Make Up Factory “Light Coffee” skaistalai , o gal turėčiau sakyti kontūravimo pudra?

written by Živilė 2015-10-25

Vartydama rankoje Make Up Factory “Mat Blusher” atspalvį  Light Coffee pradžioje vis neapsisprendžiau ar turėčiau rašyti apie skaistalus, bronzinančią ar kontūravimui skirta pudrą. Vardas sufleravo pirmą variantą, tačiau spalva ir rezultatas – visai ką kitą. Pagaliau prisiruošusi perskaityti produkto aprašymą (geriau vėliau, nei niekada, tiesa?) atradau, jog Make Up Factory, atspalvį Light Coffee  rekomenduoja naudoti kontūrui. Vis dar lieka klausimas, kodėl produktas klaidinančiai vadinamas”Mat Blusher”, tačiau tarkime visai nesvarbu, kaip pavadinsime, – nesugadinsime, jei pats produktas kokybiškas.

Make Up Factory Mat Blusher 03

Make Up Factory Mat Blusher 04

Pastaruoju metu dalinausi keliomis Make Up Factory kosmetikos apžvalgomis ir apibendrindama linksiu, jog produktai atlieka ką žadą. Pradedant nuo įpakavimų, baigiant spalviniu, formulėm ir kokybe apskritai. Viena kas šlubuoja, tai sudėtis, todėl veido ar kūno priežiūros priemonių, jei kada tokias kurs, iš šios linijos turėti nenorėčiau. Apskritai susidaro įspūdis, jog tai kosmetika stovinti kažkur tarp visažistų ir moterų, kurioms rūpi profesionalus įvaizdis. Todėl, kasdienai (ypač turint problematiškesnę odą) rinkčiausi kitas priemones, Make Up Factory (ir kitą profesionalesnę kosmetiką) pasiliekant progoms.

Light Coffee – visiškai matinis, ilgai išliekantis, neutralaus atspalvio produktas. Kaip ir pridera modeliavimo priemonei, jokio oranžinio tono ar blizgučių. Viena į ką atkreipčiau dėmesį, – vidutinio stiprumo pigmentaciją su kuria reikia nepersistengti. Apskritai naudojant tokius gaminius geriau mažiau bet geriau – tinkamas teptukas ir lengva ranka būtini. Labai norint pakritikuoti sakyčiau, jog pudra šiek tiek biri, nors nepatogumų tai ir nesudaro.

Privalumai

  • Šviesios odos kontūravimui tinkama spalva – pakankamai šviesi, ne per oranžinė, ruda, pilka. Dėl to suteikiamas rezultatas atrodo natūraliai ir tikroviškai imituoja veido šešėlį.
  • Matinė formulė be blizgučių, spindesio.
  • Gerai sklaidosi.
  • Ilgai išlieka.
  • Nėra kvapiklių.

Trūkumai

  • Sudėtyje – gausu nesaugių ingredientų.

Sudėtis: TalcAluminum Starch Octenylsuccinate (pasitaiko pavojingų priemaišų),  Cetearyl Isononanoa Triticum Vulgare (Wheat) StarchCetyl AcetateAcetylated Lanolin Alcohol (smarkiai kemša poras, šiek tiek odą erzina),  Methylparaben (neigiamai veikia endokrininę sistemą),  Propylparaben (toksiškas, kenkia endokrininei sistemai). Sudėtyje gali būti: CI 12085 CI 15850 Red 7 Lake / CI 15850 CI 77491CI 77492CI 77499, CI 77499, CI 77742.

Verdiktas. Nors priemonė gerai atlieka savo funkciją, gražiai atrodo ant veido, yra tinkamos spalvos šviesiaodėms, dėl sudėties kasdieniam naudojimui rinkčiausi kitokį variantą. Kadangi kontūravimo pudros greitai nesibaigia ir būna naudojamos ilgai ir (ne)nuobodžiai, logiškiau atrodo investuoti į sveikesnį variantą, tarkim mineralines priemones (bareMinerals ar EverydayMinerals). Beje, dažnai kontūravimo pudros sumaišomos su bronzinančiomis pudromis. Pastarosios skirtos sukurti kiek šiltesnės, sveikai įrudusios odos efektą, o ne imituoti natūralius šešėlius. Bronzinių pudrų pavyzdžiai būtų La MavInika, LilyLolo ar UogaUoga priemonės, mat turi ne neutralų, kur kas šiltesnį, įdegį imituojantį toną.

Make Up Factory priemones įsigyti galima Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.
Make Up Factory Mat Blusher 01 Make Up Factory Mat Blusher 02

Įraše minėti produktai

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Acure Organics skaistinantis veido šveitiklis su argano kamieninėmis ląstelėmis ir aliųjų dumblių ekstraktu

Tiesą sakant šį Acure Organics produktą užtikau gana juokingai - ieškodama natūralaus šveitiklio, atkreipiau dėmesį į gelsvai žalią pakuotės spalvą,...

Close