Uoga Uoga šampūnas “Bruknių kaspinas” su rozmarinais riebiems plaukams

written by Živilė 2015-11-05

Su Uoga Uoga tikiu supažindinti nereikia, vargu bau ar egzistuoja lietuvis, kuris nėra matęs šio natūralios kosmetikos ženklo. Pati Uoga Uoga esu pamėgusi, turiu net kelis nuolatos kartojamus produktus tarp kurių pretendavo įsitaisyti ir šampūnas riebiems plaukams žaviu pavadinimu “Bruknių kaspinas”. Teisybės dėlei, apie linijos priemones plaukams esu girdėjusi pačių įvairiausių atsiliepimų ir tikrai ne visi jie buvo geri, tačiau tie patys batai visiem tikti negali, tiesa?

Į akis “Bruknių kaspinas” krito, visų pirma, dėl pavadinime minimo rozmarino. Pastebiu tendenciją, jog mėgstamų šampūnų sudėtyse vis randu rozmarinų ekstraktą, hidrolatą ar eterinį aliejų. Papildomą susidomėjimą sukėlė ir faktas, jog panašios sudėties Uoga Uoga šampūną “Čempiono (vėlgi, su rozmarinu) teigiamai įvertino draugas (žr. čia). Kitas vertinimo kriterijus, kurį visada visada visada patikrinu yra naudojami valikliai. Šampūnų apžvalgose paprastai akcentuoju, kaip labai plaukų būklei padeda tokių šiurkščių, sausinančių valiklių kaip Sodium Laureth Sulfate bei Sodium Lauryl Sulfate atsisakymas, tad čia tiesiog patvirtinu, jog “Bruknių kaspinas” sudėtyje naudojami plovikliai yra augalinės kilmės, švelnūs ir saugūs.

Be rozmarinų ekstrakto, naudojami ir kiti naudingi komponentai, kurie tiks ne tik riebiems, bet ir slinkti linkusiems plaukams. Rozmarinų, kaštonų, jonažolių, varnalėtų šaknų ekstraktai pluša ties vieno tikslo – stiprina plaukus, skatina jų augimą ir stabdo slinkimą. Baltasis molis taipogi stimuliuoja plaukų augimą, stabdo pleiskanų atsiradimą.  Pradėjusi skaityti apie sudėties elementus tiesą sakant net pamąsčiau, jog Uoga Uoga produkto aprašyme slinkimo stabdymą galėtų akcentuoti stipriau, mat tam šampūnas atrodo tinkamas.

Ir visgi, gera pradžia ne visada garantuoja rezultatą. Kad ir kaip būtų liūdna, bendrą vaizdą kaip reikiant gadina nemažas kiekis alkoholio (tai 9 ingredientas eilėje). Pastarasis ilgainiui dirgina skalpą ir sausina plaukus, o tai nėra gerai net ir turint ypatingai riebius plaukus.

uoga-uoga-naturalus-sampunas-riebiems-plaukams-brukniu-kaspinas-2

uoga-uoga-naturalus-sampunas-riebiems-plaukams-brukniu-kaspinas-3

Privalumai

  • Gerai išplauna plaukus, jų nenusveria;
  • Naudingi ingredientai, kurie stiprina plaukus ir stabdo slinkimą, tai bruknių uogų, jonažolių, kaštonų, rozmarinų, varnalėšų šaknų ekstraktai.
  • Naudojami švelnūs plovikliai (jokių SLS ar SLES).
  • Vietoje dirbtinių kvapiklių – natūralūs eteriniai aliejai. Aromatas nėra stiprus ir primena mėtas, matyt todėl jog naudojamas pipirmėčių ekstraktas.

Trūkumai

  • Alkoholis, kurio panašu įdėta ne taip ir mažai, ilgainiui dirgina jautrią skalpo odą ir sausina plaukus, o tai nėra gerai net ir riebių plaukų savininkams.
  • Šampūnas gali netikti turintiems jautrią skalpo odą – net ir natūralūs, augalinės kilmės komponentai gali alergizuoti.
  • Galėtų būti skalsenis.

Verdiktas. Pasvėrusi šampūno privalumus ir trūkumus, kasdienai jo nenaudoju ir kartoti neketinu. Nors turi gerų ingredientų, prieinamą kainą ir patinka plika akimi matomas rezultatas viliuosi, jog ateityje Uoga Uoga patobulins sudėtį ir išims alkoholį.

Įsigyti galima Uoga Uoga salelėse arba assorti.lt (čia). Kaina: 5.50 

Sudėtis: Aqua (vanduo), Sodium Cocoamphoacetate, Cocoamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Coco Glucoside, Glyceryl OleateVegetable Glycerin (augalinis glicerinas), Alcohol (alkoholis), Kaolin (baltasis molis), Vaccinium Vitis Idaea Fruit Extract (bruknių uogų ekstraktas), Hypericum Perforatum Extract (jonažolių ekstraktas), Aesculus Hippocastanum Seed Extract (kaštonų ekstraktas), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarinų ekstraktas), Mentha Piperita Leaf Extract (pipirmėčių ekstraktas), Arctium Lappa Root Extract (varnalėšų šaknų ekstraktas), Xanthan Gum (ksantano guma), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Aroma (eterinių aliejų mišinys), Geraniol*, Limonene* *įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Sincero Salon nagų lakai iš Effect Sugar ir Effect Matt kolekcijų – verti dėmesio ar tik dar vienas nesusipratimas?

Sincero Salon nagų lakai nėra tie, kuriuos puolu apžiūrinėti įžengusi į parduotuvę. Kažkada jau rašiau apie originalią formulę nuvylusia itin prasta...

Close