Kalėdinių dovanų idėjos – natūralios ir sveikos kosmetikos rinkiniai draugei, vyrui, tėčiui ar mamai

written by Živilė 2015-11-25

Atpėdinant Kalėdiniam sezonui nori nenori užklumpa dovanų karštinė, visuotinė psichozė ir visos ją lydinčios būsenos – pakylėjimas, entuziazmas, pasimetimas (perkeltine ir tiesiogine prasme prekybos centruose). Vieni ruošdami dovanas įdeda begalę minčių, laiko bei šilumos. Šie gerieji žmonės jau vasarą užsivedė galimų dovanų sąrašą, savo Pinterest paskyrą užvertė originalių įpakavimų nuotraukomis, o gal net pasiryžo savom rankomis prikepti spalvotų muiliukų ar dangiškų meduolių. Kadangi pasaulyje reikia pusiausvyros, kiti lieka prie šokolado dėžutės, vyno butelio ar gretimoje maisto prekių parduotuvėje nukainoto Margaritos rinkinio – prigriebto paskubomis ir nutrinto. Ne todėl, jog nerūpi, – ne visuomet lengva rasti laiko šiuo įtemptu laikotarpiu. Tačiau net ir šiuo atveju galima sumislyti geresnę ir sveikesnę išeitį. Pamąsčius apie dovanos ankščiau nei be penkių minučių Kalėdos, įmanoma užtikti žavių ir vertų dėmesio rinkinių – dailiai supakuotų ir paruoštų pradžiuginti. Neabejoju, jog artimi vyrai labiau apsidžiaugs ekologišku rinkiniu barzdai, o draugė – nagų laku be kenksmingų ingredientų. Todėl šiame įraše dalinuosi keliais, įdomesniais atradimais, kurie gali tarnauti kaip dovanų idėjos arba būti nekaltai pakištos draugui, jei baiminatės, jog mielasis ir vėl padovanos reikmenų žūklei.

Natūralią kosmetiką mylinčiai merginai arba makiažu domėtis pradedančiai dukrai puikia dovana galėtų tapti mineralinės kosmetikos rinkiniai. Jie džiugina dekoratyvinėmis savybėmis ir tuo pačiu garantuoja draugišką sveikatai sudėtį. LilyLolo – britų mineralinė kosmetika šiemet išleido estetiškai įpakuotus rinkinius su linijos šešėliais bei lūpų dažais.

 

Tikriausiai sutiksite, jog didelė dalis vyrų mėgsta kokybiškas ir svarbiausia praktiškas dovanas. Šiuos kriterijus tikrai atitinka rinkiniai plaukams, ūsams ir barzdai. Ypatingai, jei mylimas tėtis, senelis ar vyras puoselėja išvaizdą bei svarsto stotį į garbingą barzdų klubą.

 

 

Staigmenas dievinančiai merginai –  LoveLula grožio dėžučių prenumerata. Turint tokią prenumeratą kas mėnesį atkeliaus kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių pilna dėžutė. Iki tol, kol siuntinys nepapuls į rankas nebus aišku kas joje įdėta, todėl staigmenos džiaugsmas garantuotas. Iš kitų grožio dėžučių LoveLula išsiskiria tuo, jog siūlo tarptautinę siuntą, o jų dėžutėse atkeliauja vien natūralios, ekologiškos ar organiškos prekės.

 

Draugui veganui ar ekologija besidominčiam bičiuliui galima išrinkti vieną iš žavių, organiškos kosmetikos Green People rinkinių. Linijos įkūrėja Charlotte Vøhtz kuria draugišką aplinkai kosmetiką kenčiantiems nuo alergijų bei egzemos. Green People produktai gaminami be šiurkščių sintetinių komponentų, alkoholio ar ant gyvūnų testuotų ingredientų. Linija sertifikuota The Soil Association, Organic Food Federation ir EcoCert;  be to, net 10 proc. pelno skiria labdarai.

Green & Spring – dar viena natūrali, gamtos apsauga besirūpinanti linija iš UK. Paukščiukais papuoštos, perdirbamos pakuotės ir produktų sudėtys be sintetinių dažiklių, kvapiklių ar šiurkščių ploviklių.

Vyresnė draugė, teta ar mama turėtų įvertinti rinkinius iš Naujosios Zelandijos linijos Trilogy. Linijos moto – paprastumas, grynumas ir gyvybingumas. Jos produktai sertifikuoti NATRUE standard, o pagrindinis daugumos gaminių komponentas ir pasididžiavimas – erškėtrožių aliejus. Šis lengvas, greitai susigeriantis aliejus, padeda mažinant randus, raukšleles ir pigmentacijas.

Mėgstantiems paprastumą, galima išrinkti daugumai gerai žinomus, labai įperkamus rinkinius iš natūralios kosmetikos linijos Burt’s Bees. Įkurta net 1984, pradžioje linija pardavinėjo žvakes (naudodama Burt’s medaus verslo vašką), tačiau netrukus pradėjo prekiauti garsiaisiais balzamais, o dabar siūlo visai ne menką veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą.

this works rinkiniai miegui – mamai ar močiutei, kurios kaip ir kasmet nusivaro nuo kojų ruošdamos 12 * n patiekalų Kūčioms, dar tiek pat Kalėdoms ir labai nusipelnė ramaus poilsio.

Alergiškiems ir jautriems artimiesiems ieškokite kosmetikos, turinčios minimalias sudėtis. Balm Balm – organiška kūno bei veido priežiūros linija iš UK, kurios gaminių sudėtys paprastos, bet ne prastos ir svarbiausia be nereikalingų užpildų.

Mėgstantiems vonios malonumus – JOIK triufeliai voniai. Žvakės, muilai ir vonios burbulai tikriausiai vienos dažnesnių Kalėdinių dovanų ir tikrai ne veltui. Ieškant kažko originalesnio galima dovanoti šokoladą primenančius triufelius voniai. Tik nepamirškite įspėti, jog triufelių nereikėtų ragauti!

Dovanojant makiažo įrankius sunku prašauti pro šalį, – tai lyg batų atitikmuo kosmetikos pasaulyje. Ir visai nesvarbu ar mergina tik pradeda domėtis makiažu ar jau turi ne vieną šepetėlių bei kempinėlių rinkinį. Galimi pasirinkimai – šventiniai rinkiniai iš EcoTools bei bareMinerals ar Beauty Blender.

Apie žmogų pagal nagus sprendžiančiai draugei – Zoya nagų lakai. Zoya dėmesio verta visų pirma dėl atsakingo požiūrio į savo gaminių sudėtį. Kenksmingi chemikalai ir toksinai – gana rimta ir dažnai pro pirštus pražiūrima problema nagų lakų industrijoje. Taigi kodėl neišrinkus kažko, kas tikrai negrasins sveikatai?

Įdomi knyga – gera dovana visomis progomis, žinoma, darant prielaidą, jog ji atitiks žmogaus skonį. Jei turite draugę pametusią galvą dėl makiažo, vargu, ar rasite kažką puikiau už šiais metais išleistą Lisa Eldridge knygą Face Paint: The Story of Makeup. Tai nėra eilinė how-to knyga, o itin išsami, gausiai iliustruota kosmetikos istorija sukurta žavios vizažistės Lisa Eldridge su kuria geriau susipažinti galite jos YouTube kanale čia.

 

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

7 komentarai

Susiję įrašai

7 komentarai

Pamaiva 2015-11-25 - 18:35

Nu koks fainas pasakojimas apie dovanų idėjas. Labai naudinga informacija apie kompanijas, kurios yra draugiškos aplinkai ir gamina natūralius produktus. Ačiū labai 🙂

Reply
Kosmetikos užrašai 2015-11-30 - 12:01

Džiaugiuosi, jog patiko :)) Ačiū už šiltą komentarą

Reply
Bite Boo 2015-11-26 - 12:31

Koks nuostabus popietės skaitinys ir akių paganymas šis straipsnis 🙂 ačiū už tiek idėjų beprasidedančioje karštinėje 🙂
http://biteboo.blogspot.dk/2015/11/forever-young.html

Reply
Kosmetikos užrašai 2015-11-30 - 12:02

Dėkui labai, malonu girdėti 🙂

Reply
karolina 2016-11-18 - 16:20

Labai patiko dovanų idėja su kosmetikos dėžute staigmena, kurią gauni kas mėnesį. Tai tikrai puiki dovana merginai. O ar tokie siuntiniai i anglija irgi siunčiami? Nes norėčiau padaryti tokią dovaną draugei.

Reply
Živilė 2016-11-19 - 21:04

Karolina, Lovelula ir yra anglų dėžutė, tad ji ne tik siunčiama, bet ir pigesnė UK 🙂

Reply
Aistė 2017-03-17 - 11:30

Kokie faini siuntinukai! Puiki dovana draugei, mamai, sesei ar sau! 🙂 Per kiek laiko atsiunčiami į Lietuvą?

Reply

Komentarai

Read previous post:
Sveikai atrodanti oda su Derma Renew BB veido kremu iš mineralinės kosmetikos linijos Bellapierre

Bellapierre vardas, jei tik girdėtas, tikriausiai asocijuojasi su biria mineraline pudra. Nenuostabu, nes būtent gaminiai su mineralais yra tai ką...

Close