“Jumpyra” drėkinanti veido kaukė su Spirulina dumbliais iš Ambroozija

written by Živilė 2016-02-06

“Jumpyra” drėkinanti veido kaukė iš Ambroozija dėmesį patraukė užmačius, jog jos sudėtyje – didelis kiekis Spirulina dumblių. Kadangi stipriai pamėgau šveitilį su Chlorella dumbliais iš Acure (apžvalga), norėjosi plėsti akiratį ir susipažinti su kitais dumblių atstovais. Melsvai žalios spalvos Spirulina – puikus maistas odai, turintis stiprų antioksidantinį poveikį ir padedantis išlaikyti odoje drėgmę.

Ambroozija-veido-kauke-Jumpyra-7Ambroozija-veido-kauke-Jumpyra-8Pati priemonė turi kiek neįprastą, aliejingą konsistenciją, tačiau ant veido nugula gana maloniai, ypač jei prieš tai gyveno šaldytuve. Masė tamsiai žalios spalvos, tad užsitepus ant veido trumpam virstu mažu pabaisiuku (taip mielai išsireiškė namų gyventojas).  Kaip ir tikėjausi, nosį raukia sunkiai nusakomas dumblių kvapas, dėl kurio įspėjo konsultantė – nemalonus, bet kentėti galima. Kadangi formulė greitai džiūsta, o kaukę reiktų laikyti 20 minučių, po ranka tenka turėti purkštuką su vandeniu ir ją nuolatos gaivinti.  Viskas būtų gerai, jei ne skausmingas dilginimas ir po naudojimo smarkiai paraudusi oda. Manoji – jautri, tad tikėtina, jog kažkoks sudėties komponentas smarkiai netiko. Tenka spėti, jog levandų vanduo, mat vienintelis iš keturių ingredientų, nors daugelio garbinamas, yra alergenas ir dirgiklis. Dėl šios priežasties visada keista, jog didžioji dalis natūralios lietuviškos kosmetikos levandas deda į kiekvieną savo gaminį. Kad ir kaip ten būtų alerginė reakcija nuslūgo maždaug per valandą, tačiau ir tada nesimatė jokio geresnio rezultato – oda neatrodė pastebimai gaiviau ir gražiau. 

Privalumai

  • drėkinantis poveikis;
  • natūrali sudėtis;

Trūkumai

  • dirgina jautrią odą, gali alergizuoti;
  • nemalonus kvapas;
  • kaukė greitai džiūsta, tad po ranka būtina turėti purkštuką su vandeniu/hidrolatu;
  • nehigieniška pakuotė
Verdiktas. Kadangi neturiu mazochistinių poreikių, kaukės kartoti neketinu, tačiau turint mažiau jautrią odą ir ieškant natūralios sudėties, drėkinančio poveikio priemonės pamėginti galima. Išsamią kaukės apžvalgą galite rasti tinklaštyje “Apie grožį”, kurio autorei ji paliko kur kas geresnį įspūdį.
Sudėtis: Lavandula angustifolia flower water (levandų hidrolatas), Spirulina platensis (Spirulina dumbliai), Aloe vera (alavijo ekstraktas)*, Persea americana (avokado aliejus)* sertifikuota Eco-cert
Kaina: 10 Eur. Įsigyti galima Ambroozija el. parduotuvėje, grožio butikuose kurių adresus galima rasti čia.

Ambroozija veido kauke Jumpyra 6 Ambroozija veido kauke Jumpyra

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

4 komentarai

Susiję įrašai

4 komentarai

Alba Karolina 2016-02-08 - 08:23

Su dumbiliais yra taip – jie labai naudingi odai, bet jų yra daug rūšių ir kai kurios yra dirgikliai. Jei spirulinos iki šiol nebandei, gali būti, kad odą sudirgino būtent ji, na, arba derinukas su levandų vandeniu:)

Reply
Živilė 2016-02-08 - 09:11

Spirulina esu bandžiusi, – tik du kartus ir senokai, bet tuomet nebuvo jokios reakcijos. Žinoma, alergenai keičiasi, kas tada nealergizavo, galėjo dabar. Arba kaip ir sakai, derinys su levandomis 🙂

Reply
„Natūralus ID“ 2016-02-08 - 13:55

Dar klausimas, iš kur tie dumbliai paimti. Paprastai gamintojai nurodo, kad tarkim, išaugę ir surinkti švariuose vandenyse, ne bet kur. Spirulina gali būti išauginta ir laboratorijoje (iškart asociacija su Norvegijos lašišų fermomis 🙂 ). Bet tikrai trūksta išsamesnės informacijos ir gamintojo patikinimo, kad šitais dumbliais galima pasitikėti. Nepaisant nieko, jie visiškai galėjo sukelti nepageidaujamą reakciją.

jei netiko ant veido, pagal sudėtį būtų galima kaukę suvalgyti:1 g spirulinos = 1 kg daržovių 😀

Reply
Živilė 2016-02-08 - 14:24

ha ha, kažkodėl kaukė nekelia apetito 😀 bet taip, sprendžiant pagal sudėtį gal ir nebūtų baisu ragauti 😀

dėkui už pastebėjimą dėl išgavimo, tas tikrai gali turėti įtakos 😉

Reply

Komentarai

Read previous post:
vitaminas A kosmetikoje
Kosmetikos sudėčių galvosūkiai: vitaminas A draugas, priešas ar abu?

Niekam ne paslaptis, jog vitaminas A (retinolis) neša didelę naudą, nuo jo stygiaus kenčia tiek organizmo funkcijos, tiek išorinis grožis - lūžinėja...

Close