Asmeniškumai ir New In 2016 sausis: Kosmetikos DNR, Biokosmetika, Ambroozija, Make Up Factory, Davines ir kt.

written by Živilė 2016-01-26

Nauji metai šį kartą įsibėgėjo kaip kokia į kosmosą leidžiamą raketa, taip greitai ir triukšmingai, jog džiaugiuosi stovinti ant kojų. Artėjant prie sausio pabaigos, rodosi, jog išgyventi mažiausiai du mėnesiai. Tikrai yra už ką padėkoti – įdomi, tobulėti padedanti praktikos vieta, kalnas įspūdžių, galybė puikių žmonių. Dar kartą pasitvirtino, jog turint daugiau veiklos, daugiau ir spėji. Net ir laisvalaikiui lieka laiko – šokiams, knygai, skaniam šaltalankių arbatos puodeliui su drauge bei retam įrašui šioje erdvėje. Knieti pasidalinti ir vienu iš džiugiausių pasikeitimų – prisijungiau prie įkvepiančios Kosmetikos DNR komandos, taigi mano kurptas apžvalgas, kad ir kiek kitokias, nuo šiol rasite ir ten. Jei smalsu, dalinuosi Karolinos blogo įrašu (žr. čia), kuriame mane taip gražiai pristato, jog net šiek tiek drovu.

Pastaruoju metu neramino tik vienas klausimas – ar dar berasiu laiko šiai erdvei? Ir norisi sakyti taip, nes vieną dieną nusprendusi, jog Kosmetikos užrašus apleisiu, kitos dienos ryte, žiūrėk, ir vėl rašau. Ta proga, rodau gruodžio / sausio eigoje namuose apsigyvenusias priemones – jų apžvalgomis dalinsiuosi artimiausiu metu.

Biokosmetika produktai 02

Biokosmetika produktai

Pirmoji pažintis su Biokosmetika buvo dar tada, kai draugo gimtadienio proga pasiryžau pagaminti natūralias priemones barzdai (kurią jis man nežinant nusiskuto dieną prieš, bet tai jau kita istorija 🙂 ). Kadangi idėja į galvą šovė šeštadienį ir nieko laukti nenorėjau, lėkiau lyg akis išdegusi ieškoti vis dar veikiančios, aliejais ir indeliais prekiaujančios krautuvės. Tuomet užmačiau ir pačių kurtą kosmetiką, kurią praeitą savaitę apžiūrėjau kur kas įdėmiau, kai į svečius pasikvietė linijos atstovai. Iš ten į namus parsinešiau net tris odos priežiūros draugus – IO-HIALURON kremą, kuris kaip skelbia gamintojo puslapis yra populiariausias 2015 metų produktas, nepakeičiamą Rožių vandenį bei Šaltalankių eliksyrą, nes šaltalankius dievinu ir jokios kitos priežasties nereikia. Abiejų kremų sudėtys, iš pirmo žvilgsnio, pasirodė geros, tad išsamesniais įspūdžiais pasidalinsiu po ilgesnio testavimo.

Lietuviska kosmetika

Pagonišku lietuviškumu dvelkiančią liniją Ambroozija atradau praeitų metų gale, kai įsigijau drėkinantį kremą Gabija (apžvalga čia). Pastarasis pasibaigė taip greit, jog net kilo noras apkaltinti ką nors drėkiklio valgymu. O bet tačiau, kadangi itin lengvas pojūtis ant odos papirko, toliau bandau per plauką sunkesnį kremą Lela ir smaragdo žalios spalvos kaukę Jumpyrą.

Make Up Factory ir Davines 02

Make Up Factory dekoratyvinės priemonės šiuo metu užimą didesnę dalį kosmetinės. Labai jau prilipo jų šešėlių kvartetas “Rocky Earth”, bazė ir lūpų dažai. O šį kartą rankose laikau juodam pavedimui skirtą gelį ir kreminius akių šešėlius. Pastarojo kol kas nemėginau, tuo tarpu naujas, juodos spalvos draugas naudojasi maloniau nei maloniai, – lengvai dengiasi, netepa bei gerai išlieka. Ir nors viduje kirba nuojauta, jog dėl saikingos pigmentacijos gelis labiau patiks paprastam vartotojui, o ne visažisto duoną valgančiam profesionalui, bent jau pirmas įspūdis puikus.

Italų gamintojo Davines “Gražinanančio aliejaus plaukams” apžvalga, tikiu, bus gera proga aptarti silikonų naudojimo plaukams privalumus, trūkumus ir kitus niuansus. Šia tema, jaučiu, nemažai mūsų vis dar turi klausimų ir teisingų bei nelabai įsitikinimų.

Kosmetikos-DNR-kremas-Niacinum-su-vitaminu-B3

Galiausiai, Kosmetikos DNR kremas “Niacinum” – labiausiai intriguojanti metų naujiena, kurios prisipažinsiu laukiau kaip mažas vaikas. Visų pirma dėl to, jog žinau kaip atsakingai kūrėjų komanda žiūrėjo į šį “kūdikį” ir todėl, jog produkto pažadai labai atitinka pačios poreikius. Kremas turėtų tikti mišriai, riebiai, jautriai, į bėrimus linkusiai odai, turint pigmentinių dėmių. Žinoma, priemonę naudoju per trumpai, jog galėčiau įvertinti realų poveikį, tačiau pojūtis ant odos bei sudėtis, kaip ir priklauso, nuteikė maloniai.

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Odą skaistinanti kaukė su AHA rūgštimis iš MÁDARA

Mádara - kaimyninėje Latvijoje užgimusi, natūrali, Ecocert sertifikuota kosmetika, kol kas mažai žinoma Lietuvoje. Tai kiek aukštesnės klasės, norisi sakyti...

Close