Avril nagų lakas “Rouge opera”: sveikatai draugiška raudona

written by Živilė 2016-01-15

Prancūzijoje užgimusi linija Avril savo asortimente turi tikrai ne prastų produktų. Avril skaistalai “Rose Nacre” vieni mėgstamiausių – nuostabios, natūraliai atrodančios spalvos, tad nuolatos naudojami jau metus (žr. čia). Prielankumą jaučiu ir jų šešėliams bei nagų lakams, kuriems skiriu ir šį įrašą. Apie Avril laką kažkada rašiau (žr. čia), tuomet gražuolį prisijaukinau ne iš karto dėl trumpo gyvavimo laiko, tačiau galutinė nuomonė liko teigiama – sudėtis gera, spalva dailiai žvilga, tad skųstis per daug negaliu. Bandydama antrą “Rouge opera” atspalvį nuomonės tikrai nepakeičiau.

Avril-raudonas-nagu-lakas-rouge-opera-2

Privalumai

  • daili, sodri, gerai pigmentuota spalva;
  • iki pilno rezultato užtenka vieno sluoksnio;
  • lakas dengiasi lygiai, be dryžių;
  • įtarimų nekelianti sudėtis;
  • greitai džiūsta;

Trūkumai

  • laikosi maždaug 1 – 2 dienas;
  • mažas, ne pats patogiausias teptukas;
  • talpa vos 7 ml;

Verdiktas.  Rasti saugios sudėties laką nėra taip paprasta, kaip norėtųsi, o dažnesniam naudojimui norisi turėti produktą, dėl kurio jausčiausi ramiai. Todėl nors Avril nagų lakai nėra tobuliausi, naudojasi pakankamai smagiai, jog kartočiau ir vėl.

‘ROUGE OPÉRA’ : Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid / Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Acrylates Copolymer, CI 15850, CI 77499, Citric AcidStyrene/acrylates copolymer

Įsigyti galima Shopeko.lt. Kaina4,50 €

DSC_2023DSC_1620

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

2 komentarai

Susiję įrašai

2 komentarai

Anonymous 2016-01-16 - 09:33

Dėl nagų lako trumpo laikymosi, tai taip, naudojant nagų laką vieną, tikrai nesilaiko, bet pabandykite naudoti kartu su Avril nagų lako pagrindu ir viršutiniu sluoksniu, tuomet daug ilgiau, man kone savaitę išsilaiko ir nebelieka tos problemos:)

Reply
Živilė 2016-01-16 - 09:39

Dėkui už patarimą 🙂 Mėginau kitos firmos pagrindą ir viršutinį sluoksnį, kuris su kitais lakais prailgina laikymą, bet su šiuo kažkaip nepadėjo. Aišku tikiu, jog su tos pačios firmos priemonėmis būtų daugiau naudos.

Reply

Komentarai

Read previous post:
Essence blakstienų tušas “I Love Extreme”: sudėtis gera, bet ar geras rezultatas?

Essence liniją galima laikyti savotišku fenomenu. Ji siūlo kaip reta žemas kainas, paprastas ir prastas pakuotes, tačiau gaminių sudėtys neretai būna geresnės nei kitų parduotuvėse randamų...

Close