Mary Kay riboto leidimo kolekcija “City Modern” – akių šešėliai, lūpų dažai ir nagų lakas

written by Živilė 2015-12-27

Kalbant apie kosmetiką, niekada nebuvau (ir esu tikra nebūsiu) tinkliniu marketingu paremtos prekybos gerbėja. Jei kažko negaliu įsigyti internetu ar parduotuvėje, tikėtina, neįsigysiu visai. Visa tai atrodo pernelyg nenuoširdu, nors iš dalies suprantu ir tuos, kuriems patinka prieš perkant pasitarti su konsultante, išklausyti atsiliepimus ar išmėginti gyvai sudalyvavus pristatyme – kiekvienam savo. Kad ir kaip ten būtų, dėl šios priežasties, normaliai mėginusi Mary Kay produkcijos nebuvau iki tol, kol į rankas pakliuvo trys, riboto leidimo “City Modern” produktai. Du iš jų pasirodė kokybiški ir verti dėmesio, vienas švelniai tariant ne. Tad jei smalsu kas ir kaip, kviečiu skaityti apžvalgą.

Aksominiai lūpų dažai. Berry Stylish – lūpų dažų atspalvis, kurio ieškojau neįtikėtinai ilgai. Miško uogų spalvos, tamsokas, tačiau ne pernelyg ir itin atitinkantis žiemos nuotaikas. Jei seniau Kalėdos asocijuodavosi su raudona, dabar – su tokiu, uogų atspalviu.

 • Formulė maloni ir lengva;
 • Ant lūpų atrodo puikiai, – neišryškina šerpetojimų ir suteikia švelnų blizgesį;
 • Pakuotė nėra kažkuo išskirtinė, tačiau atrodo kokybiškai ir užsidaro sandariai, kas matyt svarbiausia;
 • Laikosi vidutiniškai – pakankamai ilgai, bet ne stebuklingai;

Kaina 16.50 € už 2,3 g.

Mary Kay kosmetika 14 Mary Kay kosmetika 13Mary Kay kosmetika 11

Nagų lakas Gallery Gray atspalvio nagų lakas patiko ne ką mažiau nei lūpų dažai. Dienos metu atrodo šviesiai pilkas, vakare įgauna daugiau žalsvumo. Lakas taip prilipo, jog nieko kito netepiau bent dvi savaites – neutrali spalva atrodo tvarkingai, dera prie bet kokios aprangos ir tinka į praktiką.

 • Patogiu, plačiu teptuku pasidengia greitai ir tolygiai. Su tokiu, lengva neišteplioti odelių ir palikti kraštus lygius;
 • Ne per tiršta, tačiau sodri formulė atrodo gerai jau po pirmo sluoksnio, nors paprastai tepu du;
 • Greitai džiūsta;
 • Laikosi padoriai – neapsibraižo paviršius, galiukai greitai nenutrupa.
 • Vieno ko norėtųsi, tai daugiau spindesio – tikrai nepavyks apgauti, jog pasidarėte gelinį lakavimą.
 • Sudėtyje nėra labai kenksmingų ingredientų;

Sudėtis: butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, stearalkonium bentonite, styrene/acrylates copolymer, mica, benzophenone-1, n-butyl alcohol, silica, diacetone alcohol, propylene carbonate, dimethicone, trimethylsiloxysilicate, CI 77891, CI 77499, CI 77163.

Sudėtyje gali būti: CI 15880, CI 19140, CI 77491, CI 15850, CI 77510].

Kaina 11.00 € už 7,5 ml.

Mary Kay kosmetika 09 Mary Kay kosmetika 06 Mary Kay kosmetika 07 Mary Kay kosmetika 08 Mary Kay kosmetika 10
Vokų šešėlių paletė “City Sophistic”. Būna gi kartais, kai pirmas įspūdis sužavi, o antras lūkesčius paleidžia į sieną. Nors pamėginusi šešėlius ant rankos pasirodė, jog formulė maloni, šiek tiek drėgna ir pigmentuota, tepant ant vokų kažkas nutinka. Dengiasi ne ryškiai, o sklaidant spalva visai pranyksta palikdama blogąja prasme dūmų efektą. Matinė spalva atrodo miltuota, o blizgi pabiria blizgučius ant veido. Situacija tampa geresnė naudojant šešėlių pagrindą, tačiau net ir tuomet rezultatas nėra vertas dėmesio.

 • dailios, suderintos spalvos;
 • spalvos dengiasi prastai;
 • sklaidant dingsta pigmentacija, atspalviai susilieja į vieną;
 • trumpai išlieka ant vokų;
 • blizgios detalės esančios šešėliuose nubyra ant veido;

Kaina: 24.00 € už 3 g. + 19.00 € už dėžutę.

Verdiktas. Kadangi du produktus iš trijų pamėgau ir naudosiu toliau, pirmą, išsamesnę pažintį su Mary Kay vertinu palankiai. Panašu, jog linija siūlo kokybiškesnę kosmetiką nei kitos dvi, gerai žinomos tinklinio marketingo atstovės. Tačiau dėl vieno aspekto tikrai pikta – niekur neradau šešėlių ir lūpų dažų sudėčių, nei puslapyje, nei ant pakuočių. Kokiu būdu alergiškas ar sveikos kosmetikos ieškantis žmogus gali produktą įvertinti prieš perkant?

Mary Kay kosmetika 01 Mary Kay kosmetika 02 Mary Kay kosmetika 03 Mary Kay kosmetika 04 Mary Kay kosmetika 05

Mary Kay kosmetika 15 Mary Kay kosmetika 16

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
FreshDeli energetinė žvakė mokymuisi, proto energijai ir koncentracijai aktyvuoti

Šventinis periodas turėtų būti kupinas susikaupimo bei ramybės ir tokių gerų jausmų, kaip dėkingumas. Prisimename artimiausius žmones, praėjusių metų atradimus,...

Close