New In 2015 rugsėjis – spalis: La Mav, Bellapierre, Acure organics ir Andalou naturals

written by Živilė 2015-10-20

Geltonai ir raudonai nuspalvinti lapai, atvėsęs, bet vis dar malonus oras ir sustiprėjusi motyvacijai imtis kiekvienos veiklos, pamirštant valandų skaičių paroje. Rudenį, kažkaip giliau kvėpuoju, aplinkui dažniau skamba muzika, labiau norisi skaityti, žiūrėti, domėtis, veikti. Atrodo, labiau myliu net Vilnių (tokį gyvą!). Fantastiškas laikas, kai vis dar prisimeni vasaros džiaugsmus ir jau lauki žiemos švenčių, o tuo pačiu tiek daug visko čia ir dabar. Net ir tokioje paprastoje srityje kaip kosmetika, daugiau malonių atradimų. Ir ta proga, jog visą amžių nedariau įrašo apie tai, kokie nauji gaminiai apsigyveno namuose – dalinuosi produktais, kurie pastaruoju metu pradžiugino labiausiai. Apžvalgos artimiausioje ateityje, o kol kas – labai trumpai:

Australiškas, ekologiškos kosmetikos ženklas La Mav asocijuojasi su nepriekaištinga sudėtimi ir kokybe apskritai. Kol kas nei vienas tinklaraštyje apžvelgtas produktas (čia, čia ir čia) negavo prastesnio įvertinimo nei tobula, kas šiaip jau labai neįprasta mano kabinėtis mėgstančiai prigimčiai. Apie linijos mineralinę pudrą teko girdėti ne ką prastesnių atsiliepimų, todėl lūkesčių kartelė, galite įsivaizduoti, nėra žema.

CBA_6677 CBA_6684

Topbeauty atkeliavę mineralinės kosmetikos Bellapierre atradimai – gerai maskuojantis  BB kremas ir itin rudeniškas skaistalų atspalvis Desert Rose. Kadangi kažkada Bellapiere jau nustebino šių lūpų dažų kokybenekantrauju pasidalinti mintimis ir apie naujus gaminius.

Bellápierre mineraline kosmetika 8 Bellápierre mineraline kosmetika 9

Mėnesio bėgyje pagaliau pasiekė ir muitinėje užstrigęs siuntinys iš iherb (visa laime, jokių mokesčių!), kur laukė Andalou Naturals apimties suteikiantis purškiklisAcure Organics šampūnas bei kondicionierius su pipirmėčių eteriniu aliejumi ir citrusu kvepiantis Acure Organics skaistinantis šveitiklis.

Acure Organics sampunas ir kondicionieriusAndalou-Naturals-plaukams-2Acure-Organics-sveitiklis

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Natūralus, plaukus stiprinantis rozmarinų šampūnas iš Kvapų Namai

Pastarąjį laikotarpį galėčiau skelbti plaukų aukso amžiumi - nepaisant to, jog ėmė kiek labiau nei įprasta veltis, niekuo kitu skųstis...

Close