Uoga Uoga šviežia veido kaukė “Purvinoji undinėlė” – siaubingas kvapas ir puikus poveikis

written by Živilė 2015-11-08

Uoga Uoga šviežios kaukės apžvalgą norisi pradėti komplimentu kūrėjų originalumui bei taiklumui – geresnį pavadinimą už “Purvinoji undinėlė” vargu ar buvo galima rasti. Juk ryte užsimanius pasilepinti grožio procedūrų privalumais, taip viskas iš šono ir atrodo – išnyri iš vonios kaip koks keistas jūrų gyvis (gražiai jį pavadinkime undinėle) su į visas puses išsidraikiusiais plaukais, užsitepi dumbliais atsiduodančią kaukę ir keliauji gąsdinti namų gyventojų.  Tiek išvaizda, tiek aromatu. Kalbant apie pastarąjį tikrai įspėju, jog turint jautrią uoslę, geriau paieškoti kito gaminio. Tačiau jei rūpi poveikis, – valomoji ir maitinamoji kaukė “Purvinoji undinėlė” verta gerbiamųjų dėmesio.

Kaukės pagrindas – fulerio žemė, baltasis molis, simondsijų (jojoba) aliejus, jūros dumbliai ir medus. Fulerio žemė, jei apie tokią neteko girdėti, rekomenduojama riebios bei mišrios odos savininkams, mat švelniai šalina nešvarumus ir padeda kontroliuoti riebalų gamybą. Žemė tinkama kovojant su spuogais bei randais, teigiama, jog skatina gijimą ir kitaip gerina odos būklę. Daugumai gerai žinomas bei dažniau nei dažnai kosmetikoje sutinkamas baltasis molis slopina odos uždegimus,  stimuliuoja kraujo apytaką ir dėl švelnaus poveikio yra tinkamas bene visiems odos tipams. Jojoba aliejus puikus, nes vėlgi, tinka tiek sausai, tiek jautriai, tiek problematinei odai; tinka esant aknei, egzemai, pleiskanojimui. Medus padeda kovoti su mikrobais, odą minkština ir drėkina. Na o jūros dumbliai suteikia tik siaubingą kvapą. Žinoma juokauju, jūros dumbliai gal ir nėra stebuklingas ingredientas kaip kartais teigiama, tačiau siūlo įvairių mineralų, vitaminų, padeda kontroliuoti sebumą, vėlgi tinka kovojant su akne.

Uoga Uoga sviezia kauke Purvinoji Undinėlė

Privalumai

  • Jokio odos sausumo, kuris kartais užgriūna po molio kaukių.
  • Suteikiamas rezultatas atitinka ant pakuotės užrašytus pažadus – oda atrodo švaresnė ir minkštesnė.
  • Saugi bei vertinga sudėtis.
  • Kadangi savo gyvenimą kaukė leidžia šaldytuve, užtepta ant veido jaučiamas labai malonus, gaivinantis vėsumas.

Trūkumai

  • Tai nėra tikras trūkumas, greičiau paminėjo vertas faktas – visos šviežios kaukės turi trumpą galiojimą laiką, todėl ir sunaudoti ją reikia netempiant gumos. Pati tokias priemones apgyvendinu šaldytuve ir “suvalgau” per dvi savaites.
  • Ne itin malonus kvapas.

Sudėtis: Fulerio žemė (Fuller’s Earth), baltasis molis (Kaolin), distiliuotas vanduo (Aqua), simondsijų aliejus (Simmondsia Chinensis Oil), jūros dumbliai (Laminaria Digitata), medus (Honey), augalinis glicerinas (Vegetable Glycerin), greipfruto sėklų ekstraktas (Citrus Grandis Seed Extract), eterinių aliejų mišinys (limonene, citral), vitaminas E (tocopherol)

Verdiktas. Tai antroji šviežia kaukė iš Uoga Uoga, kurią bandau – jau nekart minėjau, jog linijos kaukę “Mėlynių šventė” mėgstu ir dažnai kartoju (jos apžvalgą rasite čia). Pastarosios “Purvinoji undinėlė” iki galo neprilygo, kaukė su mėlynėmis turi malonesnę konsistenciją ir švelnesnį kvapą, tačiau tai, jog neprilygo, nereiškia, jog nuvylė. Toli gražu, mat gaminys tiko, patiko ir bus kartojamas. Rekomenduočiau turintiems riebią, mišrią, problematinę odą.

Įsigyti galima tik Uoga Uoga salelėse, internetinėje parduotuvėje šviežių kaukių nebūna.
Uoga Uoga Purvinoji Undinėlė sviezia kauke

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

3 komentarai

Susiję įrašai

3 komentarai

Egle-Makeup Demon 2015-11-08 - 17:03

Taiklus pavadinimas:) Pats produktas taip pat atrodo neblogai.

Reply
Živilė 2015-11-08 - 18:20

Ir visgi – kuri geriau valo? Mėlynių šventė ar ši?

Reply
Živilė 2015-11-08 - 20:08

Sunku įvertinti, sakyčiau abi valo daugiau mažiau vienodai – tiek sprendžiant iš asmeninio įspūdžio, tiek žiūrint į sudėtį.

Kaukėje Purvinoji undinėlė “valymo darbus” atlieka fulerio žemė ir baltasis molis, kaukėje Mėlynių šventė – žaliasis molis ir baltasis molis. Žaliasis molis absorbuoja riebalus, šalina toksinus ir kitaip valo odą. Fulerio žemė taip pat valo nešvarumus ir balansuoti riebios odos pusiausvyrą. Skiriasi sudėtyje esantys aliejai (viename jojobos, kitame migdolų), bet jie skirti drėkinimui, maitinimui.

Jei kankina aknė, taipogi, tiks abi kaukės. Kaukėje Purvinoji undinėlė įdėta jūrios dumblių ir medaus – abu ingredientai rekomenduojami turint šią problemą. Kaukėje Mėlynių šventė įdėta mėlynių, kurios taipogi tinka rūpinantis išberta oda.

Likusi sudėtis vienoda.

Geriausia, matyt, išmėginti abi ir žiūrėti ar kuri patinka odai labiau.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Uoga Uoga šampūnas “Bruknių kaspinas” su rozmarinais riebiems plaukams

Su Uoga Uoga tikiu supažindinti nereikia, vargu bau ar egzistuoja lietuvis, kuris nėra matęs šio natūralios kosmetikos ženklo. Pati Uoga...

Close