Living Nature akių pieštukas “River Stone”: kai saugi sudėtis nepaaukoja kokybės

written by Živilė 2016-02-15

Beveik prieš tris dešimtmečius Naujojoje Zelandijoje užgimusi linija Living Nature į asmeninį akiratį pakliuvo palyginus neseniai. Panašu, jog mūsuose ji nėra gerai žinoma – lietuvių kalba, internetinėje erdvėje pavyko rasti vos vieną kitą atsiliepimą. Tačiau situacija, tikiu, keisis, nes sertifikuotų,  sveikos sudėties gaminių populiarumas toliau auga ir statistinis vartotojas vis dažniau reikalauja ne vien puikių dekoratyvinių savybių. Būtent tokį, visapusiškai kokybiškos kosmetikos įvaizdį sudarė tiek pirmas, į rankas pakliuvęs Living Nature produktas, tiek poros kitų gaminių sudėčių analizė.

Besidominčius ekologija, turiu nuliūdinti, Living Nature yra natūrali, bet ne ekologiška kosmetika. Užtat sertifikuota BDIH – itin griežtos, Vokiečių organizacijos. Pagal BDIH standartus kosmetikoje natūralios kilmės ingredientų turi būti ne mažiau kaip 95%. Draudžiama naudoti naftos produktus, silikonus, sintetinius kvapus, dirbtinius dažiklius, genetiškai modifikuotus elementus. Savo politiką, Living Nature gražiai pristato puslapio skiltyje “Certified Natural” (čia), kur asmeniniam džiaugsmui nurodo, jog produkcijoje nėra ir tokių, natūralioje kosmetikoje paplitusių, tačiau kenksmingų konservantų kaip fenoksetanolis. Visa tai nereiškia, jog linija tobula, tikėtina, jog pasikapsčius galima atrasti ir trūkumų, tačiau visi šie faktai nuteikia labai maloniai.

Keliaujant prie apžvalgos kaltininko akių pieštuko norisi pasidžiaugti, jog jis puikus. Ir ne “natūralios kosmetikos kontekste”, kaip kartais pabrėžiama, bet apskritai. Nėra per kietas ar minkštas, dengiasi lengvai ir maloniai, naudojasi taupiai, suteikia gerą pigmentaciją ir ilgai išlieka. Nežinau ko kiti laukia iš tokio gaminio, tačiau manuosius lūkesčius pateisino visus. Vienintelis dalykas, kurio norėčiau tai išsukamo pieštuko, o ne medinuko, kurį tenka drožti.

Living Nature akiu piestukas River Stone 01

Privalumai

 • Sveikatai saugi ir nedirginanti sudėtis;
 • BDIH sertifikatas;
 • Gera pigmentacija;
 • Puikiai išlieka visą dieną;
 • Gali būti naudojama ir ant vandens linijos, kur laikosi šiek tiek trumpiau, bet vis tiek neblogai;
 • Lengvai dengiasi, netempia odos;
 • Nėra nei per kietas, nei per minkštas;
 • Jei reikia, pradžioje neblogai sklaidosi;
 • Taupiai naudojasi;
 • River Stone atpalvis (šalto tono pilka, su melsvumo užuomina) puikiai tinka dieniniam įvaizdžiui, kai norisi pabrėžti akis, tačiau neužtamsinti makiažo su juodom spalvom.

Trūkumai

 • Didoka kaina, kuri skatina palaukti nuolaidų.

Living Nature galima rasti LoveLula čia, Feelunique čia ir kt.

Verdiktas. Akių pieštukas greičiausiai nėra labiausiai intriguojanti kosmetikos priemonė, tačiau pasirodo net ir toks produktas gali nuoširdžiai pradžiuginti. Rekomenduotinas ir kartotinas, ypač turint jautrias akis.

Sudėtis: Hydrogenated palm kernel glycerides, Iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium dioxide (CI 77891), Hydrogenated vegetable oil, Caprylic/Capric triglyceride, Hydrogenated palm glycerides , Rhus succedanea fruit wax, Talc, Tocopherol (vitaminas E), Ascorbyl palmitate (vitaminas C).

Living Nature akiu piestukas River Stone 03

Living Nature akiu piestukas River Stone 02

Pasidalink:

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

0 komentaras

Susiję įrašai

Komentarai

Read previous post:
Biokosmetika “Šaltalankių eliksyras” sausos ir pažeistos odos priežiūrai

Vis daugiau laiko skiriant kosmetikos sudėčių nagrinėjimui, imu jausti didesnį prielankumą gaminiams turintiems paprastas kompozicijas. Kuo mažiau komponentų, tuo tikresnė...

Close