FreshDeli energetinė žvakė mokymuisi, proto energijai ir koncentracijai aktyvuoti

written by Živilė 2015-12-24

Šventinis periodas turėtų būti kupinas susikaupimo bei ramybės ir tokių gerų jausmų, kaip dėkingumas. Prisimename artimiausius žmones, praėjusių metų atradimus, nuveiktus darbus, atiduodame skolas. Trumpas dienas skaidrina mirksinčios Kalėdų lemputės – nusidriekiančios nuo namų palangių, per parduotuvių vitrinas iki miesto eglutės. Dažniau prisijaukiname norą išgerti kakavos puoduką su seniai matytu draugu, peržiūrėti vidų suvirpinantį kino filmą, įsijungti raminančios muzikos, apsilankyti spektaklyje ar parodoje.

Ir iš tiesų tai stebuklingas laikotarpis, nes visą šį gėrį kaip įmanydami deriname su tikrai ne mažesniu krūviu darbe ar studijose, būtinybe iškuopti namus, priruošti 12 (ir daugiau) patiekalų, įsigyti laisvesnių rūbų (ghm ghm..). Užtat tikiu, jog tokiomis dienomis, kai darbų sąrašas atrodo gyvena savo gyvenimą – ilgėja nė neatsiklausęs, kaip niekada svarbu sugauti nelemtą minutę už ausies ir leisti sau atsikvėpti. Giliai įkvėpti, lėtai iškvėpti ir nurimti. Įsijungti malonios muzikos, patepti riešus patinkančiu, raminančiu eteriniu aliejumi ar užsidegti aromatinę žvakę. Sunku patikėti kaip labai padeda tokie paprasti dalykai kaip buvimas su savimi, maloni melodija ir tinkamas aromatas.

Kadangi kokybiškas žvakes, neabejoju, mėgsta visi, ir tai tikrai universalus produktas siekiant sukurti jaukesnius namus, šio įrašo herojus – lietuviško gamintojo FreshDeli žvakė. Kūrėjų teigimu, žvakė skirta toms akimirkomis, kai protas pervargęs ir trūksta idėjų. Kai nepaisant pastangų, nuvilia atmintis ar sunku išlaikyti dėmesį. Be puikių pažadų padėti protui tapti guvesniu, labiausiai suviliojo citrinžolės ir eukaliptų eterinių aliejų duetas. Jeigu laimė ir gera nuotaika turėtų kvapą, manoji dvelktų citrinžole. Ir iš tiesų, tai tobulas aromatas norint sumažinti nerimą ir įpūsti pozityvumo. Visai kitoks – šaltas eukalipto kvapas nuteikia darbingai, padeda susikaupti ir nuvyti šalin nuovargį. Be šių pagrindinių, gal pavyks užčiuopti ir atskiras levandų, citrinos bei rozmarino natas. Citrinos aromatas gerina nuotaiką, levandos – didina žvalumą bei produktyvumą, o rozmarinų aromatas, sakoma, padeda atminčiai.freshdeli energetine zvake 6

freshdeli energetine zvake 3Sunku nuginčyti, jog FreshDeli žvakė sukomponuota apgalvotai. Puiku ir tai, jog gamybai naudojamas ne parafinas, o sojų vaškas. Pastarasis kur kas ilgiau iš švariau dega.  Be to, sojų vaškas leidžia geriau pasiskirstyti aromatui, todėl skleidžiamas kvapas iš tiesų jaučiamas ne tik prikišus nosį, bet ir visame kambaryje.

Privalumai

  • žvakės gamyboje naudojamas ne parafinas, o sojų pupelių vaškas;
  • maloniam aromatui sukurti dedami gerai suderinti eteriniai aliejai;
  • tinka SPA procedūroms;
  • ilgas degimo laikas;
  • labai daili pakuotė tobulai tiktų dovanai;
  • rankų darbo produktas;

Trūkumai

  • nėra;

Vidutinis žvakės degimo laikas: 60val. Kaina 17,90 € už  1 vnt. Įsigyti galima čia.

FreshDeli energetine zvake protui 03 FreshDeli energetine zvake protui 02FreshDeli energetine zvake protui

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

1 komentaras

Susiję įrašai

1 komentaras

Baltijos grožio blogas 2015-12-25 - 14:38

Labai sudomino! Ačiū už įrašą. Įrašiau į kitų metų pirkinių sąrašą. Gražių švenčių. K.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Gruodžio mėnesio Grožio dėžutė iš Grožio Draugas 2015 – viduje rastų priemonių apžvalga

Grožio dėžutės paperka paprasta, bet labai gera idėja - kas mėnesį į namus atkeliauja gražiai įpakuotas, kosmetikos pilnas siuntinys, kurio turinį...

Close