampūno naudojimo pradžioje galite negauti trokštamo rezultato. Šiame gaminyje nėra silikonų, kurių “laukia” plaukai jei iki tol naudoti šampūnai buvo tų silikonų pilni. Silikonas ant plaukų uždeda plona plėvelę, dėl kurio plaukai ima atrodyti blizgantys, švelnūs, mažiau suskilinėję. Deja, tai tėra vizualinis pokytis, – sveikesni tuo to gaurai toli gražu netampa. Be viso ko silikonai pridirba viskių blogybių, pavyzdžiui sukelia alergines reakcijas,  tačiau tai jau visai kita tema.

Privalumai

  • Vertinga sudėtis, kuri nedirgins galvos odos; turėtų stiprinti šaknis, mažinti skilinėjimą, slinkimą bei pleiskanojimą.
  • Nėra kenksmingų, agresyviai veikiančių ploviklių SLS bei SLES ar alkoholio.
  • Nėra sintetinių konservantų ar dažiklių, tik natūralūs eteriniai aliejai.
  • Gerai išplauka plaukus, paikdamas juos švarius ir purius.

Trūkumai

  • Kadangi šampūnas neputoja, tenka išmokti jį naudoti taupiai. Ypatingai, jei turite ilgus plaukus ir knietį šampūną tepti per visą plaukų ilgį, ne tik šaknis.

Verdiktas. Nors pati šampūno tikriausiai nekartosiu vien dėl to, jog sergu chronišku netaupumu, dėl ko tok skystą produktą sunaudojau greičiau nei norėjau, produktą taupesniems rekomenduočiau, dėl geros sudėties ir rezultato, kurį dovanoja plaukams.

Įsigyti galima Kvapų namai parduotuvėse.  Kaina už 200 ml 9,27 €.

Sudėtis: rozmarinų hidrolatas, nejoniniai ir amfoteriniai putokliai iš kokosų ir cukraus ruošinių, išgrynintas vanduo, moringų sėklų ekstraktas, augalinis glicerinas, glikogenas iš jūros dumblių, nerafinuotas alyvuogių aliejus, manitolis, gliutaminė rūgštis, koralmedžių žievės ekstraktas, sausmedžių žiedų ekstraktas , vitaminas E, citrinų rūgštis, kvapiklis iš natūralių eterinių aliejų.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Sigma Essential Kit – Mr Bunny makiažo teptukai arba treji metai draugystės

Makiažo teptukų rinkinys iš Sigma Beauty į rankas pakliuvo prieš gerus tris, o gal jau ir keturis, metus. Todėl tikrai neturiu jokio...

Close