Essence blakstienų tušas “I Love Extreme”: sudėtis gera, bet ar geras rezultatas?

written by Živilė 2016-01-13

Essence liniją galima laikyti savotišku fenomenu. Ji siūlo kaip reta žemas kainas, paprastas ir prastas pakuotes, tačiau gaminių sudėtys neretai būna geresnės nei kitų parduotuvėse randamų priemonių. Štai tarkime kažkada aprašyti lūpų dažai (apžvalga čia) ne tik saugūs naudojimui, bet ir sukurti vertingo ricinos aliejaus pagrindu, nesausina lūpų, neblogai išlieka. Dekoratyvinės savybės, žinoma jau kitas, tikriausiai sėkmės klausimas. Kai kurie produktai apsigyvena kosmetinėje, kiti lieka užmiršti ar išvis išmetami. Šį kartą, paskatinta draugės, šventai tikinčios Essence produkcija,  savo sėkmę tikrinau testuodama blakstienų tušą “I love Extreme”.

essence-blakstienu-tusas-i-love-extreme-3

Kaip ir tikėjausi, blakstienų ilgintojo sudėtis pakankamai gera – nėra akims kenksmingų komponentų, neturėtų alinti blakstienų. Kosmetikos DNR jis gavo garbingas 4 žvaigždutes iš 5, o tai džiugina. Ir vis dėl to, metų atradimu tušas netaps. Kadangi aplikatorius palieka per daug produkto, kiekvieną kartą tenka nuvalyti perteklių. Kitaip, dengiant blakstienas jos tampa klampios ir sulipusios. Aišku, pasistengus galima gauti visai padorų rezultatą –  blakstienos atrodo ilgesnės, šiek tiek tankesnės; skirtingai nei naudojant kai kuriuos kitus produktus, plaukeliai netampa nemaloniai kieti.

Privalumai

  • tušas ilgina blakstienas, šiek tiek tankina;
  • pasistengus galima gauti visai gražų rezultatą;
  • palyginus gera ir saugi sudėtis – nėra akims žalingų, dirginančių elementų, tokių, kurie labai alina blakstienas;
  • lengvai nusivalo;
  • žema kaina;

Trūkumai

  • galėtų labiau storinti, tankinti;
  • kartais palieka gumuliukų;
  • link vakaro ima teplioti;
  • didesnis tušo kiekis klampina ir sulipina blakstienas.

Verdiktas. Produktas nepretenduoja tapti metų atradimu – sudėtis gera, pasistengus rezultatas pakenčiamas, tačiau kartojamas nebus. Tušus rekomenduoti sunku, nors netinka vienam, kitam gali būti išsigelbėjimas. Žinau, jog “I Love Extreme” turi savo gerbėjų, tad išmėginti tikrai galima.

essence-blakstienu-tusas-i-love-extreme-2

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

6 komentarai

Susiję įrašai

6 komentarai

Vasarė 2016-01-13 - 22:14

Dėl paakių tepimo – ar užfiksuoji paakių maskuoklį su pudra? Nes pvz man visi tušai tepdavo iki tol, kol nepradėjau taip daryti, o po to – ne vienas. 😀 Tai gal padėtų, jei taip nedarai.

Reply
Živilė 2016-01-14 - 00:05

Dėkoju už patarimą 🙂 Deja fiksuoju, nepadeda :/ Matyt sekėsi iki šiol, nes paprastai tušai man netepa. Tiesa, negaliu sakyti, kad dabar išsiterlioja žiauriai, bet akių su juo geriau netrinti 😀

Reply
Panda Debeselis 2016-03-03 - 21:08

Manau tiesiog ne ta pasiciupai, pabandyk multi action arba BIG, as vis dar manau kad jie geriausi!

Reply
Živilė 2016-03-07 - 14:47

Multi Action jau ieškau du mėnesius ir nematau 😀 Nežinau ar jo rinkoje nebėra, ar Droge šalia namų vis išperka 🙂

Reply
Puokstes 2016-04-06 - 20:31

Geras rezultatas, bet yra tikrai geresniu. P.s. gerai parasytas straipsnis

Reply
Živilė 2016-04-08 - 22:01

Dėkui už įvertinimą 🙂

Reply

Komentarai

Read previous post:
Pažintis su Ambroozija – drėkinantis veido kremas GABIJA

Natūralios kosmetikos prekės ženklas "Ambroozija" tiesiog dvelkia lietuviškumu. Norisi sakyti, tuo senoviniu, gal net pagonišku. Žavumo prideda ir tai, jog...

Close